Function X

مشخصات ارز فانکشن اکس

نام فارسیفانکشن اکس
نام اصلیFunction X
نمادFX
تغییرات (24H)
-0.31
تغییرات (7Day)
+12.95
تغییرات (30Day)
-14.76
قیمت (USDT)$ 0.116
قیمت (IRT)7,005
رتبه#529
سکه در گردش408,520,357
کل مقدار سکه408,520,357

خرید و فروش فانکشن اکس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز فانکشن اکس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز فانکشن اکس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های فانکشن اکس

شبکه های اجتماعی فانکشن اکس

مختصر درباره ارز فانکشن اکس

- ارز دیجیتال فانکشن اکس با نام شناخته شده ی Function X و نماد اختصاری FX در رتبه 529# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز FX با قیمت $ 0.116 تتر و معادل تومانی 7,005 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز فانکشن اکس 408,520,357 میباشد.

نمودار ارز فانکشن اکس (FX) - FXUSDT

FXUSDT Chart By TradingView

ارز فانکشن اکس (FX) چیست؟

تابع X یا فانکشن اکس (f(x)) یک اکوسیستم می باشد که به طور کامل روی بلاک چین و برای آن ساخته شده است. همه چیز در فانکشن اکس (f(x))  (از جمله کد منبع برنامه، پروتکل انتقال و سخت افزار) کاملا غیر متمرکز و امن می باشد.

تابع X از پنج جزء اصلی تشکیل شده است: فانکشن اکس (f(x)) دفتر کل توزیع شده (Blockchain) مجموعه ای از الگوریتم های اجماع در قالب یک دفتر کل توزیع شده است. سیستم عامل فانکشن اکس (f(x))  یک سیستم عامل تغییر یافته با اندروید است که با بلاک چین نیز سازگار می باشد. فانکشن اکس (f(x)) FXTP یک پروتکل انتقال برای شبکه غیرمتمرکز می باشد. فانکشن اکس (f(x)) IPFS یک پروتکل و شبکه است که برای ذخیره داده ها در یک سیستم توزیع شده طراحی شده است. فانکشن اکس (f(x)) Docker یک برنامه کامپیوتری است که برای آسان‌تر ساختن، استقرار و اجرای برنامه‌ها طراحی گردیده است.

هر پنج مؤلفه یک هدف واحد را دنبال می کنند که عبارت است از غیرمتمرکز کردن کلیه خدمات، برنامه ها، وب سایت ها، ارتباطات و مهمتر از همه، داده ها.

فانکشن اکس (f(x))  کوین «ارز» بومی بلاک چین و اکوسیستم فانکشن اکس (f(x)) است. خدمات ارائه شده در اکوسیستم با سکه فانکشن اکس (f(x))  انجام می گردد: خریدهای درون برنامه ای، تماس های بلاک چین، ایجاد قراردادهای هوشمند، هزینه های تراکنش، تبلیغات، هزینه های میزبانی و غیره.

برای ارائه دهندگان خدمات: برای دریافت پول توسط توسعه دهندگان، شرکت ها و مصرف کنندگان برای ارائه گره های ذخیره سازی، DDocker و افزایش سرعت اتصالات شبکه.

برای مصرف کنندگان: پرداخت هزینه خدمات برای استفاده از DApps، گره ها، منابع شبکه، راه حل های ذخیره سازی و سایر خدمات در اکوسیستم فانکشن اکس (f(x)).

برای توسعه دهندگان: برای پرداخت هزینه خدمات و منابع ارائه شده در اکوسیستم مانند ایجاد قرارداد هوشمند، ذخیره فایل (پرداخت به ارائه دهنده خدمات IPFS)، میزبانی کد (پرداخت به ارائه دهنده خدمات DDocker)، تبلیغات (پرداخت به توسعه دهندگان دیگر) و موارد دیگر. برای دریافت پول توسط شرکت ها یا سازمان هایی که به خدمات توسعه دهنده نیاز دارند.

برای شرکت ها یا سازمان ها: برای پرداخت هزینه های خدمات، هزینه های توسعه دهنده و تبلیغات. هزینه خدمات ارائه شده به مصرف کنندگان بر حسب سکه فانکشن اکس (f(x)) محاسبه می گردد.

برای سازندگان تلفن و سخت افزار: پرداخت هزینه سفارشی سازی سیستم عامل فانکشن اکس (f(x)). توجه: ما قصد داریم تنها چند هزار گوشی پرچمدار XPhone بسازیم و بقیه را به تولیدکنندگان شخص ثالث بسپاریم تا با استفاده از سیستم عامل ما بیشتر بسازند.

برای مؤسسات مالی: برای دریافت خدمات مالی که برای اکوسیستم ارائه شده است .

 

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید