Helium

مشخصات ارز هلیوم

نام فارسیهلیوم
نام اصلیHelium
نمادHNT
تغییرات (24H)
-2.88
تغییرات (7Day)
-18.89
تغییرات (30Day)
-29.41
قیمت (USDT)$ 3.377
قیمت (IRT)207,425
رتبه#122
سکه در گردش160,875,442
کل مقدار سکه160,875,442

خرید و فروش هلیوم

ارزفی بستری امن برای معامله ارز هلیوم فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز هلیوم و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های هلیوم

شبکه های اجتماعی هلیوم

مختصر درباره ارز هلیوم

- ارز دیجیتال هلیوم با نام شناخته شده ی Helium و نماد اختصاری HNT در رتبه 122# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز HNT با قیمت $ 3.377 تتر و معادل تومانی 207,425 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز هلیوم 160,875,442 میباشد.

نمودار ارز هلیوم (HNT) - HNTUSDT

HNTUSDT Chart By TradingView

ارز هلیوم (HNT) چیست؟

هلیوم (HNT) یک شبکه غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین برای دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) است.

شبکه اصلی هلیوم (HNT) که در جولای 2019 راه اندازی شد، به دستگاه های بی سیم کم مصرف اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و داده ها را در سراسر شبکه نودهای خود ارسال کنند.

نودها به شکل Hotspot هستند که ترکیبی از یک دروازه بی‌سیم و یک دستگاه استخراج بلاک چین است. کاربرانی که نودها را به اجرا در می‌آورند، در واقع استخراج می‌کنند و ارز دیجیتال هلیوم (HNT) یعنی HNT را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

هدف هلیوم (HNT) آماده‌سازی ارتباطات اینترنت اشیا برای آینده، شناسایی نارسایی‌ها در زیرساخت‌های فعلی از بدو تاسیس در سال 2013 است.

امیر حلیم (Amir Haleem)، شاون فانینگ (Shawn Fanning) و شان کری (Sean Carey) سه بنیانگذار هلیوم (HNT) هستند که این شرکت را در سال 2013 راه اندازی کردند.

حلیم دارای پیشینه فعال در ورزش های الکترونیکی و توسعه بازی است. در مقابل، فانینگ به دلیل توسعه Napster، سرویس اشتراک‌گذاری موسیقی که یکی از اولین سرویس‌های اینترنتی معمولی همتا به همتا (P2P) در اواخر دهه 1990 بود، به خوبی شناخته شده است.

در عین حال، کری نقش‌های توسعه‌ای متعددی را قبل از هلیوم داشت که شامل شرکت بهینه‌سازی تبلیغات Where بود که توسط PayPal خریداری شد.

چه چیزی هلیوم (HNT) را منحصر به فرد می کند؟

هدف هلیوم (HNT) بهبود قابلیت های ارتباطی دستگاه های بی سیم اینترنت اشیا (IoT) است. در سال 2013، زیرساخت‌های اینترنت اشیا هنوز در مراحل اولیه بود، اما توسعه‌دهندگان می‌خواستند تمرکززدایی را به پیشنهاد خود اضافه کنند، از این رو در ادبیات رسمی از آن به عنوان «شبکه مردمی» یاد می‌کنند.

جذابیت اصلی آن برای دارندگان دستگاه ها و علاقه مندان به فضای اینترنت اشیاء خواهد بود و مشوق های مالی امکانات بیشتری را برای دسترسی به آن فراهم می کند.

شرکت‌کنندگان شبکه Hotspots را خریداری می‌کنند - ترکیبی از یک دروازه بی‌سیم و یک ماینر - یا خودشان را می‌سازند. هر هات اسپات پوشش شبکه را در شعاع مشخصی فراهم می کند و همچنین توکن اصلی هلیوم (HNT) ، HNT را استخراج می کند.

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید