Polygon

مشخصات ارز پالی گان

نام فارسیپالی گان
نام اصلیPolygon
نمادMATIC
تغییرات (24H)
+1.26
تغییرات (7Day)
-5.84
تغییرات (30Day)
-22.30
قیمت (USDT)$ 0.577
قیمت (IRT)35,392
رتبه#19
سکه در گردش9,904,426,499
کل مقدار سکه10,000,000,000

خرید و فروش پالی گان

ارزفی بستری امن برای معامله ارز پالی گان فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز پالی گان و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های پالی گان

شبکه های اجتماعی پالی گان

مختصر درباره ارز پالی گان

- ارز دیجیتال پالی گان با نام شناخته شده ی Polygon و نماد اختصاری MATIC در رتبه 19# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز MATIC با قیمت $ 0.577 تتر و معادل تومانی 35,392 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز پالی گان 9,904,426,499 میباشد.

نمودار ارز پالی گان (MATIC) - MATICUSDT

MATICUSDT Chart By TradingView

ارز پالی گان (MATIC) چیست؟

پالی گان (Polygon) که پیش از این شبکه Matic نامیده می شد، اولین پلتفرم با ساختار خوب و آسان برای توسعه زیرساخت و مقیاس پذیری اتریوم است. جزء اصلی آن Polygon SDK است  یک چارچوب مدولار و انعطاف پذیر که از ساخت انواع مختلف برنامه ها پشتیبانی می کند.

با استفاده از پالی گان (Polygon) ، می توان زنجیره های تجمع خوش بینانه ، زنجیره های جمع آوری ZK ، زنجیره های مستقل یا هر نوع اطلاعات دیگری را که توسط توسعه دهنده مورد نیاز است ایجاد کرد.

پالی گان (Polygon) به طور موثر اتریوم را به یک سیستم چند زنجیره ای کامل (معروف به اینترنت بلاک چین) تبدیل می کند. این سیستم چند زنجیره ای با مزایای امنیت اتریوم، اکوسیستم پر جنب و جوش و باز بودن شبیه سیستم های دیگر مانند Polkadot ، Cosmos ، Avalanche و غیره است.

توکن $ MATIC به حیات خود ادامه می دهد و نقش مهمی را ایفا می کند و امنیت سیستم را تضمین کرده و حکمرانی را امکان پذیر می کند.

پالی گان (Polygon) (شبکه Matic سابق) یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 است که توسط بایننس و کوین بیس پشتیبانی می شود. این پروژه به دنبال تحریک پذیرش گسترده ارزهای رمزنگاری شده با حل مشکلات مقیاس پذیری در بسیاری از بلاک چین ها ایجاد شده است.

پالی گان (Polygon) ترکیبی از چارچوب پلاسما و معماری اثبات سهام است. چارچوب پلاسمای مورد استفاده پالی گان (Polygon) که توسط بنیانگذار اتریوم یعنی ویتالیک بوترین پیشنهاد شده است، امکان اجرای آسان قراردادهای هوشمند مقیاس پذیر و مستقل را فراهم می آورد.

هیچ چیزی برای اکوسیستم موجود ساخته شده بر روی زنجیره Plasma-POS تغییر نخواهد کرد. با استفاده از پالی گان (Polygon) ، ویژگی های جدیدی پیرامون فناوری اثبات شده موجود ساخته می شود تا توانایی پاسخگویی به نیازهای مختلف اکوسیستم توسعه دهنده را افزایش دهد. پالی گان (Polygon) به توسعه فناوری اصلی ادامه می دهد تا بتواند در یک اکوسیستم بزرگتر مقیاس یابد.

پالی گان (Polygon) دارای حداکثر 65000 تراکنش در ثانیه در یک زنجیره جانبی با زمان تأیید بلاک قابل اعتماد کمتر از دو ثانیه است. این چارچوب امکان ایجاد برنامه های مالی غیرمتمرکز جهانی را در یک بلاک چین بنیادی واحد نیز فراهم می کند.

چارچوب پلاسما به پالی گان (Polygon) این امکان را می دهد که تعداد نامحدودی از برنامه های غیر متمرکز را در زیرساخت های خود جای دهد بدون این که اشکالات معمول رایج در بلاک چین های اثبات کار را تجربه کند. تا کنون، پالی گان (Polygon) بیش از 50 برنامه غیرمتمرکز را به به شبکه جانبی اتریوم که از PoS ایمن است جذب کرده است.

MATIC ، توکن های بومی پالی گان (Polygon) ، یک کد ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود. این توکن ها برای خدمات پرداخت در پالی گان (Polygon) و به عنوان ارز تسویه بین کاربرانی که در اکوسیستم پالی گان (Polygon) فعالیت می کنند، استفاده می شود. کارمزدهای تراکنش در زنجیره های جانبی پالی گان (Polygon) نیز به صورت توکن MATIC پرداخت می شود.

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید