Horizen

مشخصات ارز هوریزن

نام فارسیهوریزن
نام اصلیHorizen
نمادZEN
تغییرات (24H)
-1.28
تغییرات (7Day)
-15.54
تغییرات (30Day)
-8.49
قیمت (USDT)$ 7.665
قیمت (IRT)469,224
رتبه#407
سکه در گردش15,089,738
کل مقدار سکه15,089,738

خرید و فروش هوریزن

ارزفی بستری امن برای معامله ارز هوریزن فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز هوریزن و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های هوریزن

شبکه های اجتماعی هوریزن

مختصر درباره ارز هوریزن

- ارز دیجیتال هوریزن با نام شناخته شده ی Horizen و نماد اختصاری ZEN در رتبه 407# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز ZEN با قیمت $ 7.665 تتر و معادل تومانی 469,224 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز هوریزن 15,089,738 میباشد.

نمودار ارز هوریزن (ZEN) - ZENUSDT

ZENUSDT Chart By TradingView

ارز هوریزن (ZEN) چیست؟

هوریزن(Horizen) یک سیستم بلاک چین قابلیت همکاری دارد و توسط نودهای غیرمتمرکز پشتیبانی می شود. پلتفرم زنجیره جانبی (sidechain) آن بر روی حریم خصوصی داده های مقیاس پذیر متمرکز است و به همین دلیل به کسب و کارها و همچنین توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از یک فناوری زنجیره جانبی منحصر به فرد به نام Zendoo، بلاک چین های خصوصی یا عمومی بسازند.

هوریزن(Horizen) در ماه می 2017 راه اندازی شد و در تلاش است تا یکپارچگی و حفظ حریم خصوصی داده ها را از طریق امکان استفاده در دنیای واقعی تضمین کند. هوریزن(Horizen) ادعا می‌کند که کاملاً غیرمتمرکز است، با ویژگی‌های حریم خصوصی کاملاً قابل تنظیم است.

بنیان گذاران هوریزن(Horizen) رابرت ویگلیون (Robert Viglione) و رولف ورسلوئیس (Rolf Versluis) هستند.

رابرت ویگلیون یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Horizen Labs و همچنین یکی از بنیان گذاران و رئیس Zen Blockchain Foundation است. او دکترای امور مالی در دانشگاه کارولینای جنوبی است و به عنوان تحلیلگر تحقیقات عملیاتی در Lanmark Technology کار می کرد. او همچنین به عنوان یک تحلیلگر پیشرفته در Tecolote Research و به عنوان مدیر پروژه در نیروی هوایی ایالات متحده کار کرده است.

رولف ورسلوئیس یکی از بنیان گذاران و مشاور اجرایی Zen Blockchain Foundation است. او در صنعت IT یک فرد باتجربه محسوب شده و دارای یک شرکت عملیات ماینینگ متوسط است. در گذشته رولف در سیستم‌های سیسکو، صنعت نیمه‌رسانا، و همچنین به عنوان یک افسر آموزش دیده هسته‌ای در نیروی زیردریایی ایالات متحده کار می‌کرد.

جین لیپنکات (Jane Lippencott) نیز یکی از اعضای تیم موسس و یکی از نویسندگان وایت پیپر این ارز دیجیتال بود.

چه چیزی هوریزن (Horizen) را منحصر به فرد می کند؟

هوریزن(Horizen) از معماری زنجیره جانبی استفاده می کند که می تواند میزان کاربرد این ارز دیجیتال در دنیای واقعی را افزایش دهد. این پروتکل انتقال زنجیره‌ای، امکان زنجیره‌های جانبی غیرمتمرکز را فراهم می‌کند. زنجیره‌های جانبی غیرمتمرکز بلاک چین های جداگانه ای هستند که به بلاک چین اصلی متصل شده اند و می توانند به طور همزمان اجرا شوند.

ماموریت هوریزن (Horizen) توانمندسازی افراد و نزدیک‌تر کردن آن‌ها از طریق فرآیند ساخت یک اکوسیستم فراگیر است که در آن همه افراد می‌توانند برای مشارکت خود پاداش بگیرند. Zendoo یک راه حل زنجیره جانبی غیرمتمرکز و قابل تنظیم است که برای غلبه بر محدودیت های فعلی در زمینه مقیاس پذیری و توسعه پذیری در بلاک چین مورد استفاده قرار می گیرد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید