Ethereum Classic

مشخصات ارز اتریوم کلاسیک

نام فارسیاتریوم کلاسیک
نام اصلیEthereum Classic
نمادETC
تغییرات (24H)
+3.47
تغییرات (7Day)
+6.27
تغییرات (30Day)
-17.42
قیمت (USDT)$ 21.574
قیمت (IRT)1,304,550
رتبه#26
سکه در گردش147,896,265
کل مقدار سکه210,700,000

خرید و فروش اتریوم کلاسیک

ارزفی بستری امن برای معامله ارز اتریوم کلاسیک فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز اتریوم کلاسیک و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های اتریوم کلاسیک

شبکه های اجتماعی اتریوم کلاسیک

مختصر درباره ارز اتریوم کلاسیک

- ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک با نام شناخته شده ی Ethereum Classic و نماد اختصاری ETC در رتبه 26# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز ETC با قیمت $ 21.574 تتر و معادل تومانی 1,304,550 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز اتریوم کلاسیک 147,896,265 میباشد.

نمودار ارز اتریوم کلاسیک (ETC) - ETCUSDT

ETCUSDT Chart By TradingView

ارز اتریوم کلاسیک (ETC) چیست؟

اتریوم کلاسیک Ethereum Classic) (ETC)) یک هارد فورک اتریوم (ETH) است که در جولای 2016 راه اندازی شد. عملکرد اصلی آن به عنوان یک شبکه قراردادی هوشمند با قابلیت میزبانی و پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکز (DApps) است. توکن بومی آن ETC می باشد.

اتریوم کلاسیک Ethereum Classic) (ETC)) از زمان راه اندازی اش، تلاش کرده است تا خود را از اتریوم متمایز کند و نقشه راه فنی این دو شبکه با گذشت زمان بیشتر و بیشتر از یکدیگر فاصله می گیرد.

پس از یک هک بزرگ که منجر به سرقت 3.6 میلیون اتریوم(ETH) شد، اتریوم کلاسیک Ethereum Classic) (ETC))برای حفظ تمامیت بلاک چین موجود اتریوم (ETH)تلاش کرد.

اتریوم کلاسیک Ethereum Classic) (ETC)) در واقع زنجیره قدیمی اتریوم است و بنابراین سازندگان واقعی آن توسعه دهندگان اصلی اتریوم ویتالیک بوترین و گاوین وود هستند.

یک هارد فورک بحث برانگیز در اتریوم (ETH)در جولای 2016 رخ داد، زمانی که شرکت کنندگان در مورد اینکه آیا بلاک چین را برگردانند تا اثرات یک هک بزرگ لغو شود، اختلاف نظر داشتند. این امر بر DAO ، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) که تقریباً 150 میلیون دلار در عرضه سکه اولیه (ICO) چندین ماه قبل جمع آوری کرده بود، تأثیر گذاشت.

هدف اصلی اتریوم کلاسیک Ethereum Classic) (ETC)) حفظ بلاک چین اتریوم همانطور است که در ابتدا بود ، بدون مقابله مصنوعی با هک DAO است.

جذابیت آن ابتدا برای کسانی بود که با اتریوم مخالف بودند، اما این شبکه از آن زمان طرفداران بیشتری پیدا کرده است، که شامل سرمایه گذاران بزرگی مانند بری سیلبرت (Barry Silbert)، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری Grayscale است.

توسعه دهندگان  اتریوم کلاسیک Ethereum Classic) (ETC)) قصد ندارند این شبکه را به یک نهاد انتفاعی تبدیل کنند. کاربران کارمزد تراکنش را مانند اتریوم(ETH) پرداخت می کنند و ماینرها بر اساس کار انجام شده طبق الگوریتم استخراج اثبات کار (PoW) وصول می کنند.

برخلاف اتریوم( ETH)، اتریوم کلاسیک Ethereum Classic) (ETC)) برنامه ای برای تبدیل شدن به الگوریتم استخراج اثبات سهام (PoS) ندارد، در حالی که توسعه دهندگان متعددی به کار بر روی پیشرفت های آینده مانند راه حل های مقیاس گذاری ادامه می دهند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید