Vulcan Forged PYR

مشخصات ارز ولکان فورجد پی وای آر

نام فارسیولکان فورجد پی وای آر
نام اصلیVulcan Forged PYR
نمادPYR
تغییرات (24H)
-1.39
تغییرات (7Day)
-4.02
تغییرات (30Day)
-5.18
قیمت (USDT)$ 4.498
قیمت (IRT)265,483
رتبه#408
سکه در گردش28,100,000
کل مقدار سکه50,000,000

خرید و فروش ولکان فورجد پی وای آر

ارزفی بستری امن برای معامله ارز ولکان فورجد پی وای آر فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز ولکان فورجد پی وای آر و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های ولکان فورجد پی وای آر

شبکه های اجتماعی ولکان فورجد پی وای آر

مختصر درباره ارز ولکان فورجد پی وای آر

- ارز دیجیتال ولکان فورجد پی وای آر با نام شناخته شده ی Vulcan Forged PYR و نماد اختصاری PYR در رتبه 408# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز PYR با قیمت $ 4.498 تتر و معادل تومانی 265,483 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز ولکان فورجد پی وای آر 28,100,000 میباشد.

نمودار ارز ولکان فورجد پی وای آر (PYR) - PYRUSDT

PYRUSDT Chart By TradingView

ارز ولکان فورجد پی وای آر (PYR) چیست؟

بند پروتکل (BAND) یک پلتفرم اوراکل داده متقابل زنجیره ای می باشد که داده های دنیای واقعی و API برای قراردادهای هوشمند تجمیع و متصل می شود.

این بر روی BandChain ساخته شده است. بر اساس پیشرفته ترین SDK کوموس. BandChain می تواند هزاران تراکنش در ثانیه را با نهایی شدن فوری و توانایی ارسال داده های اوراکل در چندین بلاک چین پردازش نماید.

BandChain با اهداف طراحی زیر ایجاد گردید:

1. سرعت و مقیاس پذیری: سیستم باید بتواند حجم زیادی از درخواست های داده را به چندین بلاک چین عمومی با حداقل تأخیر و در عین حال با حفظ توان عملیاتی بالا ارائه دهد. زمان پاسخ مورد انتظار باید به ترتیب ثانیه باشد.

2. سازگاری با زنجیره‌های متقابل: این سیستم باید مبتنی بر بلاک چین باشد و بتواند داده‌ها را به اکثر بلاک‌چین‌های در دسترس عموم ارائه دهد. تأیید صحت داده ها در بلاک چین های هدف باید ماهیت کارآمد و غیرقابل اعتماد باشد.

3. انعطاف پذیری داده ها: سیستم باید عمومی باشد و بتواند از روش های مختلف بازیابی و جمع آوری داده ها، از جمله داده های بدون مجوز و در دسترس عموم و همچنین اطلاعاتی که توسط طرف های متمرکز محافظت می شود، پشتیبانی کند.

BandChain با یک بلاک چین که به طور خاص برای مدیریت داده های خارج از زنجیره ساخته شده است، به اهداف فوق می رسد. بلاک چین از درخواست های داده های عمومی و تجمیع های درون زنجیره ای با اسکریپت های اوراکل مبتنی بر WebAssembly پشتیبانی می نماید. نتایج Oracle در بلاک چین BandChain را می توان از طریق پروتکل ارتباطات بین بلاک چین (IBC) یا از طریق پل های یک طرفه سفارشی شده با حداقل تاخیر به سایر بلاک چین ها ارسال کرد.

ولکان فورجد پی وای آر (PYR) ، که به عنوان یک اکوسیستم آسان برای بازی و ساخت آسان طراحی گردیده است، پروژه ای مبتنی بر جامعه می باشد که با حمایت از توسعه دهندگان از طریق برنامه های توسعه، جوجه کشی و تامین مالی جمعی، توسعه بازی های بلاک چین در سطح جهانی را ترویج می نماید.

برای علاقه مندان به بازی های بلاک چین، ولکان فورجد پی وای آر (PYR) ، یک فروشگاه تک مرحله ای است که در آن می توانند به بازی های محبوب و یک بازار بزرگ NFT برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال در بازی دسترسی داشته باشند. کل اکوسیستم با تسویه ولکان فورجد پی وای آر (PYR) ، استیکینگ و توکن کاربردی خود نیرو می گیرد. ولکان فورجد پی وای آر (PYR) ، سازگار با ERC20 یک ارز بین پلتفرمی است که می تواند در عناوین بازی که بخشی از اکوسیستم ولکان فورجد پی وای آر (PYR) ، هستند استفاده شود.

ماموریت این پروژه ارائه بهترین تجربیات بازی NFT ممکن از طریق ارائه بازی های جذاب و سرگرم کننده می باشد زیرا تیم نقش خود را در ایجاد انقلاب در فضای بازی بلاک چین انجام می دهد

توکن ابزار دیجیتال بومی با امنیت رمزنگاری پلتفرم ولکان فورجد پی وای آر (PYR) ،  یک نمایش قابل انتقال از توابع نسبت داده شده در پروتکل/کد Vulcan است.

· تسویه هزینه

· بازی برای کسب درآمد

· استخرهای پاداش

· شرط بندی

· Frenzy (استخرهای مسابقات بازی)

· مشوق های جامعه

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید