Kusama

مشخصات ارز کوساما

نام فارسیکوساما
نام اصلیKusama
نمادKSM
تغییرات (24H)
-10.73
تغییرات (7Day)
-16.37
تغییرات (30Day)
-23.13
قیمت (USDT)$ 23.599
قیمت (IRT)1,454,219
رتبه#153
سکه در گردش15,096,754
کل مقدار سکه15,096,754

خرید و فروش کوساما

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کوساما فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کوساما و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کوساما

شبکه های اجتماعی کوساما

مختصر درباره ارز کوساما

- ارز دیجیتال کوساما با نام شناخته شده ی Kusama و نماد اختصاری KSM در رتبه 153# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز KSM با قیمت $ 23.599 تتر و معادل تومانی 1,454,219 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کوساما 15,096,754 میباشد.

نمودار ارز کوساما (KSM) - KSMUSDT

KSMUSDT Chart By TradingView

ارز کوساما (KSM) چیست؟

کوساما (Kusama) ، یک پلتفرم آزمایشی بلاک چین است که برای ارائه یک چارچوب بسیار قابل تعامل و مقیاس پذیر برای توسعه دهندگان طراحی شده است.

کوساما (Kusama) ، بر روی Substrate ساخته شده است - یک کیت ساخت بلاک چین که توسط Parity Technologies توسعه یافته است. کوساما تقریباً همان پایگاه کد Polkadot را دارد - یکی از موفق‌ترین بلاک چین‌های قابل همکاری.

با به کارگیری کوساما (Kusama) ، پروژه‌های پرسرعت به یک شبکه تقسیم‌شده بسیار مقیاس‌پذیر و قابل تعامل، با ویژگی‌هایی که هنوز در Polkadot در دسترس نیستند، دسترسی پیدا می‌کنند. برای این منظور، کوساما (Kusama) خود را به عنوان "شبکه قناری" توصیف می کند.

این پلتفرم برای ارائه یک بستر آزمایشی برای توسعه دهندگانی که به دنبال نوآوری و استقرار بلاک چین خود هستند طراحی شده است و می تواند به عنوان یک شبکه مقدماتی قبل از راه اندازی در Polkadot مورد استفاده قرار گیرد – اگرچه بسیاری از پروژه ها ترجیح می دهند برای محصول نهایی خود از کوساما (Kusama) ، استفاده کنند.

کوساما (Kusama) ، توسط همان تیمی ساخته شد که Polkadot، شرکتی به نام Parity Technologies را ایجاد کرد. بنیان گذار آن دکتر گاوین وود (Dr. Gavin Wood)، دانشمند کامپیوتر و برنامه نویس مشهور جهان است که از بنیان گذاران اتریوم نیز بوده است.

Parity Technologies دارای تیم گسترده ای متشکل از برخی از موفق ترین مهندسان بلاک چین است و بیش از 100 کارمند در کل جهان دارد.

علاوه بر این، کوساما (Kusama) ، کمک‌های مالی خود را از بنیاد Web3 تأمین می کند که برای کمک به «پرورش و نظارت بر فناوری‌ها و برنامه‌های کاربردی در زمینه پروتکل‌های نرم‌افزار وب غیرمتمرکز» راه‌اندازی شد. بنیاد Web3 همچنین به لطف تیم رشد خود از کوساما (Kusama) ، در تحقیق و توسعه جامعه پشتیبانی می کند.

چه چیزی کوساما (Kusama) ، را منحصر به فرد می کند؟

کوساما (Kusama) ، در میان پلتفرم‌های بلاک چین غیرمعمول است زیرا عمدتاً برای توسعه‌دهندگانی ساخته شده است که می‌خواهند پروژه‌های جسورانه و جاه‌طلبانه را با سرعت توسعه سریع راه‌اندازی کنند.

این بر اساس یک طرح چند زنجیره‌ای و ناهمگن ساخته شده است که از یک سیستم اجماع اثبات سهام (NPoS) استفاده می‌کند که در واقع یک مکانیسم اجماع جایگزین برای طرح اثبات کار (POW) است که توسط چندین بلاک‌چین دیگر استفاده می‌شود.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید