Lybra Finance

مشخصات ارز لایبرا فاینانس

نام فارسیلایبرا فاینانس
نام اصلیLybra Finance
نمادLBR
تغییرات (24H)
-3.23
تغییرات (7Day)
-18.89
تغییرات (30Day)
-37.74
قیمت (USDT)$ 0.135
قیمت (IRT)8,287
رتبه#9011
سکه در گردش0
کل مقدار سکه1,000,000,000,000,000

خرید و فروش لایبرا فاینانس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز لایبرا فاینانس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز لایبرا فاینانس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های لایبرا فاینانس

شبکه های اجتماعی لایبرا فاینانس

مختصر درباره ارز لایبرا فاینانس

- ارز دیجیتال لایبرا فاینانس با نام شناخته شده ی Lybra Finance و نماد اختصاری LBR در رتبه 9011# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز LBR با قیمت $ 0.135 تتر و معادل تومانی 8,287 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز لایبرا فاینانس 0 میباشد.

نمودار ارز لایبرا فاینانس (LBR) - LBRUSDT

LBRUSDT Chart By TradingView

ارز لایبرا فاینانس (LBR) چیست؟

 

 

درباره رمزارز (LBR) Lybra Finance

پروتکل Lybra یک پروتکل غیرمتمرکز پیشگامانه است که برای ایجاد ثبات در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال طراحی شده است. این پروتکل که بر اساس LSD (مشتقات سهامداری مایع) ساخته شده است، در ابتدا از اثبات سهام ETH صادر شده توسط Lido Finance و stETH به عنوان اجزای اصلی آن استفاده می کند و برنامه هایی برای پشتیبانی از دارایی های اضافی LSD در آینده دارد.

 

هدف اصلی این پروتکل ارائه یک استیبل کوین ایمن تر و غیرمتمرکزتر به نام eUSD به صنعت ارزهای دیجیتال است که علاقه پایدار به دارندگان توکن خود را ارائه می دهد. به عنوان یک پروتکل DeFi، Lybra با اجازه دادن به کاربران برای استقراض در برابر ETH و stETH سپرده شده خود، استخراج eUSD را تسهیل می کند.

 

eUSD که یک استیبل کوین با دارایی های ETH است که امنیت و ثبات لازم برای انجام کسب و کار خود را با اطمینان به کاربران ارائه می دهد.

 

یکی از ویژگی‌های متمایز پروتکل Lybra این است که کاربران می‌توانند با نگه‌داشتن eUSD ضرب شده (قرض‌گرفته‌شده) درآمد ثابتی کسب کنند، که توسط LSD (مشتقات ذخیره مایع) ایجاد شده از ETH و stETH سپرده‌شده تامین می‌شود. به عبارت دیگر، هنگامی که کاربران ETH یا stETH را واریز می کنند و EUSD را در مقابل آنها می گذارند، درآمد ثابتی در stETH تقریباً 5 درصد دریافت می کنند که از طریق پروتکل به eUSD تبدیل شده و بین آنها توزیع می شود.

 

eUSD یک استیبل کوین سودآور و بیش از حد وثیقه است که ایمنی و ثبات را تضمین می کند. بنیاد Lybra و جامعه LybraDAO قاطعانه بر این باورند که یک استیبل کوین غیرمتمرکز هم برای شرکت‌ها و هم برای افراد ضروری است تا به طور کامل از مزایای ارزهای دیجیتال استفاده کنند. پروتکل Lybra با ارائه یک استیبل کوین سودمند که توسط ETH و stETH پشتیبانی می شود، کاربران را قادر می سازد تا با اطمینان و امنیت در اکوسیستم DeFi شرکت کنند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید