QuickSwap

مشخصات ارز کوییک سواپ

نام فارسیکوییک سواپ
نام اصلیQuickSwap
نمادQUICK
تغییرات (24H)
+0.11
تغییرات (7Day)
+4.28
تغییرات (30Day)
-26.38
قیمت (USDT)$ 0.038
قیمت (IRT)2,284
رتبه#671
سکه در گردش716,355
کل مقدار سکه1,000,000

خرید و فروش کوییک سواپ

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کوییک سواپ فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کوییک سواپ و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کوییک سواپ

شبکه های اجتماعی کوییک سواپ

مختصر درباره ارز کوییک سواپ

- ارز دیجیتال کوییک سواپ با نام شناخته شده ی QuickSwap و نماد اختصاری QUICK در رتبه 671# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز QUICK با قیمت $ 0.038 تتر و معادل تومانی 2,284 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کوییک سواپ 716,355 میباشد.

نمودار ارز کوییک سواپ (QUICK) - QUICKUSDT

QUICKUSDT Chart By TradingView

ارز کوییک سواپ (QUICK) چیست؟

کوییک سواپ (QuickSwap) یک صرافی غیرمتمرکز بدون مجوز (DEX) مبتنی بر اتریوم می باشد که توسط زیرساخت مقیاس‌پذیری لایه 2 شبکه Polygon ارائه می‌گردد. با استفاده از لایه 2 برای تراکنش ها، کاربران کوییک سواپ (QuickSwap) می توانند هر دارایی ERC20 را با سرعتی بسیار بالا با هزینه های گاز تقریباً صفر معامله نمایند.

کوییک سواپ (QuickSwap) با ترکیب یک ساختار حاکمیت متمرکز بر جامعه و یک مدل توزیع توکن منصفانه، به معامله‌گران قدرت می‌دهد و در عین حال موانع پرهزینه ورود به DEX را برای کاربران عمومی رمزارز حذف می‌کند.

استخراج نقدینگی و فرصت‌های کشاورزی بازده، انگیزه‌ای برای رشد اکوسیستم ارائه‌دهنده نقدینگی قوی خواهد بود. برای هر تراکنش در کوییک سواپ (QuickSwap) کارمزد معاملاتی 0.3٪ وجود خواهد داشت. کاربرانی که نقدینگی را به جفت‌های معاملاتی روی پلتفرم ارائه می‌کنند، واجد شرایط دریافت درصدی از کارمزد معاملاتی متناسب با سهام استخر نقدینگی خود می باشند. (0.25٪ به LPها، 0.04٪ به سهامداران کوییک (QUICK) تک دارایی و 0.01٪ به بنیاد کوییک سواپ (QuickSwap) پاداش تعلق می گیرد).

به عنوان یک پروتکل تحت حاکمیت جامعه، رشد بلندمدت یک اکوسیستم مشارکت‌کننده سالم و متعهد، از ابتدای راه‌اندازی، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین، توجه به این نکته مهم است که هیچ دور اولیه، دور خصوصی، پیش فروش و هیچ فروش عمومی (ICO/IDO/IEO) توکن کوییک (QUICK) وجود نداشت. 96.75 درصد از مجموع 1 میلیون عرضه توکن برای انجمن کوییک سواپ (QuickSwap) رزرو شده است.

دارندگان توکن کوییک (QUICK) مالکیت فرآیند حاکمیت کوییک سواپ (QuickSwap) را دارا خواهند بود. دارندگان می‌توانند پیشنهادهایی را برای تغییرات در پروتکل ارائه کنند و در مورد عواملی که بر کل جامعه تأثیر می‌گذارند، مانند نحوه توزیع وجوه توسط خزانه‌داری رأی دهند.

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید