MCB

مشخصات ارز ام سی بی

نام فارسیام سی بی
نام اصلیMCB
نمادMCB
تغییرات (24H)
-7.21
تغییرات (7Day)
-6.76
تغییرات (30Day)
+21.76
قیمت (USDT)$ 6.214
قیمت (IRT)398,550
رتبه#678
سکه در گردش3,821,523
کل مقدار سکه4,803,143

خرید و فروش ام سی بی

ارزفی بستری امن برای معامله ارز ام سی بی فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز ام سی بی و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های ام سی بی

شبکه های اجتماعی ام سی بی

مختصر درباره ارز ام سی بی

- ارز دیجیتال ام سی بی با نام شناخته شده ی MCB و نماد اختصاری MCB در رتبه 678# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز MCB با قیمت $ 6.214 تتر و معادل تومانی 398,550 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز ام سی بی 3,821,523 میباشد.

نمودار ارز ام سی بی (MCB) - MCBUSDT

MCBUSDT Chart By TradingView

ارز ام سی بی (MCB) چیست؟

درباره ارزMCB

MCB یا MUX Protocol Token، یک رمزارز ERC-20 است که برای پشتیبانی از اکوسیستم MUX Protocol ساخته شده است. MUX Protocol یک پروتکل لایه بالا برای ارتباط بین زنجیره‌های بلاکچین مختلف است. هدف اصلی MUX Protocol ایجاد ارتباط بین بلاکچین‌های مختلف به گونه‌ای است که تراکنش‌های مالی و غیرمالی بین شبکه‌های مختلف امکان‌پذیر شود.

MCB به عنوان واحد پولی این پروتکل عمل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا در شبکه MUX Protocol تراکنش‌های مالی انجام دهند. همچنین، از آنجا که MUX Protocol به عنوان یکپروتکل لایه بالا برای ارتباط بین زنجیره‌های بلاکچین مختلف طراحی شده است، MCB به کاربران اجازه می‌دهد تا در شبکه‌های مختلفی از جمله Ethereum، Binance Smart Chain و Polygon (Matic) تراکنش‌های خود را انجام دهند.

از دیگر استفاده‌های MCB، استفاده برای پرداخت هزینه‌های شبکه می‌باشد. کاربران می‌توانند MCB را برای پرداخت هزینه‌های مربوط به تراکنش‌ها و عملیات‌های دیگر در شبکه MUX Protocol استفاده کنند. همچنین، MCB به عنوان یک رمزارز با ارزش، قابلیت انتقال و تحویل به دیگر کیس‌های دیجیتال را دارد و می‌تواند به عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها استفاده شود.

مجموعه ای از خدمات مختلف در اکوسیستم MUX Protocol وجود دارد که توسط MCB پشتیبانی می‌شوند، از جمله:

1. تراکنش‌های مالی: کاربران می‌توانند با استفاده از MCB در شبکه MUX Protocol تراکنش‌های مالی را انجام دهند، از جمله ارسال و دریافت پرداخت‌ها، وجوه نقد و انتقال سریع و ارزان هزینه بین شبکه‌های مختلف.

2. پرداخت هزینه‌های شبکه: کاربران می‌توانند MCB را برای پرداخت هزینه‌های شبکه مربوط به تراکنش‌ها و عملیات‌های دیگر در شبکه MUX Protocol استفاده کنند.

3. رمزنگاری و امنیت: MUX Protocol از رمزنگاری پیشرفته استفاده می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد تا تراکنش‌های خود را به صورت امن و محافظت شده انجام دهند.

4. مدیریت دارایی‌ها: کاربران می‌توانند MCB خود را در کیف پول‌های دیجیتال ذخیره کنند و در بازار رمزارزها خرید و فروش کنند.

با توجه به این که MUX Protocol به عنوان یک پروتکل لایه بالا برای ارتباط بین زنجیره‌های بلاکچین مختلف طراحی شده است، MCB به عنوان واحد پولی این پروتکل، به کاربران امکان می‌دهد تا تراکنش‌های خود را به صورت امن و محافظت شده در شبکه‌های مختلف انجام دهند. همچنین، با توجه به این که MCB به عنوان یک رمزارز با ارزش طراحی شده است، می‌تواند به عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها استفاده شود. با توجه به این که اکوسیستم MUX Protocol در حال توسعه است، MCB به عنوان واحد پولی این پروتکل، می‌تواند به عنوان یک راه حل پرداخت و جذب سرمایه برای توسعه و گسترش این پروتکل و اکوسیستم آن، مورد استفاده قرار گیرد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید