FIO Protocol

مشخصات ارز فیو پروتکل

نام فارسیفیو پروتکل
نام اصلیFIO Protocol
نمادFIO
تغییرات (24H)
+0.49
تغییرات (7Day)
+4.10
تغییرات (30Day)
-14.20
قیمت (USDT)$ 0.035
قیمت (IRT)2,029
رتبه#794
سکه در گردش755,457,362
کل مقدار سکه839,242,770

خرید و فروش فیو پروتکل

ارزفی بستری امن برای معامله ارز فیو پروتکل فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز فیو پروتکل و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های فیو پروتکل

شبکه های اجتماعی فیو پروتکل

مختصر درباره ارز فیو پروتکل

- ارز دیجیتال فیو پروتکل با نام شناخته شده ی FIO Protocol و نماد اختصاری FIO در رتبه 794# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز FIO با قیمت $ 0.035 تتر و معادل تومانی 2,029 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز فیو پروتکل 755,457,362 میباشد.

نمودار ارز فیو پروتکل (FIO) - FIOUSDT

FIOUSDT Chart By TradingView

ارز فیو پروتکل (FIO) چیست؟

فیو پروتکل (FIO) یک لایه خدمات غیرمتمرکز می باشد که شکاف بین نقاط پایانی کریپتو مانند کیف پول، صرافی ها، پردازشگرهای پرداخت کریپتو و هر برنامه دیگری که دارایی های رمزنگاری در آن نگهداری و/یا منتقل می شود را پر می نماید.

فیو پروتکل (FIO) یک کیف پول نمی باشد . در عوض، به عنوان یک لایه قابلیت استفاده در محصولات موجود ادغام می‌شود که با ارائه لایه‌ای از داده‌ها و تأییدیه‌ها در مورد تراکنش‌ها در سایر بلاک‌چین‌ها، یک تجربه کاربری بهبودیافته و همگن برای همه توکن‌ها و سکه‌های بلاک چین ایجاد می‌کند. فیو پروتکل (FIO) با هیچ بلاک چین دیگری رقابت، ادغام و تداخل ندارد. و تراکنش ها را به دیگر بلاک چین ها ارسال نمی کند. از نظر فنی، سایر بلاک چین ها از وجود فیو پروتکل (FIO) آگاه نمی باشند.

فیو پروتکل (FIO) بدون در نظر گرفتن کیف پول، صرافی، توکن یا سکه مورد استفاده، راه بهتری برای ارسال و دریافت ارزش مبتنی بر بلاک چین را مجدداً تصور می‌کند و آن را فعال می‌نماید. فیو پروتکل (FIO) دارای ویژگی های زیر می باشد:

1. انسان معنادار: به کاربران اجازه می دهد تا تراکنش ها را با استفاده از شناسه های قابل خواندن و به یاد ماندنی برای انسان آغاز کنند. 2. غیرمتمرکز: توسط یک بلاک چین عمومی که نیازی به راه حل متمرکز یک شخص ثالث قابل اعتماد ندارد. همه تراکنش‌های فیو پروتکل (FIO) به یک کلید خصوصی فیو (FIO) نیاز دارند که در کیف پول کاربر ذخیره می‌شود. خصوصی: اطلاعات حساس طرف مقابل، از جمله آدرس‌های عمومی و ابرداده‌ها، می‌توانند در بلاک چین رمزگذاری شوند. قابلیت همکاری: پس از ادغام در کیف پول، فیو پروتکل (FIO) با هر بلاک چین و ارز دیجیتال بدون ادغام با آن زنجیره ها کار می کند.

فیو پروتکل (FIO) توسط یک توکن ابزار فیو (FIO) راه اندازی می گردد. توکن فیو (FIO) برای پرداخت تراکنش های پردازش شده از طریق زنجیره فیو (FIO) استفاده می گردد. برای نگهداری یک نشانه یا یک آدرس/دامنه فیو (FIO) ، یک کاربر فقط به یک جفت کلید خصوصی/عمومی نیاز دارد و تمام انتقال ها را می توان با استفاده از کلید عمومی فیو (FIO) انجام داد. این امکان پشتیبانی از توکن های فیو (FIO) را بدون هیچ گونه عملکرد خاصی فراهم می نماید.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید