Siacoin

مشخصات ارز سیا کوین

نام فارسیسیا کوین
نام اصلیSiacoin
نمادSC
تغییرات (24H)
+4.85
تغییرات (7Day)
-11.18
تغییرات (30Day)
-38.15
قیمت (USDT)$ 0.004
قیمت (IRT)255
رتبه#185
سکه در گردش57,720,851,319
کل مقدار سکه57,749,595,000

خرید و فروش سیا کوین

ارزفی بستری امن برای معامله ارز سیا کوین فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز سیا کوین و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های سیا کوین

شبکه های اجتماعی سیا کوین

مختصر درباره ارز سیا کوین

- ارز دیجیتال سیا کوین با نام شناخته شده ی Siacoin و نماد اختصاری SC در رتبه 185# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز SC با قیمت $ 0.004 تتر و معادل تومانی 255 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز سیا کوین 57,720,851,319 میباشد.

نمودار ارز سیا کوین (SC) - SCUSDT

SCUSDT Chart By TradingView

ارز سیا کوین (SC) چیست؟

سیاکوین Siacoin (SC) توکن ابزار بومی سیاکوین Siacoin (SC) است که یک پلتفرم ذخیره سازی ابری توزیع شده و غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است. سیاکوین Siacoin (SC) به عنوان یک بازار امن و غیرقابل اعتماد برای ذخیره سازی ابری عمل می کند که در آن کاربران می توانند به فضای ذخیره سازی بلااستفاده خود دسترسی داشته باشند. قراردادها و تراکنش ها با قراردادهای هوشمند اجرا می شوند و سیاکوین Siacoin (SC) به عنوان یک وسیله مبادله برای پرداخت کارمزد ذخیره سازی در شبکه عمل می کند.

سیاکوین Siacoin (SC) ابتدا در ماه می 2014 معرفی شد و یک سال بعد در ماه می سال 2015 مورد بازنگری قرار گرفت و مجدداً معرفی شد و سرانجام در ژوئن 2015 به طور رسمی راه اندازی شد.

ایده راه اندازی سیاکوین Siacoin (SC) اولین بار در اواسط سال 2013 توسط دیوید ووریک (David Vorick) که مشغول تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در موسسه پلی تکنیک Rensselaer بود، شکل گرفت. او این ایده را از طریق ایمیل با لوک شامپین (Luke Champine)، دوست دانشگاهی اش در میان گذاشت. این پروژه در اوایل سال 2014 به طور رسمی سیاکوین Siacoin (SC) نام گرفت.

وریک و شامپین از طریق مرکز کارآفرینی کالج خود به جیم پالوتا (Jim Pallotta)، سرمایه‌گذار میلیاردر و بنیانگذار گروه رپتور، که در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده بود، معرفی شدند. مدت کوتاهی قبل از فارغ التحصیلی از کالج، آن دو شرکت Nebulous Inc. - که از آن زمان به Skynet تغییر نام داد - را برای توسعه رسمی سیاکوین Siacoin (SC) به کار گرفتند.

چه چیزی سیاکوین Siacoin (SC) را منحصر به فرد می کند؟

با توجه به وایت پیپر این ارز دیجیتال، هدف بلندمدت سیاکوین Siacoin (SC) رقابت با راه حل های ذخیره سازی موجود است. این پروژه قصد دارد تا با ارائه دهندگان بزرگ ذخیره سازی ابری مانند آمازون، گوگل و مایکروسافت رقابت مستقیم داشته باشد. سیاکوین Siacoin (SC) به دلیل ماهیت غیرمتمرکز خود قادر به ارائه نرخ های ذخیره سازی رقابتی است.

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید