Filecoin

مشخصات ارز فایل کوین

نام فارسیفایل کوین
نام اصلیFilecoin
نمادFIL
تغییرات (24H)
+0.73
تغییرات (7Day)
-14.43
تغییرات (30Day)
-23.30
قیمت (USDT)$ 4.437
قیمت (IRT)274,237
رتبه#36
سکه در گردش564,694,039
کل مقدار سکه1,960,171,265

خرید و فروش فایل کوین

ارزفی بستری امن برای معامله ارز فایل کوین فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز فایل کوین و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های فایل کوین

شبکه های اجتماعی فایل کوین

مختصر درباره ارز فایل کوین

- ارز دیجیتال فایل کوین با نام شناخته شده ی Filecoin و نماد اختصاری FIL در رتبه 36# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز FIL با قیمت $ 4.437 تتر و معادل تومانی 274,237 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز فایل کوین 564,694,039 میباشد.

نمودار ارز فایل کوین (FIL) - FILUSDT

FILUSDT Chart By TradingView

ارز فایل کوین (FIL) چیست؟

فایل کوین (filecoin) یک سیستم ذخیره سازی غیر متمرکز است که هدف آن "ذخیره مهمترین اطلاعات بشریت" است. این پروژه 205 میلیون دلار در عرضه اولیه سکه (ICO) در سال 2017 جمع آوری کرد و در ابتدا تاریخ راه اندازی خود را برای اواسط سال 2019 برنامه ریزی کرد. با این حال، تاریخ راه اندازی شبکه اصلی فایل کوین (filecoin) تا بلاک 148،888 در اواسط اکتبر 2020 عقب افتاد.

فایل کوین (filecoin) توسط خوان بنت (Juan Benet) تأسیس شد که همچنین سیستم فایل بین سیاره ای را ایجاد کرد. بنت دانشمند کامپیوتر آمریکایی است که در دانشگاه استنفورد تحصیل کرده است. پس از تاسیس Protocol Labs در مه 2014 ، او در تابستان 2014 در Y Combinator با هدف حمایت از IPFS و Filecoin و همچنین پروژه های دیگر شرکت کرد.

فایل کوین (filecoin) قصد دارد داده ها را به صورت غیر متمرکز ذخیره کند. برخلاف شرکت های ذخیره سازی ابری مانند خدمات وب آمازون یا Cloudflare که مستعد مشکلات متمرکز شدن هستند، فایل کوین (filecoin) از ماهیت غیرمتمرکز خود برای محافظت از یکپارچگی مکان داده ها استفاده می کند و به راحتی قابل بازیابی است و به سختی سانسور می شود.

Protocol Labs توکنومیک فایل کوین (filecoin) یا مدل اقتصادی آن را "بازار داده" توصیف می کند که در آن کاربران می توانند فضای ذخیره سازی خود را به سایر کاربران که به دنبال اجاره هستند بفروشند. پنج استیک هولدر قادر به معامله توکن خواهند بود: توسعه دهندگان، مشتریان، ماینرها، دارندگان توکن و شرکای اکوسیستم. همچنین طبق گزارش Protocol Labs ، سه بازار فایل کوین (filecoin) وجود خواهد داشت: ذخیره سازی فایل ، بازیابی فایل و معامله توکن در صرافی.

در پاییز 2020 حدود 400 ماینر در مرحله آزمایشی " Space Race" شرکت کردند و ظرفیت داده های فایل کوین (filecoin) را بیش از 325 پبی بایت افزایش دادند. تقریبا 3.5 میلیون توکن فایل کوین (filecoin) برای شرکت کنندگان در Space Race منتشر خواهد شد.

فایل کوین (filecoin) از طریق اثبات تکرار و اثبات زمان امن می شود. در شبکه فایل کوین (filecoin) ، نودهایی که به عنوان ماینرهای بازیابی نیز شناخته می شوند، در رقابت هستند تا به مشتریان خود در اسرع وقت خدمات ارائه دهند. سپس با کارمزدهای FIL پاداش می گیرند.

قبل از راه اندازی شبکه اصلی فایل کوین (filecoin) ، جمینی و کراکن اقدام به پشتیبانی از FIL کرده اند. هیوبینیز بعد از فعال شدن شبکه اصلی FIL را لیست می کند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید