Juggernaut

مشخصات ارز جاگرنات

نام فارسیجاگرنات
نام اصلیJuggernaut
نمادJGN
تغییرات (24H)
+0.35
تغییرات (7Day)
-2.03
تغییرات (30Day)
-11.91
قیمت (USDT)$ 0.025
قیمت (IRT)1,515
رتبه#1349
سکه در گردش150,000,000
کل مقدار سکه150,000,000

خرید و فروش جاگرنات

ارزفی بستری امن برای معامله ارز جاگرنات فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز جاگرنات و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های جاگرنات

شبکه های اجتماعی جاگرنات

مختصر درباره ارز جاگرنات

- ارز دیجیتال جاگرنات با نام شناخته شده ی Juggernaut و نماد اختصاری JGN در رتبه 1349# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز JGN با قیمت $ 0.025 تتر و معادل تومانی 1,515 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز جاگرنات 150,000,000 میباشد.

نمودار ارز جاگرنات (JGN) - JGNUSDT

JGNUSDT Chart By TradingView

ارز جاگرنات (JGN) چیست؟

تکامل بعدی DeFi فراتر از امور مالی محض و به موارد استفاده مالی واقعی و فلسفه همه دارایی ها و نوآوری ها خواهد رفت. جاگرنات (Juggernaut) قصد دارد نسل بعدی زیرساخت بلاک چین را بسازد تا DeFi و NFT ها را غیرقابل توقف کند. جاگرنات (Juggernaut) معتقد می باشد که DeFi و NFT باید برای همه در دسترس و ساده باشد و می خواهد به همه کمک کند تا بخشی از انقلاب DeFi باشند و کلاس ها و نوآوری های دارایی جدید و جالب را تقویت کنند. جاگرنات (Juggernaut) محصولات زیر را ارائه می دهد:
1.JuggerWORLD صرافی باز BSC NFT می باشد  که در آن کاربران می توانند کلکسیون های منحصر به فرد NFT را ایجاد، خرید، فروش و تجارت نمایند .
2.JuggerSWAP بازاری برای جنبش DeFi می باشدو NFTها در حال حاضر بخشی از این جنبش به دلیل موارد ذکر شده در بالا هستند. علاوه بر این، جاگرنات (Juggernaut) می‌خواهد به کسب‌وکارها در سراسر جهان کمک کند تا مدل‌های جدیدی با DeFi ایجاد کنند، بنابراین باید با هر چیز خاصی سازگار شود. NFT ها می توانند سطح جدیدی از تجربه را در مورد بازی، موسیقی، هنر، خدمات مشتری و امتیازات وفاداری و غیره به ارمغان بیاورند. برای بسیاری از مشاغل موجود و جدید، کشف قدرت NFTها منطقی می باشد.
3.JuggerDRAW که در آن کاربر خوش شانس می تواند جوایز شگفت انگیز و کلکسیون های ملموس منحصر به فرد را با بازی های قرعه کشی NFT برنده شود.
جی جی ان (JGN) رمز درون جاگرنات  (Juggernaut) می باشد. کاربران باید جی جی ان (JGN) را برای ماشین های ماینینگ به اشتراک بگذارند، در حالی که شرط بندی جی جی ان (JGN) برای یک دوره زمانی تعیین شده برای دریافت پاداش DeFi لازم می باشد، اما این موضوع بر اساس پویایی بازار تغییر می نماید.
 

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید