پروژه پیکا (PIKA Crypto) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

پروژه پیکا (PIKA Crypto) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

پروژه پیکا (PIKA)، یک پروژه ERC-20 است که بهترین های هر دو جهان، یعنی توکنومیک و مدیریت دارایی دیجیتال را با توسعه بازی در دنیای واقعی ترکیب می کند. رمزارز پیکا PIKA که مردم اغلب آن را به‌عنوان میم کوین بعدی می‌نامند،

. اولین دارایی در اکوسیستم پیکا PIKA، دارای سه کوین است: PIKA، METRA و KAI. عرضه اولیه پیکا 50T سکه بود که در راه اندازی آن، 5T توکن سوزانده شد. کارمزد 5 درصدی در تراکنش ها، استخرهای استیک را تغذیه می کند.Pika در تمام تراکنش‌ها نرخ توکن سوزی ۲۵ درصدی دارد، درست مانند بیشتر توکن‌های کاهش تورم. این بدان معناست که یک چهارم تمام توکن های درگیر در تراکنش از بین می رود. با این حال، برخلاف سایر توکن‌هایی که شما به سادگی از طریق آن ها در استخرهای استیک شرکت می‌کنید و APR (نرخ درصدی سالانه) دریافت می‌کنید، توکن Pika ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری را نیز ارائه می‌کند. توکن پیکا Pika همچنین می تواند به توکن Thunder و سپس به ارز رمزنگاری "Rai" تبدیل شود. 10,000 توکن پیکا را می توان به یک سکه Thunder تبدیل کرد. هر 1000 سکه Thunder را می توان به یک توکن Rai تبدیل کرد. همچنین شایعاتی مبنی بر تقلبی بودن پروژه رمزنگاری PIKA وجود دارد. انجمن ردیت ارز دیجیتال PIKA کاربرانی دارد که آن را شت کوین می نامند، در حالی که دیگران در مورد RAI و Thunder پرس و جو می کنند.

پروژه پیکا چیست؟

پروژه پیکا یک پلتفرم نسل بعدی است که توسط GameFi AG ایجاد شده است. این پروژه، یک اکوسیستم منحصر به فرد، دانش قوی در GameFi و بازار NFT خود را ترکیب می کند. هدف اصلی این پلتفرم ادغام GameFi و فناوری نوآورانه در یک مکان است.

پروژه پیکا PIKA بر روی شبکه اتریوم و شبکه ERC-20 ساخته شده است و دستاوردهای بازی های دیجیتال و دنیای واقعی را ترکیب می کند. از زمان آغاز به کار پیکا PIKA، این پلتفرم در تلاش بوده است تا کیفیت محیط DeFi را بهبود بخشد و استانداردها را برای تمام ارزهای رمزنگاری شده GameFi و پروژه‌ها بالا ببرد. تیم پیشرو پیکا PIKA با ارائه راه‌های انقلابی جدید برای بهبود عملکرد پلتفرم، بر کمک به جامعه تمرکز دارد.

پروژه اصلی PIKA Crypto: بازی های کارتی

پروژه پیکا بازی‌های کارتی تجاری را یکی از پروژه‌های اصلی توسعه خود می‌داند. هدف این تیم ایجاد یکی از بهترین بازی‌های ترید آنلاین ارزهای دیجیتال است. از طریق بازی ها، به کاربران PIKA، THUNDER یا RAI پاداش داده می شود. توکنومیک NFT به گونه‌ای است که به کسری از تمام فروش‌ها اجازه می‌دهد به سیستم پاداش برای TCG وارد شوند.

PIKA Crypto: فرآیند تکامل

روند تکامل پروژه پیکا (PIKA) کاملا منحصر به فرد است. این فرآیند به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بازار را به گونه ای تحت تأثیر قرار دهند که به نفع آنها باشد. تغییر در روند تکامل چیزی است که تحول در این زمینه را بسیار منحصر به فرد می کند. این بدان معناست که با نوسانات بازار و بالا و پایین رفتن قیمت، تکامل کریپتو PIKA بدون تغییر باقی می‌ماند که سرمایه‌گذاران می‌توانند از آن برای سود خود استفاده کنند.

توجه به تفاوت قیمت به سرمایه گذاران نیز کمک خواهد کرد. به محض اینکه تفاوت قیمت بین PIKA و Thunder وجود دارد، سرمایه گذاران می توانند سود ببرند. علاوه بر این، گزینه دیگری برای سرمایه گذاران وجود دارد. آنها می توانند PIKA را بفروشند و Thunder خرید کنند و تعداد بیشتری دریافت کنند. این فرآیند منحصر به اکوسیستم PIKA است.

در حال حاضر، ارائه ابزار کاربردی یکی از جنبه هایی است که بازار NFT فاقد آن است. هدف پروژه پیکا تغییر این جنبه است. برای ایجاد کارت‌های تجاری NFT، PIKA Crypto با استودیوهای توسعه هنر و بازی که در جهان پیشرو هستند، همکاری کرده است. NFT ها از طریق بسته های تقویت کننده در دسترس هستند، همانطور که در زیر ذکر شده است:

بسته های تقویت کننده PIKA (PIKA Booster Packs) بسته های تقویت کننده تندر (THUNDER Booster Packs) بسته های تقویت کننده RAI (RAI Booster Packs) این بسته‌های تقویت‌کننده به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد بدون نیاز به باز کردن آنها، بفروشند/خرید و یا معامله کنند. اما، البته، سرمایه گذاران این گزینه را دارند که این بسته ها را باز کنند که از این طریق موارد زیر را دریافت خواهند کرد:

بسته تقویت کننده پیکا PIKA: بسته تقویت کننده پیکا PIKA شامل 7 NFT منحصر به فرد است. شامل: 4 معمولی، 2 غیر معمول و 1 نادر.

THUNDER Booster Pack: شامل 7 NFT منحصر به فرد است. شامل: 2 معمولی، 2 غیر معمول، 2 نادر، 1 مورد بسیار نادر.

بسته تقویت کننده RAI: بسته تقویت کننده THUNDER همچنین دارای 7 NFT منحصر به فرد است. شامل: 2 غیر معمول، 2 نادر، 2 مورد بسیار نادر، 1 مورد افسانه ای.

همراه با مجموعه بسته های تقویت کننده فوق الذکر، 150 NFT منحصر به فرد نیز وجود خواهد داشت. NFT های افسانه ای کمترین عرضه ضرب شده را خواهند داشت، در حالی که NFT های معمولی بیشترین عرضه ضرب شده را خواهند داشت.

PIKA Crypto: بازار KRAFT NFT

بازار KRAFT، فضایی را برای هنرمندان NFT و بازیکنان بازی ارائه می دهد که در آن می توانند NFT ها را ایجاد و جمع آوری کنند. ارز PIKA به کاربران این امکان را می‌دهد تا با ارائه یک روش جمع‌آوری منحصربه‌فرد از طریق داشتن مشوق‌هایی برای NFT و PIKA، به شیوه‌ای متفاوت با NFTها تعامل داشته باشند.

هنر و بازی چیزی است که در هسته بازار KRAFT نهفته است. تیم پیکا PIKA ادعا می کند که PIKA فقط بازی بلاک چین نیست، بلکه تلفیقی از بازی های سنتی و بلاک چین است. این بازی، هم بازی معمولی و هم بازی بلاک چین است. تیم PIKAgaming.PIKA برنامه‌های خود را برای اضافه کردن NFTهای بازی بیشتر به پلتفرم به اشتراک می‌گذارد و یک پلتفرم واحد برای بررسی و معامله همه NFTهای بازی شما ارائه می‌کند.

بازار NFT همچنین دارای یک سیستم سکه سه لایه است، یک سیستم توکن مبتنی بر حجم که به نفع کاربران خواهد بود. پس از اینکه کاربران به حجم مشخصی با THUNDER یا RAI رسیدند، واجد شرایط هستند NFT های خود را با گزینه پرداخت THUNDER و RAI فهرست کنند.

تیم همراه با بازار واقعی، راه‌های مختلفی را برای حفظ تعامل کاربران با سایت اضافه کرده است. پازل‌های NFT یکی از راه‌های درگیر نگه‌داشتن کاربران هستند که در آن کاربران می‌توانند NFTها را برای حل یک پازل جمع‌آوری کنند، قطعه آخر هدیه‌ای از طرف تیم است.

گنج یابی نیز در این پلتفرم ادغام خواهد شد که در آن کاربران NFT ها را با استفاده از سرنخ ها پیدا کرده و جوایز ویژه ای دریافت خواهند کرد. هنرمندان انحصاری از سراسر جهان بخشی از KRAFT هستند که برخی از الهام‌بخش‌ترین آثار هنری NFT را بر روی KRAFT ارائه می‌کنند.

کارت‌های NFTs PIKA نیز قابل جمع‌آوری هستند و می‌توانند به صفحات کلکسیونی شرکت اضافه شوند. علاوه بر سایر جوایز، مزایای دیگری نیز به سرمایه‌گذارانی که صفحات کلکسیونی را از طریق NFTهای کمیاب و انحصاری تکمیل می‌کنند، ارائه می‌شود. تیم رمزنگاری PIKA معتقد است که افزودن NFT ها از طریق وب سایت، بازار و بازی کارت های تجاری ما به افزودن ابزار مفید و حفظ اکوسیستم کمک می کند.

توکنومیک

همانطور که در بالا اشاره شد توکنومیک پروژه پیکا از سه سکه تشکیل شده است: PIKA، THUNDER و RAI. هر یک از سه سکه دارای ویژگی های اختصاص داده شده خود در اکوسیستم هستند.

PIKA در سایت های محبوب مانند کوین بیس فهرست شده است. بر اساس داده های BscScan، در حال حاضر، حدود 5535 دارنده کیف پول PIKA وجود دارد. ارز دیجیتال PIKA همچنین دارای وب سایتی است که اهداف و محصولات آنها را به تفصیل شرح می دهد، اجازه دهید برخی از جنبه های مهم مربوط به پروژه را بررسی کنیم.

نقشه راه پیکا PIKA

این پلتفرم تلاش می‌کند تا به روش‌های مختلف تکامل یابد، فناوری‌های نوآورانه را پیاده‌سازی کند و به فضای رمزنگاری نهایی برای همه علاقه‌مندان به GameFi تبدیل شود. تیم پیکا PIKA معتقد است که بازی‌سازی ارزهای دیجیتال بهترین مورد بعدی در صنعت است. برخی از طرح های پروژه:

انتشار بازی کارت تجارت آنلاین: یک پلتفرم عظیم برای تجارت تعاملی، برنده شدن جوایز و همچنین توکن‌های PIKA، THUN و RIA. بازی با کارت در حال حاضر در دست توسعه است. این تیم در حال کار بر روی ایجاد یک بازی منحصر به فرد است که در آن حیوانات به جهان دیگری منتقل می شوند و شروع به توسعه ویژگی های انسانی بیشتری می کنند. بازیکنان همچنین می توانند اسلحه بخرند و زره مخصوص بپوشند. این بازی با کارت، دارایی بزرگی برای ایجاد طول عمر به اکوسیستم پیکا PIKA خواهد بود. برای اینکه ارز ارزشمندتر و کمیاب تر شود، PIKA در حال برنامه ریزی برای کاهش عرضه کلی توکن است. PIKA در حال آماده شدن برای انتشار 150 کارت NFT کلکسیونی منحصر به فرد و 3 بسته تقویت کننده اضافی است.

یکی از اهداف تیم پروژه پیکا PIKA ثبت علامت تجاری در اروپا و جذب سرمایه گذاران جدید بیشتر و همچنین دریافت مشارکت بیشتر با برندهای مهم است. PIKA در تلاش است تا انتظارات را برآورده کند. حمایت بیشتر به معنای فرصت های بیشتر برای رشد است. PIKA با مجموعه کالاهای خود عرضه خواهد شد و میزبان یک رویداد واقعی برای اعضای جامعه خواهد بود.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.