لونا، توکن بومی ترا در نقطه‌ای حساس قرار دارد

لونا، توکن بومی ترا در نقطه‌ای حساس قرار دارد

لونا، توکن بومی ترا در نقطه‌ای حساس قرار دارد توکن بومی ترا، لونا (LUNA)، پس از بازگشت ۱۲.۳۶ درصدی، پیشتاز بازار ارزهای دیجیتال است. شاخص های فنی نشان می دهد که اکنون یک منطقه مقاومت بحرانی را شکسته است، که می تواند نشان دهنده دستاوردهای بیشتر در آینده باشد

بیشتر در آینده باشد. لونا، توکن بومی ترا در نقطه‌ای حساس قرار دارد توکن بومی ترا، لونا (LUNA)، پس از بازگشت ۱۲.۳۶ درصدی، پیشتاز بازار ارزهای دیجیتال است. شاخص های فنی نشان می دهد که اکنون یک منطقه مقاومت بحرانی را شکسته است، که می تواند نشان دهنده دستاوردهای بیشتر در آینده باشد.

بازگشت ترا

توکن بومی ترا به نام لونا پس از متحمل شدن ضرر در چند هفته گذشته به سرعت در حال ریکاوری است.

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در اوایل هفته گذشته به زیر ۲ تریلیون دلار سقوط کرد و LUNA یکی از چندین دارایی است که با زیان شدید روبرو شد. این توکن لایه ۱ از ۵ آوریل تا کنون نزدیک به ۳۷ درصد کاهش قیمت داشته است و از بالاترین قیمت ۱۱۹.۵۰ دلار در ابتدای ماه به ۷۵.۵۵ دلار در اوایل صبح امروز رسیده است. با این حال، به نظر می رسد ترا نقدینگی کافی برای بازگشت قابل توجهی را علی رغم اصلاح شدید به دست آورده است.

اندیکاتور متوالی Tom DeMark سیگنال خرید را در نمودار ۱۲ ساعته لونا ارائه کرد زیرا قیمت ها به زیر میانگین متحرک ۲۰۰ ساعته رسید. شکل‌گیری صعودی به‌عنوان ۹ کندل قرمز ایجاد شد که نشان‌دهنده افزایش ۱۲ ساعته کندل یک تا چهار ساعته است. به نظر می رسد که چشم انداز خوش بینانه با عبور ترا از سطح مقاومت ۸۳ دلار تأیید شده است.

فشار خرید بیشتر در اطراف سطوح قیمت فعلی می تواند لونا را به سمت ۹۰ دلار سوق دهد. اگر ترا بتواند بر این مانع غلبه کند، این سود می تواند به ۹۵ دلار یا حتی ۱۰۰ دلار برسد.

شایان ذکر است که لونا باید بالاتر از میانگین متحرک ۲۰۰ ساعته خود با ۷۸ دلار در نمودار ۱۲ ساعته معامله شود. نقض چنین حوزه حمایتی حیاتی می‌تواند سرمایه‌گذاران را تشویق کند تا از موقعیت‌های خرید خود خارج شوند تا ضرر خود را کاهش دهند. در چنین موردی، افزایش احتمالی فشار فروش می‌تواند ترا را تا ۶۷ دلار کاهش دهد.

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزفی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد. لونا ارز دیجیتال بومی و رکن اصلی شبکه ترا است. سوزاندن این توکن به ثبات اکوسیستم ترا کمک می‌کند و به کاربران انگیزه می‌دهد تا از آن استفاده کنند. رابطه دلار ترا و ارز Luna به رابطه زمین و ماه شباهت دارد که برای ثبات و چرخش به یک دیگر نیاز دارند. دارندگان ارز لونا می‌توانند به پیشنهادهایی که قرار است جنبه‌های مختلف پروتکل ترا را تغییر دهد، رای داده و از این طریق در فرآیند حاکمیت شبکه دخیل باشند. رای دارندگان لونا ممکن است به ایجاد تغییر در ساختار پاداش‌دهی و دیگر موارد تعیین کننده منجر شود و از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این، موجودی جمع آوری شده در استخر جامعه کاربری ترا، به منظور توسعه برنامه‌های غیر متمرکزی (Dapp) که از UST استفاده می‌کنند، به کار گرفته می‌شود. صدور UST مورد نیاز این برنامه‌ها نیز از طریق فرآیندی به نام سینیورژ (Seigniorage) امکان پذیر خواهد بود.

آینده ارز لونا (LUNA) و پروتکل ترا (Terra) ترا به تازگی اعلام کرده که می‌خواهد با همکاری صرافی بیترکس گلوبال (Bittrex Global) تعامل پذیری بین زنجیره‌ای ایجاد کند و شبکه‌های اتریوم و سولانا (Solana) اولین اهداف آن خواهند بود. این اقدام با توجه به افزایش تقاضا برای استیبل کوین‌ها (که اخیرا کاربردهای بیشتر و بیشتری پیدا کرده‌اند) انجام شده است. علاوه بر این، سیستم دو ارزی نوآورانه پروتکل Terra از استحکام کافی برخوردار است و می‌تواند از طریق دلار ترا، به افزایش مقیاس پذیری اکوسیستم‌های بلاک چینی دیگر کمک کند.

با توجه به امکانات گسترده پروتکل ترا،‌ احتمالا پروژه‌های رمز ارزی بیشتری بر اساس آن عرضه خواهد شد و این موضوع می‌تواند تاثیر قابل توجهی روی قیمت ارز لونا بگذارد. در آینده ممکن است شاهد پذیرش گسترده Terra در کره جنوبی و کشورهای دیگر باشیم و با توجه به برنامه‌های دیفای محبوبی مانند انکر (که سودی تا سقف ۲۰ درصد ارائه می‌کند) احتمال صعود ترا به صدر جدول برترین پلتفرم‌های بلاک چینی هم وجود دارد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.