آشنایی با مفهوم NFT Flipping

آشنایی با مفهوم NFT Flipping

فلیپینگ (Flipping) یک استراتژی سرمایه گذاری است که در آن چیزی را با هدف فروش مجدد برای کسب سود، معمولا در مدت زمان کوتاهی خریداری می کنید. در ارزهای دیجیتال فلیپینگ Flipping اساساً به یک استراتژی معاملاتی اشاره دارد

آن معامله‌گران، ارزهای دیجیتال خاصی را برای مدت زمان محدودی بدست می‌آورند و آنها را برای سودهای هنگفت در کوتاه مدت به فروش می‌رسانند. به طور معمول، معامله‌گران با پیش‌بینی اینکه چه زمانی باید یک ارز دیجیتال بخرند و قبل از خرید بعدی، آن را بفروشند، در اصطلاح فلیپینگ Flipping می‌کنند. قطعا درباره NFT ها و اختلال عظیمی که در فضای دیجیتال تاکنون ایجاد کرده اند، شنیده اید. میانگین حجم معاملات این حوزه ماهانه در نیمه اول سال 2021 از 64 میلیون دلار به بیش از 750 میلیون دلار در نیمه دوم رسید. در حال حاضر، این رشد چشمگیر هنوز بسیار ادامه دارد،

فلیپینگ (Flipping) چیست؟

فلیپینگ Flipping یک اصطلاح ساده برای خرید اقلام با قیمت های پایین و فروش سریع برای کسب سود است. این برای تمامی حوزه ها وجود داشته است – از روزهایی که کارت‌های تجاری، اسباب‌بازی‌ها و … را برای کسب سود خرید و فروش می کردند تا اکنون که ما شاهد موج عظیمی در فضای NFT هستیم.

فلیپینگ (Flipping) چیست؟

فلیپینگFlipping یک اصطلاح ساده برای خرید اقلام با قیمت های پایین و فروش سریع برای کسب سود است. این برای تمامی حوزه ها وجود داشته است – از روزهایی که کارت‌های تجاری، اسباب‌بازی‌ها و … را برای کسب سود خرید و فروش می کردند تا اکنون که ما شاهد موج عظیمی در فضای NFT هستیم.فلیپینگ Flipping یک استراتژی سرمایه گذاری است که در آن چیزی را با هدف فروش مجدد برای کسب سود، معمولاً در مدت زمان کوتاهی خریداری می کنید.

به عبارت ساده تر فلیپینگ Flipping به خرید دارایی با دوره نگهداری کوتاه و با هدف فروش آن برای کسب سود سریع به جای نگهداری برای افزایش ارزش بلندمدت اشاره دارد.فلیپینگ Flipping همانطور که گفته شد اغلب برای توصیف معاملات کوتاه مدت املاک و همچنین فعالیت های برخی از سرمایه گذاران در عرضه اولیه عمومی (IPO) استفاده می شود.

اگرچه این موارد رایج‌ترین موارد استفاده در امور مالی هستند، از فلیپینگ flipping می‌توان برای توصیف کلی خرید دارایی‌هایی استفاده کرد که قرار است در کوتاه‌مدت برای کسب سود فروخته شود، از جمله اتومبیل، ارزهای دیجیتال، بلیط کنسرت و غیره.

در زمینه ICO ها، فلیپینگ (Flipping) به استراتژی سرمایه‌گذاری روی توکن‌ ها قبل از فهرست شدن در صرافی‌ها و سپس فروش سریع آن‌ها برای کسب سود هنگام شروع معامله در صرافی‌ ها در بازار ثانویه اشاره دارد. فهرست کردن یک ارز دیجیتال در صرافی اغلب می تواند اعتماد به ارز دیجیتال و همچنین قیمت را افزایش دهد.

این به این دلیل است که قیمت آن کریپتوها اغلب پس از ICO در مقایسه با قیمت قبل از ICO آنها افزایش می یابد.

فلیپینگ Flipping ممکن است با هر ارز دیجیتال یا دارایی رخ دهد، اما «فلیپینگ Flipping بیت کوین» یک عبارت رایج در صنعت است. این کار زمانی اتفاق می‌افتد که یک شرکت‌کننده در بازار مقدار معینی از بیت‌کوین را با قیمتی خریداری می‌کند، با این امید که به زودی آن را به قیمت بالاتر بفروشد. استراتژی فلیپینگ بیت کوین می تواند به ویژه در زمان نوسانات بالا و جهش قیمت مفید باشد.

فلیپینگFlipping چگونه کار می کند؟

فلیپینگFlipping در املاک و مستغلات ثروت زیادی به همراه داشته است اما به نظر می رسد که بیشتر از نتایجی که به راحتی تکرار می شود، باعث ایجاد تبلیغات اطلاعاتی می شود. فلیپینگ Flipping در یک بازار داغ خطرناک تر است زیرا بازارهای داغ می توانند به طور غیرمنتظره ای سرد یا خاموش شوند. اگر شرایط بازار بنا به دلایلی قبل از فروش ملک تغییر کند، سرمایه گذار املاک و مستغلات، دارایی مستهلک شده ای را در اختیار دارد. فلیپینگ Flipping پس از بهبود یک دارایی کم ارزش کمتر به زمان بندی بازار وابسته است اما شرایط بازار همچنان می تواند نقش داشته باشد. ##فلیپینگFlipping IPO فلیپینگFlipping در مفهوم IPO زمانی است که یک سرمایه گذار سهام را در روزها یا هفته های اول پس از عرضه اولیه سهام به فروش می رساند. این سرمایه گذاران از عرضه اولیه سهام که در روزهای ابتدایی خود به وجود می آید، سود می برند. با قفل کردن و دستورالعمل‌هایی برای سرمایه‌گذاران تازه‌کار تا حدودی از انجام IPO جلوگیری می‌شود. تغییر IPO همچنین می‌تواند از نقطه نظر مالی منطقی باشد، زیرا بسیاری از سهام ها در هفته‌ها و ماه‌های اول پس از عرضه اولیه سهام بالاترین قیمت‌های خود را می‌بینند و ممکن است برای مدتی قبل از بازگشت به آن قله‌ها، در صورت وقوع، مشکلاتی داشته باشند.

ترید NFT ها به چه معناست؟

شما فقط می توانید چیزهای با ارزش و منحصر به فرد را خرید و فروش کنید. توکن های غیرمثلی (NFT) ثابت کرده اند که ارزشمند هستند و به سرعت انواع سرمایه گذاران را جذب می کنند. علاوه بر نگهداری بیت کوین و سایر الت کوین ها، با ایجاد و جمع آوری آثار هنری توکن شده برای درازمدت، ممکن است بخواهید برای بازدهی سریعتر در پروژه های NFT با حجم بالا شرکت کنید. اگر چه پرخطر است، اما ترید NFT ها به عنوان راهی نسبتاً سریع برای افزایش دارایی شما به شمار می رود.

قبل از ترید NFT ها باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

کسب درآمد با خرید هر توکن NFT غیرممکن است، مگر اینکه کاربر بداند که آیا یک پروژه خاص نتیجه خواهد داد یا خیر. بازار NFT مملو از طیف وسیعی از ابتکارات است و خطر سرمایه گذاری در پروژه هایی وجود دارد که در ابتدا سودآور به نظر می رسند اما بعداً نتیجه نمی دهند و باعث می شوند شما متحمل ضرر و زیان زیادی شوید.

بنابراین، تمایز بین سرمایه گذاری های بزرگ و بد بسیار مهم است. استفاده از انواع روش ها که متناسب با نیازهای خاص کاربر هستند، حیاتی می باشد.

  • بررسی عملکرد قیمت توکن NFT هزینه ارزان‌ ترین قطعه یک پروژه که از ابتدا در بازار قابل دسترسی است، قیمت کف یک NFT است. هرکسی که قصد دارد در زمینه ترید NFT ها فعالیت کند می تواند از این فاکتور استفاده کند تا به عنوان یک قاعده کلی ارزش یک NFT را درک کند.

کاربران باید در نظر داشته باشند که قانونی شکنی خرید در بازارهای NFT به راحتی بر قیمت کف تاثیر می گذارد. این میزان پایداری پروژه را به کاربران نشان می دهد. اگر تغییرات مکرر در قیمت کف محصول وجود داشته باشد، این احتمال وجود دارد که پروژه برای سرمایه گذاری امن نیست. از سوی دیگر، قیمت های ثابت و بالا نشان می دهد که یک پروژه توسط سرمایه گذاران بیشتری نگهداری می شود که به امکانات بلندمدت آن اعتماد دارند.

  • بررسی کمیابی و منحصر به فرد بودن NFT NFT ها زمانی که با ویژگی های خاص در تعداد کم شناسایی شوند نادر در نظر گرفته می شوند. کاربر چنین NFT های خاصی را حفظ می کند مگر اینکه پیشنهادی به او ارائه شود که نتواند رد کند. نادر بودن یک NFT نشان می‌دهد که به دست آوردن آن دشوار است و حتی پیدا کردن آن سخت‌ تر است.

  • حجم معاملات همانطور که کاربران بیشتری شروع به خرید، فروش و ترید NFT ها در این پروژه می کنند، حجم آن افزایش می یابد. به عنوان بخشی از تحقیقات خود، کاربران باید با مشاهده حجم در نمایه سازندگان ببینند که چه مقدار ارز دیجیتال در طول زمان جابجا شده است. اگر حجم کم باشد، نشان دهنده کاهش قیمت NFT است، در حالی که حجم زیاد نشان دهنده نقدینگی است.

  • بررسی و تحقیق در مورد سازنده NFT یک NFT را می توان با انجام تحقیقات مناسب روی تیمی که آن را توسعه داده و ایجاد کرده است، مشروع تلقی کرد. همانطور که قبلا ذکر شد، احتمال کلاهبرداری از کاربران در صنعت کریپتو وجود دارد. با استفاده از Scour from bitsCrunch، کاربران می توانند پیشینه NFT را قبل از خرید آن بررسی کنند.

چگونه پروژه های NFT پتانسیل دار را شناسایی کنیم؟

مانند هر بازار مالی، کسب سود نیازمند تجزیه و تحلیل معیارها برای گرفتن بهترین تصمیم ممکن است. به طور کلی، مردم همیشه به دنبال دارایی هایی هستند که در حال حاضر کمتر ارزش گذاری شده اند یا انتظار دارند ارزش آنها در آینده افزایش یابد.

با NFT ها، باید جایگاه خود را پیدا کنید و تحقیقاتی با کیفیت انجام دهید. توکن های غیر مثلی (NFT) رایج شامل هنر با مضمون حیوانات، نقاشی های انتزاعی، کلکسیون ها، نام های دامنه یا حتی قطعات مجازی زمین است.

در میان سایر عوامل، سه معیار کلیدی در درجه اول تعیین می کنند که یک پروژه NFT چقدر خوب عمل می کند. اینها عبارتند از:

  • تعداد اقلام: کمیابی یا کمبود تعداد یک NFT منحصر به فرد همیشه تقاضا را بالا می برد. پروژه های NFT با تعداد محدودی از آیتم ها به احتمال زیاد به شما سود می دهند.

  • کمترین قیمت تعیین شده: قیمت کف به معنای کمترین قیمتی است که می توانید یک کالا را دریافت کنید. شما می خواهید به دنبال اقلامی با قیمت پایین و حداقل عرضه باشید.

  • حجم و نقدینگی: کسب سود در هر بازار کاملاً به نقدینگی بستگی دارد. شما می خواهید سرمایه گذاری های خود را با پلتفرم هایی با حجم معاملات بالا انجام دهید. این احتمال وجود دارد که به سرعت کلکسیونرهایی را ببینید که مایل به خرید اقلام شما هستند.

حجم معاملات

همانطور که کاربران بیشتری شروع به خرید، فروش و ترید NFT ها در این پروژه می کنند، حجم آن افزایش می یابد. به عنوان بخشی از تحقیقات خود، کاربران باید با مشاهده حجم در نمایه سازندگان ببینند که چه مقدار ارز دیجیتال در طول زمان جابجا شده است. اگر حجم کم باشد، نشان دهنده کاهش قیمت NFT است، در حالی که حجم زیاد نشان دهنده نقدینگی است.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.