IOTA

مشخصات ارز آیوتا

نام فارسیآیوتا
نام اصلیIOTA
نمادIOTA
تغییرات (24H)
+1.41
تغییرات (7Day)
+9.27
تغییرات (30Day)
+24.87
قیمت (USDT)$ 0.282
قیمت (IRT)16,283
رتبه#85
سکه در گردش3,133,816,726
کل مقدار سکه3,133,816,726

خرید و فروش آیوتا

ارزفی بستری امن برای معامله ارز آیوتا فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز آیوتا و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های آیوتا

شبکه های اجتماعی آیوتا

مختصر درباره ارز آیوتا

- ارز دیجیتال آیوتا با نام شناخته شده ی IOTA و نماد اختصاری IOTA در رتبه 85# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز IOTA با قیمت $ 0.282 تتر و معادل تومانی 16,283 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز آیوتا 3,133,816,726 میباشد.

نمودار ارز آیوتا (IOTA) - IOTAUSDT

IOTAUSDT Chart By TradingView

ارز آیوتا (IOTA) چیست؟

آیوتا (IOTA) یک دفتر کل توزیع شده با یک تفاوت بزرگ است و آن تفوت این است که این ارز در واقع یک بلاک چین نیست. در عوض، فناوری اختصاصی آن به عنوان Tangle شناخته می شود، سیستمی از نودها که تراکنش ها را تایید می کنند. بنیان پشت این پلتفرم می گوید که این ارز سرعت بسیار بیشتری نسبت به بلاک چین های معمولی ارائه می دهد - و ردپایی ایده آل برای اکوسیستم اینترنت اشیا که همیشه در حال گسترش است.

از آنجا که بلاک چین وجود ندارد، ماینر نیز وجود ندارد، و چون ماینر وجود ندارد، هیچ کارمزدی وجود ندارد. بسیاری از شبکه‌های مستقر در صورت تشدید ازدحام شبکه هزینه‌ها را افزایش می‌دهند، اما هدف آیوتا (IOTA) ارائه توان عملیاتی نامحدود با حداقل هزینه است.

با گذشت زمان، هدف آیوتا تبدیل شدن به پلتفرم واقعی برای اجرای تراکنش‌های بین دستگاه‌های اینترنت اشیا است. با توجه به اینکه تخمین ها نشان می دهد که تا سال 2024 ممکن است 20.4 میلیارد دستگاه از این دست وجود داشته باشد، این ارز می تواند به یک تجارت بزرگ تبدیل شود.

تیم پشتیبان آیوتا (IOTA) معتقد است که موارد استفاده بالقوه به اینجا ختم نمی شود. آنها بر این باورند که دفتر کل توزیع شده آنها می تواند هویت دیجیتالی را به همه ارائه دهد، منجر به سیاست های بیمه خودرو شود که مبتنی بر استفاده واقعی است، راه را برای شهرهای هوشمند پیشرفته هموار کند، تجارت جهانی یکپارچه را ارائه دهد و اصالت محصولات را ثابت کند.

این پروژه که در ابتدا با نام Jin شناخته می شد، در سپتامبر 2014 یک فروش جمعی برای این پروژه برگزار شد و این شبکه به طور رسمی در سال 2016 راه اندازی شد.

دارای چهار بنیانگذار است که نام آنها سرگئی ایوانچگلو (Sergey Ivancheglo)، سرگی پوپوف (Serguei Popov)، دیوید سونستبو(David Sønstebø) و دومینیک شینر (Dominik Schiener) است.

به گفته بنیاد آیوتا (IOTA) ، این ارز از زمان راه اندازی اش به سرعت رشد کرده است - و اعضای تیم اکنون در بیش از 25 کشور مستقر هستند.

سونستبو و شینر هر دو مشترکا روسای هیئت مدیره هستند، در حالی که پوپوف یکی از اعضای هیئت مدیره و مدیر تحقیقات بنیاد است.

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید