پلتفرم Swingby چیست؟

پلتفرم Swingby چیست؟

Swingby یک پروتکل غیرمتمرکز با هدف برقراری ارتباط میان بیت کوین و اتریوم است. به‌زبان ساده‌تر Swingby با سرویس‌هایی مانند پل میان زنجیره‌ای (Cross Chain Bridge)، به‌دنبال انتقال و به‌گردش درآوردن BTCهای کاربران فضای

کریپتو در دیفای است. گردانندگان Swingby معتقدند افراد بسیاری در فضای کریپتو سرمایه خود را به شکل بیت کوین نگهداری می‌کنند و همین امر باعث می‌شود، آن‌ها نتوانند از پلتفر‌م‌های دیفای به‌سادگی استفاده کنند. آزمایشگاه های Swingby در سال 2018 توسط جمعی از علاقه مندان به رمزنگاری در سنگاپور راه اندازی شد و برای ایجاد ابزاری برای اتصال بیت کوین به بلاک چین های دیگر ، نیروهایی به هم پیوستند .

پروتکل Swingby’s ، Skybridge ، پل های بی اعتمادی را بین بایننس چین ، اتریوم ، بیت کوین و سایر بلاکچین ها ایجاد می کند که توسط شبکه ای از گره ها امن هستند و مبادله های سریع توکن را با استفاده از فناوری “محاسبات چند جانبه” لایه 2 انجام می دهند . این به کاربران امکان می دهد بدون اتکا به متولی اصلی ، توکن های بیت کوین را بین بلاکچین های اتریوم ، بیت کوین ، بایننس چین جابجا کنند و دنیایی از قابلیت های DeFi مانند جمع Swingby’s testnet Bridge بیش از 14 میلیارد دلار سرمایه testnet BTC بین بلاکچین های بیت کوین و بایننس چین معامله کرده و فناوری غیر متمرکز آن به طور کامل در محیط های زنده با حجم زیاد آزمایش شده است .

در اوایل سال 2021 ، Swingby قصد دارد Ethereum MainNet خود را راه اندازی کند ، بیت کوین را به یک اکوسیستم بیاورد که در حال حاضر 750 میلیون دلار سرمایه بیت کوین در قراردادهای DeFi حبس شده است . Swingby با ایجاد مشارکت های هیجان انگیز با پروژه هایی مانند Elrond ، Waves و پروتکل Kira ، قصد دارد دامنه فعالیت خود را به سایر زنجیره ها و پروژه ها گسترش دهد و در آنجا بیشترین ارزش را ایجاد کند . همچنین نقدینگی و تجارت DEX را با استفاده آسان از UX باز کنند . Swingby یک پروتکل غیرمتمرکز است که هدف آن برقراری ارتباط بین بیت کوین و اتریوم است. به عبارت ساده تر، این پلتفرم به دنبال انتقال و محبوبیت کاربران BTC در فضای رمزنگاری دیفای با خدماتی مانند پل های میان زنجیره ای است. اپراتورهای Swingby معتقدند که بسیاری از افراد در فضای کریپتو سرمایه خود را در قالب بیت کوین نگهداری می کنند و این باعث می شود نتوانند به راحتی از پلتفرم های دیفای استفاده کنند.با افزایش سن بیت کوین، کم و کاستی های این شبکه بیشتر و بیشتر آشکار می شود. بسیاری از مردم بیت کوین را تنها ابزاری برای ذخیره ارزش می دانند و انتظار استفاده دیگری از آنها ندارند. این موضوع باعث شده است که اتصال شبکه بیت کوین به سایر شبکه های بلاک چین کاهش یابد و دیگر شبکه ها و پلتفرم ها نتوانند به سرمایه ای که در قالب بیت کوین نگهداری می شود، دسترسی پیدا کنند. پلتفرم Swingby برای حل مشکل با بسیاری از خدمات مختلف از جمله پل بین زنجیره ها پیشنهاد شده است. اگر شما نیز به دنبال پلتفرمی برای اتصال بیت کوین های خود به شبکه اتریوم هستید، یادگیری نحوه کار با پلتفرم Swingby برای شما مفید خواهد بود.

آیا پلتفرم Swingby برای کاربران ایرانی قابل استفاده است؟

در بخش شرایط Swingby ، ایران و چند کشور دیگر به عنوان کشورهایی که در استفاده از این وب سایت با محدودیت مواجه هستند، درج شده است.

برای استفاده ایرانی ها از سایت Swingby با آدرس IP ایرانی ، قسمت های مربوط به وارد کردن مبلغ توکن یا دکمه تایید پل غیرفعال میشود. توصیه می‌شود از Swingby با ابزار‌های URL و ابزارهایی که آدرس IP ثابت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، استفاده کنید.

چه کیف پول هایی را می توان در پلتفرم Swingby استفاده کرد؟

هر سرویس این پلتفرم کیف پول های مختلفی را پشتیبانی می کند. وقتی وارد قسمت دائو و استیکینگ این پلتفرم می شویم و روی گزینه اتصال کیف پول کلیک می کنیم، تنها دو گزینه متامسک و WalletConnect ظاهر می شود و کاربران باید یکی از این دو کیف پول را انتخاب کنند. در قسمت Skypools که سواپ Swingby است، کاربران گزینه هایی مانند متامسک، اتریوم(Authereum)، لجر، WalletConnect، ترزور، لاتیک(Lattice)، کوین بیس، تراس(Torus) و اوپرا دارند. معرفی سایر خدمات Swingby پلتفرم Swingby خدمات مختلفی مانند استیکینگ، دائو، بریج و سواپ را در اختیار کاربران قرار می دهد.

دائوی پلتفرم Swingby

ممکن است تصور شود که این بخش فقط مربوط به مسائل حاکمیتی و تصمیم گیری پلتفرم Swingby است اما دسترسی به بسیاری از سرویس های Swingby از قسمت دائو امکان پذیر است. اطلاعات صفحه اول دائو: مقدار کل استیک شده سود سالانه استیکینگ تعداد توکن Vswingby میانگین زمانه بلوکه کردن توکن ها تعداد توکن های واگذار شده تعداد استیک کنندگان و رای دهندگان کیف پول: اگر کاربران بخواهند واریز، سپرده گذاری، واگذاری، تفویض اختیار و تسویه حساب داشته باشند، باید از قسمت کیف پول استفاده کنند.

پیشنهاد: کاربران می توانند پیشنهادات خود را برای تغییر فرآیند سرویس یا افزودن ویژگی در قسمت پیشنهادات ارسال کنند. در زمان ارائه پیشنهاد باید دو شرط در نظر گرفته شود. شرط اول این است که پروپوزال شما با طرح هایی که در زمان ارائه در حال اجرا بوده اند یکسان نباشد. شرط دوم این است که پیشنهاد دهنده باید حداقل یک درصد از توکن های SWINGBY در دائو را در اختیار داشته باشد.

خزانه داری: اطلاعات مربوط به توکن های Swingby و WBTC و همچنین تاریخچه تراکنش ها را می توانید در بخش خزانه داری بیابید.

سیستم رای گیری: Swing B همچنین از Snapshot برای رای دادن و ایجاد پیشنهادهای جدید استفاده می کند.

ییلد فارمینگ پلتفرم Swingby

دومین بخش که از سرویس دائو قابل دسترسی است، بخش ییلد فارمینگ است. در این بخش خدماتی مانند تامین نقدینگی، فارمینگ، توکن های پل ERC20 و اطلاعات مربوط به متانودها (گره های پروتکل Swingby) در اختیار کاربران قرار می گیرد.

سرویس نقدینگی: کاربران می توانند بیت کوین یا رپد بیت کوین را از گزینه نقدینگی برای تامین مالی یک استخر BTC یا WBTC واریز کنند. سرویس farm: کسانی که می خواهند درآمد بیشتری کسب کنند می توانند در مزارع Swingby شرکت کنند. افراد می توانند مستقیماً در مزرعه Swingby سپرده گذاری کنند یا از اشخاص ثالث یا کارگزارانی مانند UniSwap، SushiSwap یا PancakeSwap استفاده کنند. پل: ERC20 اگر می خواهید توکن های استاندارد BEP2 را به توکن های ERC20 تبدیل کنید، Swingby ابزارها را برای شما فراهم می کند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.