Holo

مشخصات ارز هولو

نام فارسیهولو
نام اصلیHolo
نمادHOT
تغییرات (24H)
+2.60
تغییرات (7Day)
-14.56
تغییرات (30Day)
-15.77
قیمت (USDT)$ 0.002
قیمت (IRT)111
رتبه#171
سکه در گردش173,496,737,599
کل مقدار سکه177,619,433,541

خرید و فروش هولو

ارزفی بستری امن برای معامله ارز هولو فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز هولو و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های هولو

شبکه های اجتماعی هولو

مختصر درباره ارز هولو

- ارز دیجیتال هولو با نام شناخته شده ی Holo و نماد اختصاری HOT در رتبه 171# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز HOT با قیمت $ 0.002 تتر و معادل تومانی 111 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز هولو 173,496,737,599 میباشد.

نمودار ارز هولو (HOT) - HOTUSDT

HOTUSDT Chart By TradingView

ارز هولو (HOT) چیست؟

هولو (Holo) یک پلتفرم توزیع شده همتا به همتا برای میزبانی برنامه های غیرمتمرکز است که با استفاده از Holochain ساخته شده است، چارچوبی برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز که نیازی به استفاده از فناوری بلاک چین ندارد. هدف هولو (Holo) این است که به عنوان پلی بین اینترنت گسترده تر و برنامه های ساخته شده با استفاده از Holochain عمل کند و یک اکوسیستم و بازاری را ارائه دهد که در آن برنامه های غیرمتمرکز به راحتی در دسترس هستند، زیرا آنها توسط شرکت کنندگان شبکه هولو (Holo) در اینترنت میزبانی می شوند.

شبکه هولو (Holo) با استفاده از توکنی به نام HoloFuel که به طور فعال در حال آزمایش است و به عنوان یک سیستم حسابداری برای پرداخت هزینه خدمات میزبان ها عمل می کند، در دسترس خواهد بود. در سال 2018، این پروژه یک توکن ERC-20 به نام HOT - که با نام HoloToken نیز شناخته می‌شود - به عنوان یک "IOU" تولید کرد که پس از راه‌اندازی برای HoloFuel قابل بازخرید خواهد بود.

هولو (Holo) توسط آرتور براک (Arthur Brock) و اریک هریس-براون (Eric Harris-Braun) راه اندازی شد که هر دو از کدنویسان قرارداد باتجربه هستند. این دو برای اولین بار در دسامبر 2016 به عنوان بخشی از پروژه MetaCurrency، توسعه دهنده ابزار و فناوری طراحی شده برای قدرت بخشیدن به اقتصاد همتا به همتا ، کار روی این پروژه را آغاز کردند. هولو (Holo) تا حدی بر اساس Ceptr، یک چارچوب همکاری همتا به همتا برای برنامه های غیر متمرکز که این دو قبلا روی آن کار کرده بودند، مدل سازی شد.

چه چیزی را هولو (Holo) منحصر به فرد می کند؟

با توجه به گرین پیپر هولو (Holo) ، این پروژه طراحی شدت هاست تا به عنوان پلی بین Holochain که نشان دهنده دنیای فناوری ارز دیجیتال و کاربران روزمره است، عمل کند. این پروژه چندین نوآوری را برجسته می‌کند که می‌گوید «تغییر بزرگی را در چشم‌انداز برنامه‌های کاربردی و ارزهای رمزنگاری‌شده ایجاد می‌کند»، از جمله توانایی میزبانی برنامه‌های همتا به همتا در اینترنت برای کاربران اصلی.

شبکه هولو (Holo) بر مجموعه‌ای از میزبان‌ها متکی است که قدرت ذخیره‌سازی و پردازشی را برای برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده با استفاده از Holochain فراهم می‌کنند. میزبان‌ها یا نرم‌افزاری را روی رایانه خود نصب می‌کنند که در پس‌زمینه اجرا می‌شود و به‌طور خودکار قدرت پردازش اضافی را به برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر Holochain اختصاص می‌دهد، یا از یک دستگاه اختصاصی مانند HoloPort استفاده می‌کنند. در عوض، هاست ها در HoloFuel پرداخت می شوند، توکنی که به طور خاص برای تراکنش های کوچک طراحی شده است. انتظار می رود طراحی HoloFuel به شبکه هولو (Holo) اجازه دهد تا میلیاردها تراکنش همزمان را پردازش کند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید