O3 Swap

مشخصات ارز او 3سواپ

نام فارسیاو 3سواپ
نام اصلیO3 Swap
نمادO3
تغییرات (24H)
-0.87
تغییرات (7Day)
-4.79
تغییرات (30Day)
-24.03
قیمت (USDT)$ 0.020
قیمت (IRT)1,220
رتبه#1680
سکه در گردش56,824,883
کل مقدار سکه99,882,312

خرید و فروش او 3سواپ

ارزفی بستری امن برای معامله ارز او 3سواپ فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز او 3سواپ و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های او 3سواپ

شبکه های اجتماعی او 3سواپ

مختصر درباره ارز او 3سواپ

- ارز دیجیتال او 3سواپ با نام شناخته شده ی O3 Swap و نماد اختصاری O3 در رتبه 1680# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز O3 با قیمت $ 0.020 تتر و معادل تومانی 1,220 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز او 3سواپ 56,824,883 میباشد.

نمودار ارز او 3سواپ (O3) - O3USDT

O3USDT Chart By TradingView

ارز او 3سواپ (O3) چیست؟

او3سواپ (O3 Swap) یک پروتکل تجمیع زنجیره متقابل اختصاصی می باشد که توسط آزمایشگاه او3 (O3) ساخته شده است. ماموریت او3سواپ (O3 Swap) فراهم کردن دسترسی مصرف کنندگان به خدمات مالی مبتنی بر ارز دیجیتال است و به آنها اجازه می دهد تا دارایی های دیجیتالی مختلف را در کیف پول او3 (O3) خود «مبادله» کنند. مزایای این طراحی را می توان به سطح بالای ایمنی و امنیت که ذاتی مدل غیرمتمرکز ذخیره سازی و حفاظت دارایی است نسبت داد. این پلتفرم همچنین سوآپ های زنجیره ای را برای انجام تسویه مبادلات بدون توجه به محدودیت های یک شبکه بلاک چین ایزوله معمولی ارائه می نماید. با یک مبادله زنجیره ای متقابل، دارایی اولیه و دارایی هدف بر روی دو بلاک چین مجزا مستقر می شوند که در غیر این صورت غیر ارتباطی هستند. پروتکل او3سواپ (O3 Swap) ، در همکاری با نرم افزار کیف پول غیرمتمرکز مرتبط با آن، یک پلتفرم تجمع و مبادله یک مرحله ای را برای مصرف کنندگان فراهم می کند و به توسعه دهندگان امکان دسترسی به یک محیط تجاری باز، توزیع شده، بی حد و حصر و ایمن را می دهد.

O3 Swap Token (O3) یک توکن کاربردی می باشد که توسط او3سواپ (O3 Swap) صادر شده است. این یک واسطه مهم برای ترویج توسعه شبکه او3سواپ (O3 Swap) است. بر اساس مدل اقتصادی او3سواپ (O3 Swap) ، همه شرکت‌کنندگان و توسعه‌دهندگان تشویق می‌شوند تا از طریق مدیریت اجتماعی توکن‌ها، در نگهداری شبکه زیست‌محیطی کلی سرمایه‌گذاری کنند.

در مدل اقتصادی او3سواپ (O3 Swap) سه راه برای کسب او3 (O3) وجود دارد. اولاً، کاربران می‌توانند از طریق مشارکت زودهنگام در آزمایش محصول و مشارکت‌های جامعه، ایردراپ دریافت کنند. در مرحله دوم، آنها می توانند با استفاده از او3سواپ (O3 Swap) پاداش استخراج تجارت دریافت کنند. ثالثاً، آنها می توانند نقدینگی را برای Hub (استخر زنجیره متقابل) برای دریافت پاداش او3 (O3) فراهم کنند. او3 (O3) زمانی که به سه روش فوق به دست می آید در حالت قفل شده است. کاربران ملزم به ارائه نقدینگی با جفت های معاملاتی او3 (O3)  به DEX های اصلی هستند تا قفل او3 (O3) را در حساب باز کنند.

سه مزیت اصلی برای او3 (O3)  قفل نشده وجود دارد:

1. حقوق اعضا: سهام او3 (O3)  برای به دست آوردن سود و تخفیف معاملات تخصیص یافته توسط خزانه او3سواپ (O3 Swap) می باشد.

2. حاکمیت جامعه: کاربران می توانند با قرار دادن او3 (O3) برای شروع پیشنهادات، شرکت در رای گیری و غیره در اداره جامعه شرکت کنند.

3. LP staking: کاربران می توانند از او3 (O3) برای سنتز اثبات ارزش نقدینگی (LP) استفاده کنند، که می تواند برای باز کردن قفل و استخراج استفاده گردد.

از سوی دیگر، تمام کارمزدهای معاملاتی او3سواپ (O3 Swap) به طور منظم برای بازخرید او3 (O3)  در بازارهای آزاد استفاده می شود و به نسبت سهامداران او3 (O3)  و کمیته های توسعه توزیع می گردد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید