Prism

مشخصات ارز پرایسیم

نام فارسیپرایسیم
نام اصلیPrism
نمادPRISM
تغییرات (24H)
-38.05
تغییرات (7Day)
-39.75
تغییرات (30Day)
-35.12
قیمت (USDT)$ 0.0001321
قیمت (IRT)6
رتبه#1134
سکه در گردش577,152,438
کل مقدار سکه10,000,000,000

خرید و فروش پرایسیم

ارزفی بستری امن برای معامله ارز پرایسیم فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز پرایسیم و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های پرایسیم

شبکه های اجتماعی پرایسیم

مختصر درباره ارز پرایسیم

- ارز دیجیتال پرایسیم با نام شناخته شده ی Prism و نماد اختصاری PRISM در رتبه 1134# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز PRISM با قیمت $ 0.0001321 تتر و معادل تومانی 6 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز پرایسیم 577,152,438 میباشد.

نمودار ارز پرایسیم (PRISM) - PRISMUSDT

PRISMUSDT Chart By TradingView

ارز پرایسیم (PRISM) چیست؟

پرایسیم (PRISM) ، ساخته شده بر روی بلاک چین Terra، یک پروتکل مشتقات DeFi جدید می باشد که در این ناکارآمدی ها نوآوری می کند و به کاربران اجازه می دهد دارایی های بازده خود را به دو جفت مجزا: (1) جزء بازده (YT) و (2) جزء اصلی (PT) ) تقسیم نمایند.

 

این مکانیسم مجموعه ای از استراتژی ها را برای بهبود کارایی سرمایه کل دارایی باز می کند - به عنوان مثال. کاربران نقدینگی را با مبادله بازده آتی دارایی خود با قیمت ثابت امروز و استقراض در برابر آن ابزار افزایش می دهند، در حالی که قرار گرفتن در معرض قیمت را از طریق توکن اصلی خود حفظ می نمایند.

 

دارندگان پرایسیم (PRISM) که مایل به شرکت در حاکمیت هستند، می توانند توکن های پرایسیم (PRISM) خود را به اشتراک بگذارند و در ازای آن xPRISM را با یک دوره 21 روزه بازپرداخت دریافت نمایند . xPRISM دارای چند ویژگی کلیدی می باشد :

 

1-حکومت: xPRISM بر انواع موضوعات مهم از جمله نحوه توزیع مشوق های نقدینگی، نحوه استفاده از وجوه جامعه و تصمیم گیری در مورد فهرست بندی دارایی ها و شرایط جدید نظارت خواهد نمود.

 

2. هزینه ها: دارندگان xPRISM هزینه هایی را که پروتکل دریافت می کند دریافت می نمایند. در ابتدا، دارندگان xPRISM کارمزدهایی را از (1) هزینه های تراکنش پروتکل، (2) درصدی از بازدهی که دارندگان $YT دریافت می کنند شامل جوایز شرط بندی و airdrops، (3) مبادله در PRISM AMM و (4) سفارشات محدودی که با موفقیت انجام شده است، دریافت می کنند. اینها در AMM به پرایسیم (PRISM) تبدیل می شوند و به استخر xPRISM اضافه می گردند .

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید