اشتباهات رایج که سرمایه گذارها و تریدرهای ارز دیجیتال مرتکب می‌شوند

ارزهای رمزنگاری‌شده از اساس به شیوه‌ای غیر متمرکز طراحی شده‌اند. این مفهوم به آن معناست که اگر چه بازار کریپتوکارنسی می‌تواند راهکاری نوین برای انتقال نظیر به نظیر دارایی‌ها به صورت جهانی باشد، اما هیچ موسسه یا شخص معتبری وجود ندارد که امنیت دارایی شما را تضمین کند.

اشتباهات-رایج-که-سرمایه-گذارها-و-تریدرهای-ارز-دیجیتال-مرتکب-می‌شوند-
فرق شبکه اتریوم با bsc چیست؟

شبکه‌های اتریوم (Ethereum) و Binance Smart Chain (BSC) هر دو از نسخه‌های بلاکچین است که برای اجرای قراردادهای هوشمند و توکن‌های قابل تبدیل استفاده می‌شوند. با این حال، تفاوت‌های مهمی بین این دو شبکه وجود دارد:

فرق-شبکه-اتریوم-با-bsc-چیست؟
معامله جفت ارز دیجیتال چیست؟

جفت ارز دیجیتال یکی از مفاهیم اساسی برای معامله در ارزهای دیجیتال و سایر بازارها است. جفت ارز، ارزش یک ارز را با ارز دیگر مقایسه می کند و نشان می دهد که برای خرید یک واحد از ارز پایه چه مقدار از ارز تعیین شده مورد نیاز است.

معامله-جفت-ارز-دیجیتال-چیست؟
حد سود در ارزهای دیجیتال چیست؟

حد سود در ارزهای دیجیتال، مفهومی است که در بازارهای اینترنتی به کار می‌رود. این مفهوم به دقت نشان می‌دهد که چقدر پیش‌بینی درآمد در زمانی خاص و بر اساس قیمتی خاص، ممکن است باشد.

حد-سود-در-ارزهای-دیجیتال-چیست؟
معرفی ۱۰ ترند در شبکه‌های لایه ۱ برای سال ۲۰۲۴

بلاکچین‌های لایه ۱ به‌عنوان زیرساخت مجموعه گسترده‌ای از برنامه‌ها و سرویس‌های غیرمتمرکز، نقش مهمی در تحول و تکامل فناوری بلاکچین دارند. این بلاکچین‌ها با هدف مدیریت مکانیزم‌های اجماع و پروتکل‌های پایه طراحی شده‌اند

معرفی-۱۰-ترند-در-شبکه‌های-لایه-۱-برای-سال-۲۰۲۴
عرضه و تقاضا در معاملات ارز دیجیتال چیست؟

تشخیص مناطق عرضه و تقاضا، بخشی اساسی از تحلیل تکنیکال است که می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا فعالیت‌های خود را بهینه‌سازی کنند. این مناطق، نواحی تثبیت هستند که می‌توانند قبل از یک حرکت قیمتی عمده به سمت بالا یا پایین رخ دهند

عرضه-و-تقاضا-در-معاملات-ارز-دیجیتال-چیست؟
دارنده بزرگ بیت کوین در سال ۲۰۲۴

هنگامی که ارز دیجیتال بیت کوین برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد، سقف تقریباً ۲۱ میلیونی روی تعداد بیت کوین‌هایی که می‌توانستند وارد گردش شوند، تعیین شد.

دارنده-بزرگ-بیت-کوین-در-سال-۲۰۲۴
آوالانچ و سولانا: کدام پروژه لایه ۱ بهتری در سال ۲۰۲۴ است؟

فناوری‌هایی مانند آوالانچ (AVAX) و سولانا (SOL) به طور مستمر در تلاش برای بهبود صنعت بلاک چین هستند. آنها راه‌های جدید و کارآمدتری را برای تسهیل، اعتبارسنجی و مدیریت تراکنش‌های مرتبط با بلاک چین معرفی می‌کنند.

آوالانچ-و-سولانا:-کدام-پروژه-لایه-۱-بهتری-در-سال-۲۰۲۴-است؟
نوآوری‌های برجسته در حوزه رمزارز که در حال شکوفایی هستند!

در سال ۲۰۲۳، بازار ارزهای دیجیتال و وضعیت کلی آن بسیار سخت بود. اما همچنین شاهد تولد روایت‌ها و کاتالیزورهای بسیاری برای پروژه‌ها و اکوسیستم‌های ارزهای دیجیتال بودیم. برخی از این پروژه‌ها شاهد افزایش انفجاری و یک شبه در ارزش کل قفل شده (TVL) بودند،

نوآوری‌های-برجسته-در-حوزه-رمزارز-که-در-حال-شکوفایی-هستند!
معرفی راه حل لایه دوم مقیاس پذیری اتریوم به‌نام لینیا (Linea)

لینیا (Linea) یک ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر (zkEVM) است که راهی ایمن و مقرون به صرفه را برای ایجاد و استقرار قراردادهای هوشمند در بلاکچین اتریوم در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد.

معرفی-راه-حل-لایه-دوم-مقیاس-پذیری-اتریوم-به‌نام-لینیا-(linea)
Worldcoin، از جدیدترین نوآوری رونمایی کرد

ادغام World ID 2.0 در این پلتفرم‌های اصلی نشان‌دهنده گامی مهم به سوی پذیرش گسترده است و گزینه‌های امنیتی پیشرفته‌تری را ارائه می‌کند و در عین حال حریم خصوصی کاربر را در یک چشم‌انداز دیجیتالی فزاینده در اولویت قرار می‌دهد.

worldcoin،-از-جدیدترین-نوآوری-رونمایی-کرد
مدیریت فعال در ترید

اصطلاح مدیریت فعال در ترید به این معنی است که یک سرمایه گذار، یک مدیر پول حرفه ای یا تیمی از متخصصان در حال پیگیری عملکرد یک سبد سرمایه گذاری و تصمیم گیری درباره خرید، نگهداری و فروش دارایی های موجود در آن هستند.

مدیریت-فعال-در-ترید
مزایا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال یا ارزهای رمزنگاری شده می‌تواند مجموعه‌ای از مزایا و فواید را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کند. در زیر، تعدادی از اصلی‌ترین مزایا را برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بررسی می‌کنیم:

مزایا-سرمایه-گذاری-در-ارزهای-دیجیتال
به روز رسانی دنکن اتریوم: کاهش هزینه‌ها و افزایش کارایی شبکه

اتریوم (Ethereum)، پلتفرم پیشرو برای ارزهای دیجیتال و قراردادهای هوشمند، در حال آماده شدن برای یک به‌ روزر سانی دنکن (Dencun) در 13 مارس است. این ارتقاء قرار است هزینه‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش و کارایی شبکه را افزایش دهد.

به-روز-رسانی-دنکن-اتریوم:-کاهش-هزینه‌ها-و-افزایش-کارایی-شبکه
چرا افزایش مقیاس ‌پذیری در بلاک چین مهم است؟

با گسترش فناوری بلاک چین و پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال توسط کسب و کارهای مختلف، تعداد تراکنش‌های کریپتویی افزایش یافته است. با این وجود بلاک چین‌ها در زمینه پردازش تراکنش‌ها محدودیت‌هایی دارند که به مقوله‌ای به نام مقیاس ‌پذیری (Scalability) مربوط می‌شود.

چرا-افزایش-مقیاس-‌پذیری-در-بلاک-چین-مهم-است؟