معرفی برترین ایردراپ‌های جدید

معرفی برترین ایردراپ‌های جدید

ماه جولای که اولین ماه تابستان است، چندین ایردراپ بزرگ را با خود به همراه دارد. در این مقاله لیستی از برترین ایردراپ‌های این ماه برای شما آورده شده است: ایردراپ OwlDAO (OWL) ارزش تخمینی هر توکن: ۰.۰۱۷۶۱ دلار

پروژه OwiDAO یکی از ارائه‌دهندگان پیشرو راه حل برای بازی‌های وب ۳.۰ است. این استارت‌آپ قصد دارد یک تجربه بازی سرگرم‌کننده و سودآور را در شبکه‌های مختلف از جمله سولانا و ترا ایجاد کند. Owl Games توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا عملکردهای استیکینگ را در پروژه‌های خود ادغام کنند. این پروژه رمزارزهای اصلی بازار از جمله BTC، ETH، BNB، MATIC و غیره را پشتیبانی می‌کند. توکن OWL می‌تواند توسط دارندگان این توکن برای استیکینگ و سایر فعالیت‌های سودآور که با گسترش اکوسیستم رشد می‌کنند، استفاده شود. علاوه بر این، با استفاده از ویژگی‌های بین شبکه‌ای یا کراس چین با زیرساخت‌ها برخورد می‌کند و از آن‌ها برای کارمزد تراکنش‌ها استفاده می‌کند.

نحوه شرکت در ایردراپ این پروژه:

مرحله ۱: فرم مربوط به ایردراپ را از وب سایت رسمی OwiDAO را پر کنید. مرحله ۲: به توییتر رسمی این پروژه بروید و حساب کاربری آن را فالو کنید. مرحله ۳: توییت مربوط به ایردراپ را لایک و ریتوییت کنید و حداقل سه نفر از دوستان خود را تگ کنید. مرحله ۴: به بقیه حامیان OwiDAO در تلگرام بپیوندید. مرحله ۵: انجمن OwiDAO را در Discord دنبال کنید. الزامات:

توییتر آدرس BSC

ایردراپ Rev3al (REV3AL)

ارزش تخمینی توکن: اطلاعاتی در دسترس نیست تاریخ پایان: ۸ جولای ۲۰۲۲ فضای رسانه‌های دیجیتال مملو از محتوای سرقت‌شده، کپی‌شده و تغییر یافته است. با بازگرداندن اصالت و پاداش دادن به کاربران برای حفظ آن، این پلتفرم از حامیانش در برابر تقلب‌ها محافظت می‌کند. Rev3al یک راه حل یکپارچه برای تأیید رسانه‌های بین پلتفرمی ایجاد می‌کند. این پروژه به تولید کنندگان محتوا اجازه می‌دهد آثار ارزشمند خود را با استفاده از فناوری بلاک چین رمزگذاری و محافظت کنند. به این ترتیب، خیال تولید کنندگان محتوا از بابت کپی شدن محتوایشان راحت می‌شود.

با استفاده از ارز دیجیتال REV3AL، کاربران می‌توانند با کسب درآمد و حفظ ارزش آثار اصلی خود و با تسهیل تأیید و مالکیت دارایی، از این پروتکل ضد جعل استفاده کنند. این پروژه‌ای است که ذهن علاقمندان به امنیت سایبری و فعالان حفاظت از حق چاپ را به خود جلب می‌کند.

نحوه شرکت در ایردراپ:

مرحله ۱: فرم ایردراپRev3al را در وب سایت رسمی این پروژه کنید. مرحله ۲: صفحه رسمی توییتر Rev3al را دنبال کنید. مرحله ۳: توییت مربوط به airdrop را لایک و ریتوییت کنید و حداقل سه نفر از دوستان خود را تگ کنید. مرحله ۴: به گروه Rev3al در تلگرام بپیوندید. مرحله ۵: صفحات Rev3al را در اینستاگرام و فیسبوک دنبال کنید. الزامات:

توییتر آدرس BSC

ایردراپ بنگر (BANGER)

ارزش تخمینی توکن: ۶.۳۳ دلار تاریخ پایان: ۶ جولای ۲۰۲۲ پروژه Banger قصد دارد اکوسیستمی ارزشمندی را ارائه ‌دهد که رضایت گیمرها، ناشران و سازندگان را با بازی‌های رقابتی جلب می‌کند. همه این بازیکنان گرد هم می‌آیند تا در اکوسیستمی شرکت کنند که ارزش ذاتی بازی را تقویت می‌کند.

بنگر Banger پلتفرمی است که دوباره از گیمرها حمایت می‌کند. سیستم آن ساده است. به بازیکنان برای انجام بازی‌های سنتی و بلاک چینی پاداش می‌دهد. این شبکه به ناشران و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد بازی‌های خود را در راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین ادغام کنند. برندگان ایردراپ BANGER از فرصت‌های مختلف و پویا برای کسب درآمد در بازی‌های متعدد لذت خواهند برد. علاوه بر این، ایردراپ بنگر در برنامه خود پاداش‌هایی در قالب NFT نیز برای حامیان خود در نظر گرفته است.

نحوه شرکت در این ایردراپ:

مرحله ۱: فرم ایردراپ BANGER را در صفحه رسمی آن پر کنید. مرحله ۲: به توییتر BANGER بروید و صفحه رسمی آن را دنبال کنید. مرحله ۳: توییت را لایک و ریتوییت کنید و حداقل سه نفر از دوستان خود را تگ کنید. مرحله ۴: BANGER را در رسانه های اجتماعی در فیس بوک و تلگرام دنبال کنید. الزامات:

توییتر آدرس ETH

ایردراپ CEX.IO

ارزش تخمینی: اطلاعاتی در دست نیست. تاریخ پایان: ۱۳ جولای ۲۰۲۲ پروژه CEX.IO یک پلتفرم پیشرو برای مبادله دارایی‌های رمزنگاری شده است. CEX.IO یک شرکت پیشرو در خرید، فروش، مبادله و سرمایه‌گذاری در بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال است.

این شرکت هزاران دلار ارزهای رمزنگاری شده را به مناسبت جشن نهمین سال فعالیت خود در اختیار کاربران می‌گذارد. تاکنون ای پروژه با آزمایش‌ها و موفقیت‌های زیادی همراه بوده‌ است. ایردراپ این مجموعه بسیار ارزشمند است. استفاده از پلتفرم به شما امتیاز قابل توجهی در این ایردراپ می‌دهد.

نحوه شرکت در این ایردراپ:

مرحله ۱: فرم ایردراپ CEX.IO را در وب سایت رسمی پر کنید. مرحله ۲: به توییتر CEX.IO بروید و صفحه رسمی آن را دنبال کنید. مرحله ۳: توییت مربوط به ایردارپ را لایک و ریتوییت کنید و حداقل سه نفر از دوستان خود را تگ کنید. مرحله ۴: به بقیه کاربران CEX.IO در تلگرام و فیسبوک بپیوندید. الزامات:

توییتر حساب CEX.IO

ایردراپ پروتکل Origin (OGN)

ارزش تخمینی هر توکن: ۰.۲۹۰۷ دلار تاریخ پایان: ۱۲ جولای ۲۰۲۲ با وارد شدن NFTها به جریانات اصلی مالی دنیای مدرن و جایگزین شدن DeFi به جای قلمرو مالی سنتی، توسعه دهندگان به پروتکل آریجین (OGN) بسیار علاقمند شده‌اند. این پلتفرم جایی است که سازندگان به آن برای فروش آثار منحصر به فرد خود بدون نیاز به کدنویسی مراجعه می‌کنند.

Origin Protocol (OGN) یکی از برترین ایردراپ‌های ارزهای دیجیتال است. این پروژه فهرستی چشمگیر از حامیان از جمله آمازون را ارائه می‌کند. این شبکه مزایای NFT و DeFi را ترکیب کرده تا پلتفرمی تولید کند که در آن کاربران بتوانند با قرار دادن عناصر فناوری بلاک چین پیشرفت کنند.

تاکنون، تیم سازنده این پروتکل محصولاتی را منتشر کرده و به توسعه آنها ادامه داده است. با این کار موارد استفاده بیشتری از ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند. در حال حاضر، آنها از NFT ها برای ایجاد تجربیات تجاری جدید در کنار موارد معاملات سنتی خرید و فروش استفاده می‌کنند.

نحوه شرکت در این ایردراپ:

مرحله ۱: فرم ایردراپ کریپتو Origin Protocol را در صفحه رسمی آن پر کنید. مرحله ۲: به توئیترOrigin Protocol بروید و حساب آن را دنبال کنید. مرحله ۳: توییت مربوط به ایردراپ را لایک و ریتوییت کنید و حداقل سه نفر از دوستان خود را تگ کنید. مرحله ۴: به حامیان پروتکل Origin در تلگرام بپیوندید. مرحله ۵: صفحات اجتماعی Origin Protocol را در Facebook، Discord و Blockfolio دنبال کنید. الزامات:

توییتر آدرس ETH

ایردراپ Revuto (REVU)

ارزش تخمینی هر توکن: ۰.۰۵۳۸۶ دلار تاریخ پایان: ۱۵ جولای ۲۰۲۲ کارت‌های اعتباری و نقدی آنلاین ارزهای دیجیتال فعال هستند. اما اکثر آنها به اندازه کافی برای حل مشکلی که بخش عظیمی از پول مردم را می‌خورد، کاری انجام نمی‌دهند. خلاص شدن از هزینه‌های اشتراک بی دلیل می‌تواند درآمد اضافی زیادی را برای خانواده‌ها در سراسر جهان آزاد کند.

Revuto (REVU) استارت آپی است که به میلیون‌ها نفر کمک می‌کند تا کنترل امور مالی خود را دوباره به دست گیرند. با رشد تصاعدی اقتصاد دیجیتال، شرکت‌ها مشتریان خود را در معرض تله‌های آزمایشی با روش‌های پنهان و اغلب بیش از حد پیچیده قرار می‌دهند. این اتفاق منجر به ضرر بیشتر از آنچه که تصور می‌کنند، می‌شود.

این استارت‌آپ به کاربران اجازه می‌دهد تا با تصمیم‌گیری در مورد پرداخت هزینه اشتراک، هزینه‌های خود را کنترل کنند. این شرکت تاکنون بیش از ۱۰ میلیون دلار برای تحقق این رویا جمع آوری کرده و بیش از ۳۰۰ هزار کاربر در سراسر جهان جذب کرده است.

نحوه شرکت در این ایردراپ:

مرحله ۱: فرم مربوط به ایردراپ Revuto را در صفحه رسمی آن پر کنید. مرحله ۲: به توئیترRevuto بروید و آن را دنبال کنید. مرحله ۳: توییت مربوط به ایردراپ را لایک و ریتوییت کنید و حداقل سه نفر از دوستان خود را تگ کنید. مرحله ۴: به حامیان Revuto در تلگرام بپیوندید. مرحله ۵: حساب‌های Revuto را در لینکدین و دیسکورد دنبال کنید. الزامات:

توییتر آدرس کاردانو

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.