EOS

مشخصات ارز ای او اس

نام فارسیای او اس
نام اصلیEOS
نمادEOS
تغییرات (24H)
+1.16
تغییرات (7Day)
-9.68
تغییرات (30Day)
-26.69
قیمت (USDT)$ 0.521
قیمت (IRT)31,736
رتبه#79
سکه در گردش1,500,706,405
کل مقدار سکه2,100,000,000

خرید و فروش ای او اس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز ای او اس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز ای او اس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های ای او اس

شبکه های اجتماعی ای او اس

مختصر درباره ارز ای او اس

- ارز دیجیتال ای او اس با نام شناخته شده ی EOS و نماد اختصاری EOS در رتبه 79# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز EOS با قیمت $ 0.521 تتر و معادل تومانی 31,736 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز ای او اس 1,500,706,405 میباشد.

نمودار ارز ای او اس (EOS) - EOSUSDT

EOSUSDT Chart By TradingView

ارز ای او اس (EOS) چیست؟

ای او اس (EOS) یک پلتفرم است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های غیر متمرکز بسازند که به اختصار DApps نامیده می شود.

هدف این پروژه نسبتاً ساده است: تا آنجا که ممکن است برنامه نویسان از فناوری بلاک چین استقبال کنند - و اطمینان حاصل شود که استفاده از این شبکه راحت تر از سایر رقبا است. در نتیجه  ابزارها و طیف وسیعی از منابع آموزشی برای حمایت از توسعه دهندگانی که می خواهند برنامه های کاربردی سریع ایجاد کنند، ارائه می شود.

اولویت های دیگر شامل ارائه مقیاس پذیری بیشتر از سایر بلاک چین ها است که برخی از آنها تنها کمتر از دوازده تراکنش را در ثانیه انجام می دهند.

ای او اس (EOS) همچنین قصد دارد تجربه کاربران و مشاغل را بهبود بخشد. در عین حال این پروژه سعی می کند امنیت بیشتری را ایجاد کرده و اصطکاک کمتری برای مصرف کنندگان ایجاد کند، همچنین می تواند انعطاف پذیری و انطباق را برای شرکت ها فراهم کند.

این بلاک چین در ژوئن 2018 راه اندازی شد.

پلتفرم ای او اس( EOS)  توسط شرکت Block.one توسعه یافته است و وایت پیپر آن توسط دانیل لاریمر(Daniel Larimer) و برندان بلومر (Brendan Blumer) نوشته شده است.

هر دو نفر همچنان اعضای تیم اجرایی Block.one هستند، بلومر به عنوان مدیرعامل و دانیل لاریمر به عنوان مدیر ارشد فناوری خدمت می کنند.

چه چیزی ای او اس ( EOS ) را منحصر به فرد می کند؟

تا حدودی می توانید استدلال کنید که ای او اس( EOS ) قصد ایجاد آشنایی برای کاربران خود را دارد. در حالی که EOS.IO احتمالاً در مقایسه با یک پلتفرم مانند Windows یا iOS بهتر است،ای او اس (EOS) ارز رمزنگاری شده ای است که این شبکه را هدایت می کند.

به گفته این شرکت، ای او اس (EOS) این ظرفیت را دارد که خواسته های صدها یا هزاران DApp را برآورده کند - حتی اگر تعداد قابل توجهی از مردم از آنها استفاده می کردند.

لازم به ذکر است که ای او اس (EOS) در بیشتر صرافی ها مانند بایننس، کوین بیس و کراکن موجود بوده و به راحتی می تواند مورد معامله قرار گیرد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید