نحوه استفاده از کیف پول ارزفی

نحوه استفاده از کیف پول ارزفی

برای استفاده از کیف پول ارزفی ابتدا از قسمت حساب کاربری ، پنل کاربری ، احراز هویت بالای صفحه روی گزینه کد شناسایی دوعاملی کلیک کنید و کد دو عاملی خود را فعال می کنید. در صورتی که برنامه گوگل آتنتیکیتور را نصب ندارید میتوانید از گوگل پلی یا اپ استور دانلود

نمایید. در مرحله بعد روی گزینه کد اعتبار سنجی کلیک نمایید در صورتی که ایمیل یا شماره همراه شما هر دو تایید شده باشد میتوانید از هر دو گزینه استفاده کنید و در صورتی که فقط یک مورد (تلفن همراه یا ایمیل ) تایید شده روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.سپس روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

در صفحه بعد برای شما یک بارکد و یک کد قابل نمایش میباشد. سپس وارد برنامه گوگل آتنتیکیتور میشوید پایین صفحه سمت چپ روی گزینه به اضافه کلیک نمایید روی گزینه بارکد یا کد به دلخواه خود کلیک کنید در صورتی که روی بارکد کلیک کردین از صفحه کد دوعاملی سایت ارزفی بارکد را اسکن نمایید. در صورتی که روی گزینه کد کلیک کردین ، کدی که سایت ارزفی به شما نمایش داده است را به صورت کپی پیست وارد نمایید .

نکته : حتما در نظر داشته باشید کد را یک قسمت یادداشت کنید اگر زمانی برنامه گوگل آتنتیکیتور از گوشی شما به هر دلیلی حذف شود شما با کد بازیابی مجدد میتوانید کد دو عاملی خود را فعال نمایید.

در قسمت بعد بالای صفحه در کادر اول کدی که از برنامه گوگل آتنتیکیتور در اختیار شما گداشته میشود را وارد کنید و حتما توجه داشته باشید این کد را حتما در زمان زیر 30 ثانیه وارد کنید زیرا این کد یکبار مصرف و اعتبار آن تا 30 ثانیه میباشد.

در کادر دوم کد دریافتی که از طریق ایمیل یا تلفن همراه برای شما ارسال شده را وارد نمایید. در آخر روی گزینه ثبت کلیک کنید .کد دو عاملی شما با موفقیت فعال شده است. برای وارد شدن داخل کیف پول ارزفی روی گزینه حساب کاربری ، پنل کاربری ، کیف پول های من را کلیک نمایید .

روبروی هر ارز یک گزینه برداشت و یک گزینه واریز مشاهده میکنید. در زمانی که قصد واریز به کیف پول ارزفی را دارید روی گزینه واریز کلیک کنید و ایجاد آدرس کیف پول ، میتوانید آدرس کیف پول ارزفی خود را مشاهده کنید.

در صورتی که قصد انتقال به کیف پول خارج از ارزفی را دارید روی گزینه برداشت بزنید. دو نوع انتقال داریم 1- انتقال داخلی: در صورتی که قصد انتقال از اکانت ارزفی به یک اکانت دیگری که داخل ارزفی هست را انتقال بدین در این قسمت از شما فی انتقال شبکه کسر نخواهد شد.

2- انتقال به کیف پول خارج از ارزفی : در کادر اول آدرس کیف پول ارزفی و در کادر دوم مقدار موردنظر برای انتقال را وارد نمایید. نکته: زمان وارد کردن آدرس کیف پول مقصد حتما به شبکه ارسال ارز هم توجه داشته باشید که با یکدیگر مطابقت داشته باشد.در پایین کادر حداقل انتقالو فی انتقال شبکه قابل نمایش میباشد.

اخطار : آدرس کیف پول خود را در شبکه درست وارد نمایید مسئولیت آدرس کیف پول تماما بر عهده کاربر می باشد . برای ارزهای دارای تگ یا ممو حتما دقت نمایید تا تگ و ممو به درستی وارد شوند

بعد از گزینه ثبت کد برنامه گوگل آتنتیکیتور را وارد نمایید به این صورت درخواست برداشت شما ثبت و بعد از تایید واحد مالی ارسال خواهد شد. بعد از ارسال درخواست شما از قسمت برداشت ها میتوانید txid یاهش تراکنش خود را مشاهده کنید و در صورت نیاز از وضعیت تراکنش از کیف پول مقصد پیگیری نمایید.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.