Toko Token

مشخصات ارز توکو توکن

نام فارسیتوکو توکن
نام اصلیToko Token
نمادTKO
تغییرات (24H)
+5.65
تغییرات (7Day)
-7.23
تغییرات (30Day)
+6.41
قیمت (USDT)$ 0.427
قیمت (IRT)26,097
رتبه#539
سکه در گردش169,312,953
کل مقدار سکه496,842,606

خرید و فروش توکو توکن

ارزفی بستری امن برای معامله ارز توکو توکن فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز توکو توکن و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های توکو توکن

شبکه های اجتماعی توکو توکن

مختصر درباره ارز توکو توکن

- ارز دیجیتال توکو توکن با نام شناخته شده ی Toko Token و نماد اختصاری TKO در رتبه 539# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز TKO با قیمت $ 0.427 تتر و معادل تومانی 26,097 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز توکو توکن 169,312,953 میباشد.

نمودار ارز توکو توکن (TKO) - TKOUSDT

TKOUSDT Chart By TradingView

ارز توکو توکن (TKO) چیست؟

توکوکریپتو (Tokocryoto) که در ژوئن 2017 تأسیس گردید، از یک گروه طرفداران کریپتو با اعتماد قوی به مثال‌ها و مزایایی که فناوری بلاک چین می‌تواند به عموم ارائه دهد، متولد شد. هدف توکوکریپتو (Tokocryoto) این است که با ارائه یک پلتفرم آسان، ساده، فوری و امن به مشتریان برای انجام معاملات با اطمینان، صرافی پیشرو در آسیای جنوب شرقی برای دارایی های دیجیتال باشد. علاوه بر این، توکوکریپتو (Tokocryoto) قصد دارد یک مرکز اجتماعی برای اعضای دنیای رمزنگاری باشد تا گرد هم جمع شوند و امکان به اشتراک گذاری دانش فنی و تخصص و حمایت از ایده های جدید را فراهم نماید.

تی کی او (TKO) ، توسط توکوکریپتو (Tokocryoto) ، اولین پروژه ارز دیجیتال محلی اندونزی خواهد بود که یک مدل توکن ترکیبی منحصر به فرد را با موارد استفاده اصلی زیر ارائه می دهد:

توکن پلتفرم مبادله: به عنوان یک توکن پلتفرم مبادله، تی کی او (TKO) تخفیف های کارمزد معاملاتی، حق ایردراپ، بازخرید کالا و سایر مشوق ها را ارائه می دهد.

مشارکت در برنامه های سپرده و پس انداز: رمز تی کی او (TKO) را می توان در برنامه های سپرده و پس انداز مانند سپرده تی کی او (TKO) ، پس انداز تی کی او (TKO) و TKO Cashback استفاده کرد.

موارد استفاده بین پلتفرمی DeFi: موارد استفاده برنامه ریزی شده همچنین شامل ادغام تی کی او (TKO) در پلتفرم های DeFi شخص ثالث از طریق استخرهای کشاورزی، وام دادن و موارد دیگر می باشد.

توکوکریپتو (Tokocryoto) NFT Arcade با اولین بازار در نوع خود برای کلکسیون های دیجیتال و دارایی های خلاق هنرمندان جوان نوظهور، در چشم انداز NFT اندونزی پیشگام خواهد بود. تی کی او (TKO) ستون فقرات پلتفرم و دروازه پرداخت بین سازندگان و مخاطبان می باشد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید