Monero

مشخصات ارز مونرو

نام فارسیمونرو
نام اصلیMonero
نمادXMR
تغییرات (24H)
+1.73
تغییرات (7Day)
-3.71
تغییرات (30Day)
+17.64
قیمت (USDT)$ 166.76
قیمت (IRT)10,244,565
رتبه#28
سکه در گردش18,446,744
کل مقدار سکه18,446,744

خرید و فروش مونرو

ارزفی بستری امن برای معامله ارز مونرو فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز مونرو و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های مونرو

شبکه های اجتماعی مونرو

مختصر درباره ارز مونرو

- ارز دیجیتال مونرو با نام شناخته شده ی Monero و نماد اختصاری XMR در رتبه 28# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز XMR با قیمت $ 166.76 تتر و معادل تومانی 10,244,565 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز مونرو 18,446,744 میباشد.

نمودار ارز مونرو (XMR) - XMRUSDT

XMRUSDT Chart By TradingView

ارز مونرو (XMR) چیست؟

مونرو (Monero) در سال 2014 راه اندازی شد و هدف آن این است که اجازه می دهد معاملات به صورت خصوصی و بدون نام انجام شود. حتی اگر تصور می شود که BTC می تواند هویت یک شخص را پنهان کند، اغلب به راحتی منبع اصلی پرداخت ها را ردیابی کرد، زیرا بلاک چین ها شفاف هستند. از سوی دیگر، مونرو (Monero) به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از رمزنگاری پیشرفته، فرستندگان و گیرندگان را به طور یکسان مبهم کند.

تیم پشتیبان مونرو (Monero) می گوید حفظ حریم خصوصی و امنیت بزرگ ترین اولویت های آنهاست و سهولت استفاده و کارایی در درجه دوم قرار دارد. هدف آن حفاظت از همه کاربران - صرف نظر از میزان مهارت فنی آنها است.

به طور کلی، مونرو (Monero) اجازه می دهد تا پرداخت ها بدون ترس از سانسور سریع و ارزان انجام شود.

در ابتدا هفت توسعه دهنده در ایجاد مونرو (Monero) مشارکت داشتند - پنج نفر از آنها تصمیم گرفتند ناشناس باقی بمانند. همچنین شایعاتی مبنی بر اختراع مونرو (Monero) توسط ساتوشی ناکاموتو، مخترع بیت کوین وجود دارد.

ریشه های مونرو (Monero) را می توان در Bytecoin ، یک ارز رمزنگاری شده با حریم خصوصی و غیرمتمرکز که در سال 2012 راه اندازی شد، جستجو کرد. دو سال بعد، یکی از اعضای انجمن Bitcointalk-که فقط به عنوان Thanksfulfortoday شناخته می شود-پایگاه کد BCN را فاش کرد و مونرو (Monero )متولد شد. آنها "تغییرات بحث برانگیزی" را در Bytecoin پیشنهاد کردند که دیگران در جامعه با آن موافق نبودند و تصمیم گرفتند که امور را خود به دست بگیرند.

همچنین، اعتقاد بر این است که صدها توسعه دهنده در طول این سالها در مونرو (Monero) مشارکت داشته اند.

چه چیزی مونرو (Monero) را منحصر به فرد می کند؟

چندین مورد وجود دارد که مونرو (Monero) را منحصر به فرد می کند. یکی از بزرگترین اهداف این پروژه دستیابی به بالاترین سطح عدم تمرکز ممکن است، به این معنی که کاربر نیازی به اعتماد به دیگران در شبکه ندارد.

حریم خصوصی از طریق چند ویژگی متمایز به دست می آید. در حالی که هر بیت کوین در گردش شماره سریال خاص خود را دارد، به این معنی که می توان بر استفاده از ارزهای رمزنگاری شده نظارت کرد، مونرو (Monero) کاملاً قابل تعویض است. به طور پیش فرض، جزئیات مربوط به فرستنده ها، گیرندگان و میزان انتقال رمزنگاری ها مبهم است .

ابهام با استفاده از امضای حلقه به دست می آید. در اینجا، خروجی معاملات گذشته از بلاک چین انتخاب شده و به عنوان طعمه عمل می کند، به این معنی که ناظران خارجی نمی توانند بگویند چه کسی آن را امضا کرده است. به عنوان مثال، اگر یان 200 XMR به سوزان ارسال کند، این مقدار را می توان به قطعات تصادفی تقسیم کرد تا سطح دشواری بیشتری ایجاد شود.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید