Efinity Token

مشخصات ارز افینیتی توکن

نام فارسیافینیتی توکن
نام اصلیEfinity Token
نمادEFI
تغییرات (24H)
+3.15
تغییرات (7Day)
+4.40
تغییرات (30Day)
+32.78
قیمت (USDT)$ 0.065
قیمت (IRT)3,336
رتبه#430
سکه در گردش851,901,336
کل مقدار سکه2,000,000,000

خرید و فروش افینیتی توکن

ارزفی بستری امن برای معامله ارز افینیتی توکن فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز افینیتی توکن و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های افینیتی توکن

شبکه های اجتماعی افینیتی توکن

مختصر درباره ارز افینیتی توکن

- ارز دیجیتال افینیتی توکن با نام شناخته شده ی Efinity Token و نماد اختصاری EFI در رتبه 430# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز EFI با قیمت $ 0.065 تتر و معادل تومانی 3,336 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز افینیتی توکن 851,901,336 میباشد.

نمودار ارز افینیتی توکن (EFI) - EFIUSDT

EFIUSDT Chart By TradingView

ارز افینیتی توکن (EFI) چیست؟

ای اف آی (EFI) ، نسل بعدی بلاک چین برای NFT می باشد . ای اف آی (EFI) یک شبکه مقیاس‌پذیر، غیرمتمرکز و زنجیره‌ای متقابل است که برای ارائه توکن‌های غیرقابل تعویض به همه طراحی گردیده است. ای اف آی (EFI) بستری را ارائه می‌کند که می‌تواند یک تجربه NFT مدرن، جریان اصلی و توسعه‌دهنده را برای تجارت و توسعه‌دهندگان ارائه دهد. اتریوم و بیت کوین به ماینرها برای ایمن کردن زنجیره پاداش می دهند، اما انگیزه های مشابهی در صنعت NFT برای تقویت رشد و توسعه وجود ندارد. افینیتی (Efinity) به شرکت کنندگان شبکه با توکن EFI:Collator Nodes که شبکه را اجرا می کنند پاداش می دهد . کاربرانی که جهت شبکه را اداره می کنند. خریداران و فروشندگانی که کشف قیمت را تسهیل می کنند. توسعه‌دهندگانی که پروژه‌هایی را پیشنهاد می‌کنند که بر اساس افینیتی (Efinity) ساخته شده‌اند، واجد شرایط دریافت کمک‌های مالی از استخر جامعه هستند؛ پذیرندگان اولیه و سازندگان ارزش رمز خود را با منحنی‌های پیوند و نقدینگی افزایش می‌دهند.

افینیتی (Efinity) مرکزی برای همه توکن های قابل تعویض و غیرقابل تعویض خواهد بود. استاندارد پاراتوکن توکن‌هایی را از هر زنجیره دیگری، از جمله استانداردهای محبوب ERC-721، ERC-1155، و ERC-20 می‌پذیرد. شبکه‌ای که چالش تسهیل قیمت‌گذاری و مبادله NFT‌ها را حل می‌نماید، طبیعتاً جذب خواهد شد، زیرا اثرات شبکه با جذب حجم فزاینده تراکنش ها راایجاد خواهد کرد.

ای اف آی (EFI) توکن افینیتی (Efinity) ابزار اصلی Paratoken خواهد بود که در شبکه مستقر شده است. برای سفارشات و معاملات در زنجیره، کارمزد تراکنش دریافت می شود (تقریباً 2.5٪) که در استخرهای ای اف آی (EFI) در شبکه توزیع می شود. توسعه‌دهندگان همچنین می‌توانند برای سود بردن از تراکنش‌های انجام‌شده توسط برنامه‌های شخص ثالث و قراردادهای هوشمند با استفاده از افینیتی (Efinity) ، هزینه‌های اضافی دریافت کنند.

هر دارایی در افینیتی (Efinity) را می توان با هر NFT یا توکن دیجیتال دیگری که به شبکه متصل شده است مبادله کرد. به عنوان مثال، یک سکه وارداتی مانند ETH را می توان با یک توکن غیرقابل تعویض مبادله کرد، زیرا هر دو پاراتوکن قابل همکاری هستند. این قابلیت توسعه برنامه‌های شخص ثالث را با استفاده از افینیتی (Efinity) برای انتقال NFT به سایر بلاک‌چین‌ها، از بازی‌های مبتنی بر بلاک چین در شبکه‌های دیگر تا بازارهای NFT و پلتفرم‌های مبادله تسهیل می‌کند.

همه توکن‌های موجود در افینیتی (Efinity) را می‌توان با استفاده از مکانیسم‌های غیرمتمرکز در زنجیره خرید و فروش کرد. هر دارنده ای اف آی (EFI) می‌تواند پیشنهادات حاکمیتی را مستقیماً در کیف پول خود ارسال کند و به آن‌ها رأی دهد و به هدایت آینده شبکه افینیتی (Efinity) کمک نماید.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید