Lazio Fan Token

مشخصات ارز توکن هوارادی لاتزیو

نام فارسیتوکن هوارادی لاتزیو
نام اصلیLazio Fan Token
نمادLAZIO
تغییرات (24H)
-8.66
تغییرات (7Day)
-28.68
تغییرات (30Day)
-36.72
قیمت (USDT)$ 1.729
قیمت (IRT)105,896
رتبه#981
سکه در گردش8,600,000
کل مقدار سکه40,000,000

خرید و فروش توکن هوارادی لاتزیو

ارزفی بستری امن برای معامله ارز توکن هوارادی لاتزیو فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز توکن هوارادی لاتزیو و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های توکن هوارادی لاتزیو

شبکه های اجتماعی توکن هوارادی لاتزیو

مختصر درباره ارز توکن هوارادی لاتزیو

- ارز دیجیتال توکن هوارادی لاتزیو با نام شناخته شده ی Lazio Fan Token و نماد اختصاری LAZIO در رتبه 981# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز LAZIO با قیمت $ 1.729 تتر و معادل تومانی 105,896 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز توکن هوارادی لاتزیو 8,600,000 میباشد.

نمودار ارز توکن هوارادی لاتزیو (LAZIO) - LAZIOUSDT

LAZIOUSDT Chart By TradingView

ارز توکن هوارادی لاتزیو (LAZIO) چیست؟

توکن فن لاتزیو (LAZIO) یک توکن کاربردی BEP-20 می باشد که برای ایجاد انقلابی در تجربه هواداران برای همه طرفداران اس اس لاتزیو (SS Lazio) طراحی گردیده است. این توکن به طرفداران اس اس لاتزیو (SS Lazio) اجازه می‌دهد در نظرسنجی‌های تیمی شرکت کنند، کلکسیون‌های دیجیتالی را شکار کنند، NFT بخرند و از ویژگی‌های گیمیفیکیشن که با جوایز طرفداران یا تجربیات عالی مرتبط است لذت ببرند. هدف توکن‌های هواداران لاتزیو (LAZIO) تغییر شکل رابطه بین اس اس لاتزیو (SS Lazio) و هواداران باشگاه می باشد. با ارائه راه حل مدیریت و تعامل یک مرحله ای مبتنی بر رمزارز می باشد .

لاتزیو (LAZIO) توکن رسمی Binance Fan برای اس اس لاتزیو (SS Lazio) می باشد و در عملکردهای زیر استفاده می گردد:

تعامل: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) حق دارند در جلسات رای گیری مربوط به تعامل طرفداران در پلتفرم بایننس فن توکن شرکت نمایند.

اشتراک وفاداری: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) می توانند از توکن های لاتزیو (LAZIO) برای اشتراک جوایز طرفداران، کلکسیون های دیجیتال، امتیازات وفاداری و موارد دیگر استفاده نمایند.

 

تجارت الکترونیک: رمز لاتزیو (LAZIO) را می توان در اکوسیستم تجارت الکترونیک بالقوه آینده اس اس لاتزیو (SS Lazio)   گنجاند و با استفاده از Binance Pay به عنوان پرداخت برای کالاها، بلیط های روز مسابقه، عضویت ها و موارد دیگر استفاده کرد.

مزایا: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) می توانند با تعامل با اس اس لاتزیو (SS Lazio) در پلتفرم توکن فن بایننس، یک بار در زندگی از مزایایی ، از جمله کالاهای امضا شده، ملاقات و احوالپرسی با یک بازیکن فوتبال یا اسطوره، تماس تلفنی 1-1 با اعضای تیم، یک جلسه تمرین با تیم اول و غیره بهره مند شوند.

گیمیفیکیشن: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) قادر خواهند بود به چندین ویژگی گیمیفیکیشن در پلتفرم توکن فن بایننس دسترسی داشته باشند.

اهدا: دارندگان توکن لاتزیو (LAZIO) می توانند مستقیماً به تیم مورد علاقه خود کمک مالی کنند و نشان اثبات وفاداری دریافت نمایند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید