بهترین کتاب‌های ارز دیجیتال و بیت‌کوین

بهترین کتاب‌های ارز دیجیتال و بیت‌کوین

امروزه بازار ارز دیجیتال یک بازار جهانی است و سرمایه‌گذاران از سرتاسر جهان در آن ترید می‌کنند. با این حال، برخی افراد از سرمایه‌گذاری در رمزارزها اجتناب می‌کنند. آنها فکر می‌کنند درک فناوری و پیچیدگی‌های این بازار سخت است.

ارز دیجیتال و بلاکچین فناوری‌های پیچیده‌ با مجموعه‌ای وسیع از مفاهیم و اصطلاحات هستند،

با ظهور بیت‌کوین و فناوری بلاکچین، سرمایه‌گذاران می‌تواند از فرصت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری در عصر اینترنت استفاده کنند. بیت‌کوین اولین ارز دیجیتال بود، اما امروز بیش از صدها ارز دیجیتال مانند اتریوم، ریپل، لایت‌کوین، مونرو و… وجود دارد. کتاب دارایی‌های رمز‌نگاری‌شده اثر کریس برینسک و جک تاتار یک راهنمای ساده و مختصر برای آشنایی با ارزهای دیجیتال و دنیای شگفت‌انگیز بلاکچین است.

سلطه بر بیت‌کوین آغازی بر کدنویسی شبکه بلاکچین: از بهترین کتاب‌های ارز دیجیتال برای حرفه‌ای‌ها

شاید علاقه‌مند باشید به انقلابی فناوری بپیوندید که در بازارهای مالی طوفان به پا کرده است! کتاب سلطه بر بیت کوین آغازی بر کدنویسی شبکه بلاکچین اثر آندریاس آنتونوپلوس راهنمای شما برای ورود به دنیای پیچیده‌ی ارزهای دیجیتال است. اگر به دنبال ساخت پروژه‌ای نو هستند، این اثر بهترین یکی از بهترین کتاب‌های ارز دیجیتال برای تبدیل شدن به یک حرفه‌ای در دنیای بلاکچین است. بیت‌کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز، هنوز در ابتدای راه است و می‌توانید با مشارکت در توسعه‌ی آن، اوضاع مالی خود را دگرگون کنید.

حباب یا انقلاب: حرفه‌ای‌ها در مورد رمزارزها چه می‌گویند؟

برخی از کارشناسان معتقدند که ارزهای دیجیتال و بلاکچین کلاه‌برداری بزرگ هستند؛ برخی دیگر نیز این پدیده نوظهور را مهم‌ترین اختراع در دوران اینترنت می‌دانند. پاسخ به این سوال بسیار مهم است. کتاب حباب یا انقلاب اثر نیل مهتا، آدیتیا آگاشه و پارت دتروجا این سوال را پاسخ می‌دهد. مولفان این کتاب مدیران مایکروسافت، گوگل، فیسبوک هستند و یک تجزیه و تحلیل جامع و منصفانه در مورد ارز دیجیتال و بلاکچین ارائه می‌دهند.

انقلاب بلاکچین: بهترین کتاب ارز دیجیتال برای آشنایی با بلاکچین

درک ارزهای دیجیتال، بدون درک بلاکچین ممکن نیست. بلاکچین فناوری محرک رمزارزهاست. این پروتکل انقلابی تراکنش امن و ناشناس را امکان‌پذیر می‌کند. بلاکچین فقط محدود به ارزهای دیجیتال نیست و کاربردهای فراوان دیگری دارد. دان والکس تاپ اسکات پدر و پسری هستند که کتاب ارزشمند انقلاب بلاکچین را تالیف کرده‌اند. انقلاب بلاکچین از بهترین کتاب‌های ارز دیجیتال درباره‌ی بلاکچین و کاربردهای آن اعم از مالکیت معنوی، انرژی، قراردادها، رای‌گیری و… است.

میلیاردرهای بیت‌کوین: سرگذشت جذاب سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

کتاب میلیاردرهای بیت‌کوین کتابی جذاب از بن مزریک نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز است. او در مورد این کتاب می‌گوید: «میلیاردرهای بیت‌کوین داستان جذاب سرمایه‌گذاری برادران تایلر و کامرون وینکلوس در رمزارزها و ثروتمند شدن آنهاست.» در این اثر جذاب با آنها همراه و وارد دنیای بیت‌کوین می‌شویم. همچنین درس‌های بزرگی در مورد بازار ارز دیجیتال و فعالان آن می‌آموزیم. میلیاردرهای بیت‌کوین کتابی الهام‌بخش و از بهترین کتاب‌های ارز دیجیتال است.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.