گیم کردیتز (Game Credits) چیست؟

گیم کردیتز (Game Credits) چیست؟

Game Credits گیم کردیتز (GAME) یک ارز دیجیتال بر بستر فناوری بلاک چین است . هدف آن این است که برای 2.6 میلیارد گیمر در سراسر دنیا ، به ارزی جهانی تبدیل گردد تا بتواند توسعه دهندگان بازی حرفه ای و سطح پایین تر را قدرتمند

کند تا از این طریق صنعت 100 میلیاردی بازی را ارتقا دهد و میزان پذیرش ارز های دیجیتال نامتمرکز که جایگزین بهتری در مقایسه با پول نقد چاپ شده از جانب دولت هاست را بیشتر کند . نقل قولی که دید از زبان سایت رسمی گیم کردیتز Game Credits عنوان گردید ، ولی گفتنی است گیم کردیتز یک ارز دیجیتال متن باز و با ساز و کار همتا به همتا است که برای پرداخت های درون بازی ها طراحی گردیده است و البته که توسعه دهندگان و گیمر ها نیز می توانند با گیم کردیتز Game Credits دستمزد خود را بگیرند .

این ارز برای بار اول در سال 2015 و با اسم GamersCoin (GMC) راه اندازی شد . از لحاظ فنی می توان این ارز را یک کپی از ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) قبل از این که مجهز به فناوری SegWit گردد ، دانست که البته یک سری بهبود هایی در کارکرد آن اتفاق است. در صورتی که گیمر هستید و از سوی دیگر هم با ارز های دیجیتال آشنا می باشید ، احتمالا از گیم کردیتز (Game Credits) که یک ارز دیجیتال است نیز خوشتان می آید. گیم کردیتز GameCredits گیم کردیتز GameCredits (GAME) ارز دیجیتال این سیستم تازه است که به دلیل حل کردن بعضی از مشکلات اساسی صنعت بازی راه اندازی شد.

مزایای استفاده از گیم کردیتز Game Credits چیست؟

با استفاده از ارز رمزپایه گیم کردیتز Game Credits (GAME) و پلتفرم گیم کردیتز GameCredits، سه بازیگر کلیدی در صنعت بازی چیزی که می خواهند را بدست می آورند که ارز ها و پلتفرم سنتی بازی نمی تواند تامین کند. گیمر ها در پلتفرم های سنتی، از هویت گیمر ها محافظت زیادی نمی شود و امنیت آن ها پایین است و نمی توانند به سادگی پولی که از یک بازی بدست آورده اند را به جای دیگری منتقل کنند.

در نتیجه، زمانی که بازی خود را تغییر می دهند، باید برای خرید در محیط بازی، کارمزدی را به بانک ها پرداخت کنند.

صنعت بازی در پلتفرم ها و روش های پرداختی سنتی، از آن جایی که افزایش اعتبار برای گیمر ها کم است و بانک ها مبلغی از موجودی را برداشت می کنند، این موضوع بر درآمد کمپانی های بازی تاثیر می گذارد.

توسعه دهندگان بازی برای توسعه دهندگان، روش سنتی کلی مخاطرات به همراه دارد. باید چند هفته (حداقل 60 روز) منتظر بمانند تا درآمدشان به دستشان برسد. تازه زمانی هم که درآمدشان به دستشان برسد، ممکن است تا 30 درصد مبلغ کسر شده باشد چرا که پلتفرم های انتشار برنامه مانند App Store اپل و Google Play کارمزد خود را از آن کم می کنند.

همچنین گیمر هایی هم این وسط هستند که پرداخت های جعلی انجام می دهند که در این صورت توسعه دهندگان درآمد خود را به این روش از دست می دهند.

همه این مشکلات می تواند با استفاده از ارز رمزپایه گیم کردیتز GameCredits و پلتفرم بازی این ارز حل شود.

برای خدماتی که در فروشگاه گیم کردیتز GameCredits ارائه می کنند، به جای 70 درصد، 90 درصد از سهم خود را می گیرند. تا حداکثر 60 ساعت پرداخت به آن ها انجام می شود که در حال حاضر از هر پلتفرم دیگری در بازار سریع تر است. امکان پرداخت جعلی از طریق درگاه پرداخت شدنی نیست. می توانند به جای فکر بر روی مشکلات بر روی توسعه و ساخت ایده تمرکز کنند.

میزان کل عرضه گیم کردیتز

گیم کردیتز GameCredits تکثیر شده از لایت کوین است و ارز رمزپایه است که می توان آن را استخراج کرد و از الگوریتم Scrypt استفاده می کند. هر 1.5 دقیقه، یک بلاک در شبکه گیم کردیتز GameCredits استخراج شده و 25 سکه به ازای هر بلک پاداش داده می شود.

میزان کل سکه گیم کردیتز که می تواند منتشر شود، 84 میلیون واحد است و در زمان نوشتن این مقاله 64,355,352 میلیون واحد در چرخه وجود دارد.

آینده گیم کردیتز GameCredits

تیم گیم کردیتز GameCredits و همکارانشان مصمم تر از قبل هستند. شاید اگر به تاریخچه کارکرد گیم کردیتز نگاه کنید، بگویید که ارز رمزپایه آن ها در طی مدت 3 سال کاری نکرده است، ولی باید به این نکته توجه کنید که جا انداختن تغییر در هر نوع صنعتی نیازمند گذشت زمان است.

در تاریخ 10 آگوست 2017 در طی کنفرانس BTCC در بمبئی هند، گیم کردیتز درباره مفهوم جدید GNtion که در سر داشتند توضیحاتی ارائه کرد. با GNation که به معنی جامعه گیمر هاست، این گروه قصد دارد که جامعه بازیکنان بازی های کامپیوتری را در زیر یک چتر متحد کند و راهکار های نقطه به نقطه اش را برای همه ارائه کند. همچنین درباره بازار بازی های کامپیوتری هند صحبت کردند که انتظار داشتند تا سال 2020 رشد آن سه برابر شود. همچنین قرار است گیم کردیتز با Bitpay و پردازندگانی مانند Paytm و PayU یکپارچه شود.

کمپانی گیم کردیتز GameCredits چه نقشی دارد؟

GameCredits گیم کردیتز GameCredits کمپانی تشکیل شده از افراد با زمینه های مختلف است که در زمینه فناوری زنجیره بلاک و صنعت بازی های کامپیوتری تخصص دارند. کار این کمپانی در سال 2016 و توسط اشخاص مختلفی که در پایه گذاری ارز رمزپایه گیم کردیتز نقش داشتند، شروع به کار کرد.

از جمله بنیان گذاران آن می توان به نبوجسکا ماکسیمویک (با نام مستعار نله) و الکساندرا میهاجلویک (الکس) اشاره کرد. این افراد حتی با شرکت خصوصی Datacroft Games هم همکاری داشتند که غول توسعه دهنده بازی و بازاریابی است و بیش از 12 میلیون گیمر ثبت شده دارد.

به همراه گیم کردیتز GameCredits تصمیم گرفتند که درگاه پرداخت ساده و پلتفرم کسب درآمد درون بازی بر پایه زنجیره بلاک برای صنعت بازی بسازند.

نکته : این درگاه اختصاصی پرداخت به گیمر ها امکان خرید محتوای در داخل بازی را برای بازی هایی که در فروشگاه بازی گیم کردیتز GameCredits فهرست شده است را می دهد.

ما در تلاش هستیم تا مهم ترین راهکار پرداخت را بسازیم و آن را در اختیار بازار بزرگ گیمینگ قرار دهیم. ما به صنعت بازی روشی را ارائه میکنیم که کمتر پرداخت کنند و سود بیشتری کسب کنند. درگاه پرداخت درون-بازی ما برای صنعت بازی و توسط صنعت بازی ساخته شده است.

بنیان گذاران گیم کردیتز چه کسانی هستند؟

از جمله بنیانءگذاران آن می‌توان به نبوجسکا ماکسیمویک (با نام مستعار نله) و الکساندرا میهاجلویک (الکس) اشاره کرد.

تیم گیم کردیتز این افراد حتی با شرکت خصوصی Datacroft Games هم همکاری داشتند که غول توسعه‌دهنده بازی و بازاریابی است و بیش از ۱۲ میلیون گیمر ثبت شده دارد. به همراه گیم کردیتز GameCredits تصمیم گرفتند که درگاه پرداخت ساده و پلتفرم کسب درآمد درون بازی بر پایه بلاکچین برای صنعت بازی بسازند.

نکته : این درگاه اختصاصی پرداخت به گیمر‌ها امکان خرید محتوای در داخل بازی را برای بازی‌هایی که در فروشگاه بازی گیم کردیتز GameCredits فهرست شده است را می‌دهد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.