نحوه استفاده از مارکت حرفه ای در سایت ارزفی

نحوه استفاده از مارکت حرفه ای در سایت ارزفی

برای استفاده از مارکت حرفه ای ارزفی ابتدا بالای صفحه روی گزینه بازار ها کلیک کنید..وسط صفحه نمودار ارزها و در سمت چپ لیست ارزها قابل نمایش میباشد . در قسمت جستجو ارز مورد نظر را سرچ نمایید . بعد از انتخاب در قسمت نمودار میتوانید خط روند صعودی و

نزولی ارز را مشاهده کنید. در قسمتی که نمودار به رنگ قرمز هست بازار نزولی و قسمتی که نمودار سبز رنگ هست بازار صعودی را به شما نمایش میدهد. در قسمت پایین صفحه سمت چپ ( آخرین معاملات) سفارشات انجام شده را میتوانید مشاهده کنید.

در قسمت پایین صفحه سمت راست میتوانید نمودار عمق بازار را مشاهده کنید یکی از ابزار تحلیل برای تحلیل گران میباشد متوجه میشوند بازار صعودی یا نزولی بوده در واقع زمان خرید و فروش را متوجه میشوند.

قسمت بالا سمت راست پیشنهاد های فروش و در قسمت پایین پیشنهاد های خرید را مشاهده میکنید.

در قسمت پایین ، وسط صفحه (معامله اسپات) :

بازار اولیه که مشاهده میکنید لیمیت هست درواقع در لیمیت مشخص میکنید زمانی که قیمت ارز مورد نظر به قیمت دلخواه رسید سفارش شما انجام شود. در کادر اول قیمت مورد نظر برای خرید یا فروش و در کادر دوم مقدار ارز مورد نظر را وارد نمایید و در آخر بعد از ثبت سفارش در پایین صفحه میتوانید وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید. درصورتی که درخواست لغو سفارش را دارید روبروی سفارش مورد نظر روی گزینه لغو کلیک نمایید.

مارکت یا قیمت بازار: زمانی که قصد خرید دارید در کادر اول مقدار ارز مورد نظر را وارد نمایید و مارکت از پایین ترین پیشنهادهای فروش تا به مقدار مورد نظر برای شما خریداری میشود و زمانی که قصد فروش دارید مجدد مقدار مورد نظر را وارد کرده و مارکت از بالاترین پیشنهادهای خرید تا به مقدار مورد نظر برای شما به فروش میرساند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.