Toncoin

مشخصات ارز تون کوین

نام فارسیتون کوین
نام اصلیToncoin
نمادTON
تغییرات (24H)
+12.05
تغییرات (7Day)
+23.81
تغییرات (30Day)
+0.48
قیمت (USDT)$ 6.393
قیمت (IRT)405,575
رتبه#9997
سکه در گردش0
کل مقدار سکه0

خرید و فروش تون کوین

ارزفی بستری امن برای معامله ارز تون کوین فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز تون کوین و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های تون کوین

شبکه های اجتماعی تون کوین

مختصر درباره ارز تون کوین

- ارز دیجیتال تون کوین با نام شناخته شده ی Toncoin و نماد اختصاری TON در رتبه 9997# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز TON با قیمت $ 6.393 تتر و معادل تومانی 405,575 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز تون کوین 0 میباشد.

نمودار ارز تون کوین (TON) - TONUSDT

TONUSDT Chart By TradingView

ارز تون کوین (TON) چیست؟

درباره Toncoin

 

Toncoin (TON) یک بلاک چین لایه 1 غیرمتمرکز است که در سال 2018 توسط پلت فرم پیام رسانی رمزگذاری شده تلگرام توسعه یافت. این پروژه پس از آن رها شد، توسط بنیاد TON تصاحب شد و از "شبکه باز تلگرام" به "شبکه باز" تغییر نام داد.

 

از سال 2020، این فناوری به لطف یک گروه غیرتجاری از حامیان و یک جامعه مستقل از علاقه مندان که خود را بنیاد TON نامیده اند، در حال توسعه است. Toncoin که قبلاً به عنوان Gram شناخته می شد، ارز دیجیتال بومی شبکه TON است.

 

ایده اصلی ادغام TON در یک برنامه کاربردی آسان بود که به کاربران امکان خرید/ارسال/ذخیره وجوه را می داد. مشتریان کارمزد تراکنش را می پردازند و از TON برای تسویه پرداخت ها یا اعتبارسنجی تراکنش ها استفاده می کنند. Toncoin از مدل اجماع اثبات سهام (PoS) برای مقیاس پذیری و قابلیت اطمینان شبکه استفاده می کند. به گفته وب سایت پروژه، این پلتفرم خدمات پرداخت سریع، شفاف و ایمن را به مشتریان خود ارائه می دهد که تراکنش ها را با حداقل کارمزد و برنامه های شخص ثالث تسهیل می کند.

 

ماموریت توسعه دهندگان ایجاد یک اکوسیستم کامل با ذخیره سازی غیرمتمرکز، خدمات غیرمتمرکز، یک سیستم نام دامنه (معادل DNS)، یک شبکه ناشناس، یک پلت فرم پرداخت فوری، و پردازش تراکنش های مقرون به صرفه/سریع است.

 

شبکه باز یک بلاک چین جامعه محور با معماری انعطاف پذیر و تمرکز بر خدمت به مصرف کننده معمولی است. TON به دلیل پردازش سریع / اعتبارسنجی تراکنش ها در ثانیه (TPS) برجسته است. در سپتامبر 2021، این شبکه یک رکورد جهانی 55000 TPS را در طول یک مسابقه پردازش کرد، اگرچه TPS فعلی می تواند صدها هزار یا حتی میلیون باشد. این ویژگی به پروژه اجازه می دهد تا به سرعت رشد کند و در عین حال از کاهش عملکرد جلوگیری کند. در عین حال، این پروژه به محیط زیست آسیب نمی رساند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید