Jupiter

مشخصات ارز جوپیتر

نام فارسیجوپیتر
نام اصلیJupiter
نمادJUP
تغییرات (24H)
-2.34
تغییرات (7Day)
-2.05
تغییرات (30Day)
-20.01
قیمت (USDT)$ 0.772
قیمت (IRT)46,808
رتبه#5986
سکه در گردش0
کل مقدار سکه3,000,000,000

خرید و فروش جوپیتر

ارزفی بستری امن برای معامله ارز جوپیتر فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز جوپیتر و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های جوپیتر

مختصر درباره ارز جوپیتر

- ارز دیجیتال جوپیتر با نام شناخته شده ی Jupiter و نماد اختصاری JUP در رتبه 5986# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز JUP با قیمت $ 0.772 تتر و معادل تومانی 46,808 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز جوپیتر 0 میباشد.

نمودار ارز جوپیتر (JUP) - JUPUSDT

JUPUSDT Chart By TradingView

ارز جوپیتر (JUP) چیست؟

درباره ارز JUP

 

 

 

ژوپیتر (Jupiter)، که با نام مشتری هم شناخته می‌شود، فقط یک ارز دیجیتال ساده نیست. بلکه یک پلتفرم پیشرفته است که از فناوری بلاک چین استفاده می‌کند تا امنیت، کارآمدی و استقلال کاربران را تامین کند. بلاک چین ژوپیتر که با هدف ساخت دنیایی دیجیتالی قابل دسترس‌تر و غیرمتمرکز طراحی شده، به عنوان پایه‌ای برای برنامه‌های مختلف از جمله خدمات پیام‌رسانی محرمانه تا راه‌حل‌های امنیتی برای کسب‌وکارها عمل می‌کند. این پروژه به شدت به امنیت و غیرمتمرکزسازی اینترنت تعهد دارد.
 
 
قلب تپنده ژوپیتر (Jupiter)، فناوری بلاک چین قدرتمند آن است که بر بستر سولاناست. شبکه مشتری که برای قابلیت گسترش طراحی شده، می‌تواند تعداد زیادی تراکنش را بدون کاهش سرعت یا امنیت پشتیبانی کند. ژوپیتر (Jupiter) با استفاده از مکانیسم‌های توافق جدید و پروتکل‌های رمزنگاری اطمینان می‌دهد که هر تراکنشی امن و خصوصی باشد. این دقت فنی ژوپیتر (Jupiter) را از دیگر ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند و آینده‌ای قابل اطمینان و پیشرفته را نوید می‌دهد.
 
 
بررسی عملکرد بازار ژوپیتر (Jupiter) نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال دارای پتانسیل زیادی است. با وجود نوسانات بازار ارزهای دیجیتال، ژوپیتر (Jupiter) توانسته استثبات و رشد قابل توجهی داشته باشد، که این به زیربنای فناوری محکم و حمایت جامعه‌اش برمی‌گردد. بررسی‌های مقایسه‌ای با سایر ارزهای دیجیتال، مزیت‌های رقابتی ژوپیتر (Jupiter) را نشان می‌دهد و آن را به گزینه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاران تبدیل می‌کند.
 
 
ژوپیتر مبتنی بر سولانا یک تجمیع‌کننده صرافی غیرمتمرکز است که امکان سواپ، ثبت لیمیت اوردر و استفاده از استراتژی میانگین هزینه دلاری را برای توکن‌های شبکه سولانا، فراهم می‌کند.
 
 
در این میان، به گفته یکی از مدیران بنیاد سولانا، ایردراپ ژوپیتر، یکی از بزرگ‌ترین ایردراپ‌هایی است که تاکنون در سولانا رخ داده و این ایردراپ بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید