مدیر عامل مورگان کریک می گوید ، جامعه بی بانک به دلیل رمزنگاری “اجتناب ناپذیر” است

مدیر عامل مورگان کریک می گوید ، جامعه بی بانک به دلیل رمزنگاری “اجتناب ناپذیر” است

به گفته یکی از مدیران ارشد مدیر سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری ، مورگان کریک کپیتال ، یک دنیای بدون بانک به دلیل “تکامل طبیعی فناوری” اجتناب ناپذیر است. مدیر عامل شرکت مارک یوسکو معتقد است “انقلابی خاموش” که با ارزهای رمزنگاری شده

مانند بیت کوین (BTC) ساخته می شود ، جهان را به سمت یک جامعه بدون بانک سوق خواهد داد.

یوسکو در مصاحبه ای در 13 اکتبر با کانال YouTube متمرکز بر Dash ، Dash Dinheiro Digital ، گفت که مردم در سراسر جهان به مرور می توانند “خود را از طریق رمزنگاری بانک” کنند.

مدیرعامل علی رغم ادعاهای خود در مورد یک جامعه بدون بانک ، اشاره کرد که منظور او از بین رفتن کامل بانک ها نیست ، اظهار داشت :

“ما هنوز هم برای انجام وام ، ارزهای دیجیتال یا فیات دیجیتال به بانک ها نیاز خواهیم داشت تا در هسته اصلی رمزنگاری را انجام دهند. اما این ایده که ما در حال انتقال به یک جهان بدون مرز جهانی هستیم و دولت های ملی از اهمیت کمتری برخوردار می شوند ، سیستم های جهانی از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند و شما می توانید در مقابل یک شهروند یک کشور-ملت واحد ، شهروند جهان باشید ”

یوسکو بنیانگذار است، مدیر عامل و مدیر ارشد سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مورگان کریک است. این شرکت در سال 2004 برای ارائه خدمات مدیریت سرمایه گذاری به موسسات و خانواده های ثروتمند و همچنین استراتژی های اختیاری برای کمک به مشتریان در ساخت برنامه های سرمایه گذاری تاسیس شد.

سرمایه مورگان کریک به راه اندازی یک تجارت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال اختصاصی معروف به مورگان کریک دیجیتال معروف است. شرکت تابعه توسط یوسکو و آنتونی پمپلیانو تاسیس شده است. در آگوست سال 2020 ، پمپلیانو پیش بینی کرد که بیت کوین در نهایت بیشتر از طلا بازار را به دست خواهد گرفت

به گفته مارک یوسکو (Mark Yusko) از پیشگامان و افراد برجسته بازار کریپتو ، انگیزه و افق زمانی ورود به بازار بیت کوین (BTC) در نهایت تعیین می کند که آیا سرمایه گذاران این کلاس دارایی جدید موفق می شوند یا خیر.

روز جمعه ، مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی مورگان کریک در مورد موج اخیر اخبار منفی مربوط به بیت کوین (Bitcoin) اظهاراتی را بیان کرد. وی با انتشار توییتی گفت که موسسات مالی به طور قابل توجهی نگران تأثیرات بیت کوین (Bitcoin) بر روند فعالیتشان هستند و از هر ابزاری برای کاهش سرعت پذیرش انبوه آن استفاده می کنند.

یوسکو گفت ، واکنش طبیعی به تهدید از جانب بیت کوین (Bitcoin) “ایجاد موانعی در برابر پذیرش و نوآوری” آن است و افزود:

“موسسات وقتی احساس خطر می کنند همیشه جهت کاهش سرعت پذیرش فناوری جدید از طریق قانونگذاری های سختگیرانه ، به نفوذ دولتها روی می آورند ، این استراتژی قرن هاست که روش آنها بوده است.”

در این بین ، معامله گرانی که به دنبال فعالیت کوتاه مدت هستند با واکنش به عناوین خبری منفی بر قیمت بیت کوین (Bitcoin) تأثیر می گذارند. اخبار منفی در روزهای اخیر شدت یافته است ، پلیس چین بیش از ۴٫۲ میلیارد دلار بیت کوین (Bitcoin) را از طرح پانزی پلاس توکن ضبط کرد و برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong) مدیرعامل کوین بیس (Coinbase) پیش بینی کرده است که قانونگذاری های مخربی در انتظار بیت کوین (Bitcoin) است.

با این حال ، او معتقد است که سرمایه گذاران با افق زمانی طولانی تر در نهایت موفق خواهند بود ، به خصوص با قدرت یافتن فاندامنتال های بیت کوین (Bitcoin):

“سرمایه گذاران ، هودلرهای بلند مدت متمرکز بر ارزش هستند و معامله گران سهامداران کوتاه مدت متمرکز بر قیمت”

هودلرهای بیت کوین (Bitcoin) به دلیل اولویت زمانی خود مشهور هستند ، به این معنی که از رضایت فوری برای دستیابی به سود طولانی مدت چشم پوشی می کنند. در این مورد ، “سود بلند مدت” شامل تغییر الگوی درک جامعه از پول است.

به نظر می رسد دارندگان بیت کوین (Bitcoin) یا به اصطلاح هودلر ها (HODLer) ، طی روند صعودی و هیجانات اخیر بازار همچنان دارایی خود را حفظ کرده اند. ۶۱ درصد از موجودی بیت کوین (Bitcoin) بیش از یک سال است که با وجود جهش های قیمت بیت کوین (BTC) ، منتقل نشده است.

هفته گذشته بیت کوین (Bitcoin) به اوج ۱۹۲۰۰ دلار رسید. طی این روند ، ارزش بازار بیت کوین (BTC) به ۳۵۲ میلیارد دلار رسید. این دارایی در حال حاضر پس از اصلاحات شدید روز پنجشنبه ، در حدود ۱۷۰۰۰ دلار معامله می شود.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.