Everipedia

مشخصات ارز اوری پدیا

نام فارسیاوری پدیا
نام اصلیEveripedia
نمادIQ
تغییرات (24H)
-0.24
تغییرات (7Day)
-2.27
تغییرات (30Day)
+5.06
قیمت (USDT)$ 0.010
قیمت (IRT)593
رتبه#328
سکه در گردش18,212,526,356
کل مقدار سکه18,212,526,356

خرید و فروش اوری پدیا

ارزفی بستری امن برای معامله ارز اوری پدیا فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز اوری پدیا و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های اوری پدیا

شبکه های اجتماعی اوری پدیا

مختصر درباره ارز اوری پدیا

- ارز دیجیتال اوری پدیا با نام شناخته شده ی Everipedia و نماد اختصاری IQ در رتبه 328# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز IQ با قیمت $ 0.010 تتر و معادل تومانی 593 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز اوری پدیا 18,212,526,356 میباشد.

نمودار ارز اوری پدیا (IQ) - IQUSDT

IQUSDT Chart By TradingView

ارز اوری پدیا (IQ) چیست؟

اوری پدیا (Everipedia) یک پایگاه دانش جهانی است که در آن افراد می‌توانند مقاله‌هایی را که بیشتر مورد علاقه‌شان است بخوانند، و در آن مشارکت نمایند.

مقاله اوری پدیا (Everipedia) می تواند در مورد هر چیزی باشد که برای کاربران جالب باشد ، به طوری که کاربران می توانند در مورد هر چیزی که کنجکاو هستند غوطه ور شوند. کاربران می‌توانند بیش از یادگیری کارهای جالب در اوری پدیا (Everipedia) انجام دهند - کاربران همچنین می‌توانند با افراد دیگری که به همان چیزهایی که کاربران انجام می‌دهند اهمیت می‌دهند ارتباط برقرار کنند و دیدگاه خود را در مورد آنچه برای کاربران مهم است به اشتراک بگذارند.

توکن‌های آی کیو (IQ) برای تشویق مشارکت‌کنندگان برای ایجاد و نگهداری محتوا در شبکه اوری پدیا (Everipedia) استفاده می‌گردند. مشارکت‌کنندگان می‌توانند محتوا را به مقاله‌های اوری پدیا (Everipedia) ویرایش کنند، مقاله‌های جدید ایجاد کنند و به ویرایش‌های پیشنهادی رأی دهند. دارندگان توکن آی کیو (IQ) همچنین با رای دادن به هر گونه ارتقاء پروتکل اساسی در اداره شبکه اوری پدیا (Everipedia) نقش دارند.

مشارکت کنندگان برای شرکت در شبکه اوری پدیا (Everipedia) ، از طریق ایجاد محتوا و رای دادن به محتوای پیشنهادی، با توکن های آی کیو (IQ) پاداش می گیرند. آی کیو (IQ) همچنین می تواند برای ایجاد بازارهای جدید و پیش بینی در بازارهای موجود در Prediqt.Everipeda.org استفاده شود. کاربران می توانند اسناد Prediqt را بخوانند تا نحوه عملکرد آن را بیاموزند.

در مجموع 500 توکن آی کیو (IQ) به عنوان پاداش هر 30 دقیقه توزیع می شود. پاداش‌های آی کیو (IQ) بین ویراستارانی که ویرایش‌های پذیرفته شده را پیشنهاد می‌کنند و رأی‌دهندگانی که با اکثریت رأی می‌دهند تقسیم می‌شود. پاداش ضریب هوشی فردی متناسب با ارزش کل مشارکت های کاربر تعیین می گردد. این شامل:

1. آی کیو (IQ) برای ویرایش های پذیرفته شده در شبکه شرط بندی شده است .

2. آی کیو (IQ) برای رای اکثریت به خطر افتاد.

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید