Kleros

مشخصات ارز کلروس

نام فارسیکلروس
نام اصلیKleros
نمادPNK
تغییرات (24H)
-1.09
تغییرات (7Day)
-0.26
تغییرات (30Day)
+2.06
قیمت (USDT)$ 0.027
قیمت (IRT)1,638
رتبه#853
سکه در گردش776,626,703
کل مقدار سکه776,626,704

خرید و فروش کلروس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کلروس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کلروس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کلروس

شبکه های اجتماعی کلروس

مختصر درباره ارز کلروس

- ارز دیجیتال کلروس با نام شناخته شده ی Kleros و نماد اختصاری PNK در رتبه 853# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز PNK با قیمت $ 0.027 تتر و معادل تومانی 1,638 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کلروس 776,626,703 میباشد.

نمودار ارز کلروس (PNK) - PNKUSDT

PNKUSDT Chart By TradingView

ارز کلروس (PNK) چیست؟

کلروس (Kleros) (PNK) یک پروژه حل اختلاف غیرمتمرکزمی باشد که در ژوئیه 2018 راه اندازی گردید. این یک پروتکل حل اختلاف آنلاین منبع باز می باشد که از زنجیره بلوکی و جمع سپاری برای داوری منصفانه اختلافات استفاده می کند.

کلروس (Kleros) یک سرویس واسطه برای برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و کاربران آنها را ارائه می دهد. اگر سرویس ارائه شده توسط برنامه اختلاف ایجاد نکند، کلروس (Kleros) به عنوان یک سرویس شخص ثالث غیرقابل اعتماد برای پرداخت عمل می نماید.

با این حال، هنگامی که یک اختلاف رخ می دهد، هر یک از طرفین می توانند از طریق داوران کلروس (Kleros) که از صاحبان توکن های پی ان کی (PNK) انتخاب می شوند، برای داوری درخواست دهند. پی ان کی (PNK) یک توکن ابزار ERC-20 مبتنی بر اتریوم با منبع ثابت می باشد.

در این مرحله، هیئت منصفه می توانند تصمیمی بگیرند که به نفع هر یک از طرفین باشد. هزینه های داوری در قالب ETH بین همه داوران توزیع می گردد. هیئت منصفه ای که تصمیم اقلیت صادر کرده اند بخشی از توکن های پی ان کی (PNK) خود را به نفع اکثریت هیئت منصفه از دست می دهند. این تصمیم با هزینه قابل تجدیدنظر است. ماموریت اعلام شده کلروس (Kleros) ارائه دسترسی آسان تر به عدالت و بهبود آزادی فردی می باشد.

کلروس (Kleros) هزینه‌ای را دریافت می‌کند که قابل پرداخت در ETH است و توسط طرفین اختلاف ارائه می‌شود یا از وجوهی که قبلاً در امانت قفل شده بود برداشت می‌گردد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید