بزرگترین تولید کننده تراشه جهان یک تراشه استخراج دیگر را معرفی می کند

بزرگترین تولید کننده تراشه جهان یک تراشه استخراج دیگر را معرفی می کند

اینتل، بزرگترین شرکت فناوری چندملیتی جهان، مدت کوتاهی پس از راه اندازی اولین تراشه ماینینگ خود، اعلام کرد که تراشه استخراج دیگری را برای ارزهای دیجیتال راه اندازی می کند. این اطلاعیه در وبسایت رسمی اینتل و صفحه خبری توییتر در بیانیه وبسایت رسمی

آنها توضیح داده شده است که Agilex M-Series FPGAS اولین سری خواهد بود. سابرینا گومز( Sabrina Gomez)، مدیر بازاریابی محصولات اینتل در یک پست وبلاگی اظهار داشت:

“تمام FPGA های Intel Agilex، از جمله اعضای سری M، شامل SRAM سریع و روی تراشه به شکل بلاک های MLAB و M20K هستند. این SRAM ها در بافت منطقی قابل برنامه ریزی FPGA ادغام می شوند و بنابراین بلافاصله در مجاورت منطقی قرار می گیرند که داده ها را با این حافظه ها تبادل می کند. برخی از FPGA های سری M اینتل Agilex HBM درون بسته را به شکل پشته های حافظه HBM2e که توسط کنترل کننده های حافظه سخت مدیریت می شوند، ترکیب می کنند.”

همانطور که گومز توضیح داد، M در نام به “حافظه” اشاره دارد. او همچنین ادعا می‌کند که این تراشه‌ها مشتریان را قادر می‌سازد تا با بهره‌وری انرژی بهتر در تمام بازارهای نهایی و برنامه‌های کاربردی، به عملکرد بالاتری دست یابند.

علاوه بر این، این اعلامیه پس از کمتر از یک ماه از اولین معرفی تراشه‌های Bonanza Mine منتشر شد. در آن زمان، این شرکت در مورد تمایل خود برای مشارکت در عملیات استخراج رمزارز و رمزهای غیرقابل تغییر (NFT) با چیپست های خود صحبت کرد.

آنها همچنین اشاره کردند که این تراشه‌ها 1000 برابر سریع‌تر از اکثر واحدهای پردازش گرافیکی معمولی (GPU) عمل می‌کنند و این تراشه‌ها را تبدیل به یک مکمل انقلابی برای کسب‌وکار استخراج کریپتو و صنعت بلاک چین می‌کند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.