MonaCoin

مشخصات ارز مونا کوین

نام فارسیمونا کوین
نام اصلیMonaCoin
نمادMONA
تغییرات (24H)
-2.12
تغییرات (7Day)
-4.23
تغییرات (30Day)
-14.23
قیمت (USDT)$ 0.275
قیمت (IRT)16,821
رتبه#789
سکه در گردش65,729,675
کل مقدار سکه65,729,675

خرید و فروش مونا کوین

ارزفی بستری امن برای معامله ارز مونا کوین فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز مونا کوین و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های مونا کوین

شبکه های اجتماعی مونا کوین

مختصر درباره ارز مونا کوین

- ارز دیجیتال مونا کوین با نام شناخته شده ی MonaCoin و نماد اختصاری MONA در رتبه 789# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز MONA با قیمت $ 0.275 تتر و معادل تومانی 16,821 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز مونا کوین 65,729,675 میباشد.

نمودار ارز مونا کوین (MONA) - MONAUSDT

MONAUSDT Chart By TradingView

ارز مونا کوین (MONA) چیست؟

مونا کوین (Monacoin) که در دسامبر 2013 طراحی گردید، اولین ارز دیجیتال جایگزین توسعه یافته در ژاپن می باشد. این بر اساس شخصیت هنری محبوب ASCII، مونا می باشد.

مونا کوین (Monacoin) یک سیستم پرداختی نیست که توسط یک نهاد واحد کنترل می شود، بلکه یک سیستم پرداخت کاملاً توزیع شده است که توسط همه افرادی که از آن از طریق برنامه های مشتری در حال اجرا در رایانه خود استفاده می کنند حفظ می گردد.

در حالی که بسیاری از کشورهای جهان با اکثر ارزهای دیجیتال به عنوان سرمایه گذاری های سوداگرانه برخورد می کنند، مونا کوین (Monacoin) یک ارز دیجیتال است که با ابتکار جامعه خود رایج شده است: نه توسط یک تیم توسعه دهنده اصلی، بلکه توسط پایگاه کاربران مشتاق آن، همچنان به پرورش و ساخته شدن آن ادامه می دهد. برای مثال، کاربران مونا کوین (Monacoin) انواع مختلفی از برنامه‌ها و سرویس‌های مبتنی بر وب مونا را معرفی کرده‌اند، زیارتگاه‌هایی را برای قدردانی از مونا کوین (Monacoin) برپا کرده‌اند، و به طور منظم در هنگام انعام دادن به دیگران بازی‌های کلماتی انجام می‌دهند (معروف به "موناژ" (モナゲ، روشن، "پرتاب مونا" "))، و در غیر این صورت از سکه به روشی استفاده کنید که کاربران اکثر سکه های دیگر هرگز فکرش را نمی کردند.

توزیع توکن از طریق فرآیندی به نام استخراج، سکه ها برای کاربرانی که برنامه هایی را برای انجام کارهای محاسباتی اجرا می کنند صادر می شود.

از زمان راه‌اندازی مونا کوین (Monacoin) ، Monacoinproject هیچ سکه‌ای را برای خود کنار نگذاشته است (معروف به "premining") - به عبارت دیگر، توسعه‌دهنده سکه و همه کاربران آن از همان ابتدا شرایط یکسانی برای به دست آوردن سکه داشته‌اند (این می تواند توسط هر کسی با بازرسی بلاک چین تایید گردد).

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید