SUKU

مشخصات ارز اس یو کی یو

نام فارسیاس یو کی یو
نام اصلیSUKU
نمادSUKU
تغییرات (24H)
-6.40
تغییرات (7Day)
+14.60
تغییرات (30Day)
-20.91
قیمت (USDT)$ 0.076
قیمت (IRT)4,555
رتبه#906
سکه در گردش178,403,407
کل مقدار سکه1,500,000,000

خرید و فروش اس یو کی یو

ارزفی بستری امن برای معامله ارز اس یو کی یو فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز اس یو کی یو و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های اس یو کی یو

شبکه های اجتماعی اس یو کی یو

مختصر درباره ارز اس یو کی یو

- ارز دیجیتال اس یو کی یو با نام شناخته شده ی SUKU و نماد اختصاری SUKU در رتبه 906# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز SUKU با قیمت $ 0.076 تتر و معادل تومانی 4,555 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز اس یو کی یو 178,403,407 میباشد.

نمودار ارز اس یو کی یو (SUKU) - SUKUUSDT

SUKUUSDT Chart By TradingView

ارز اس یو کی یو (SUKU) چیست؟

اس یو کی یو (SUKU) یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین می باشد که با ارائه یک پلتفرم زنجیره تامین به عنوان یک سرویس که مشاغل و مصرف کنندگان را به هم متصل می کند، زنجیره های تامین را شفاف تر، کارآمدتر و قابل دسترس تر می کند.

 

 

 

اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) قصد دارد از یک مدل توزیع نرم‌افزار باز بر اساس تقاضا، متشکل از برنامه‌ها و خدماتی که توسط شرکای تجاری اس یو کی یو (SUKU) استفاده می‌شود و با شرکای فناوری اس یو کی یو (SUKU) ساخته می‌شود، استفاده کند. اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) در نظر دارد شرکای تجاری (خریداران و فروشندگان) و شرکای فناوری را در یک اکوسیستم توزیع شده به هم متصل کند و شبکه‌های تجاری را قادر می‌سازد تا از فناوری زنجیره تامین گسترش یافته و از آن بهره ببرند و در عین حال مزایای بیشتری برای مصرف‌کننده نهایی فراهم می‌کند.

 

 

 

اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) از چهار جزء اصلی تشکیل شده است که در زیر توضیح داده شده است:

 

1. پلتفرم اس یو کی یو (SUKU): قابلیت‌ها، خدمات و ویژگی‌هایی که به شرکای تجاری اجازه می‌دهد بین یکدیگر معامله کنند و از برنامه‌های کاربردی ساخته شده توسط شرکای فناوری استفاده کنند.

 

2. توکن اس یو کی یو (SUKU): یک توکن سازگار با ERC20 که توسط شرکای تجاری و شرکای فناوری در اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) استفاده می شود.

 

3. شرکای تجاری: کاربران پلتفرم اس یو کی یو (SUKU) که بر روی شرکت کنندگان زنجیره تامین پلتفرم تعامل و تراکنش دارند.

 

4. شرکای فناوری: سازمان ها یا توسعه دهندگان فردی که برنامه ها را ایجاد می کنند یا خدماتی را در بالای لایه اصلی اس یو کی یو (SUKU) برای کاربران ، مانند شرکای تجاری ارائه می دهند.

اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) از یک توکن سازگار با ERC20 به نام SUKU Token استفاده می کند. هم شرکای تجاری و هم شرکای فناوری از توکن در اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) استفاده می کنند. توکن اس یو کی یو (SUKU) دارای پلتفرم های زیر می باشد:

1. حکومت: توکن های اس یو کی یو (SUKU) حق رای را فعال می کنند. برای مثال، یکی از فرصت‌های رای‌گیری می‌تواند رای دادن به پیشنهادهایی برای بهبود لایه هسته اس یو کی یو (SUKU) باشد.

2. کارمزد تراکنش: برای تراکنش های خاصی که از لایه اصلی اس یو کی یو (SUKU) استفاده می شود.

 

3. جوایز / مشوق ها: توکن های اس یو کی یو (SUKU) به کاربران پلتفرم پاداش می دهند. به عنوان مثال، پس از ورود به پلتفرم اس یو کی یو (SUKU) ، کاربر یک جایزه SUKU Token دریافت می کند تا کیف پول خود را با توکن های اس یو کی یو (SUKU) برای تعامل در پلتفرم اس یو کی یو (SUKU) بسازد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید