Decred

مشخصات ارز دیکرید

نام فارسیدیکرید
نام اصلیDecred
نمادDCR
تغییرات (24H)
+3.82
تغییرات (7Day)
-11.10
تغییرات (30Day)
-24.36
قیمت (USDT)$ 15.981
قیمت (IRT)978,282
رتبه#246
سکه در گردش16,136,017
کل مقدار سکه16,136,017

خرید و فروش دیکرید

ارزفی بستری امن برای معامله ارز دیکرید فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز دیکرید و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های دیکرید

شبکه های اجتماعی دیکرید

مختصر درباره ارز دیکرید

- ارز دیجیتال دیکرید با نام شناخته شده ی Decred و نماد اختصاری DCR در رتبه 246# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز DCR با قیمت $ 15.981 تتر و معادل تومانی 978,282 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز دیکرید 16,136,017 میباشد.

نمودار ارز دیکرید (DCR) - DCRUSDT

DCRUSDT Chart By TradingView

ارز دیکرید (DCR) چیست؟

دیکرید Decred (DCR) یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است که در فوریه 2016 راه اندازی شد. توکن و پروتکل دیکرید Decred (DCR) برای تسهیل حکمرانی باز، تعامل با جامعه و سیاست های تامین مالی پایدار ایجاد شده است.

طبق وایت پیپر رسمی این ارز دیجیتال، دیکرید Decred (DCR) به گونه ای ایجاد شده است که تمامی تراکنش ها و تغییرات ایجاد شده را که با توجه به این پروتکل ایجاد شده است را تایید می کند. از این رو، هیچ راهی برای دارندگان بزرگ دیکرید Decred (DCR) برای دستکاری در عملکرد این پروتکل وجود ندارد. دیکرید Decred (DCR) به شدت تحت تأثیر بیت کوین بود و از بسیاری از اصول اساسی این ارز دیجیتال اصلی استفاده کرد.

نیروی محرکه اصلی ایجاد دیکرید Decred (DCR) شرکتی به نام شرکت 0 است. ماموریت این شرکت استفاده از قابلیت های فناوری بلاک چین برای ایجاد حفاظت بهتر از داده های شخصی و ایجاد آزادی سازمانی برای پروژه ها است.

جیک یوکام-پیات (Jake Yocom-Piatt)، بنیان گذار و مدیرعامل شرکت 0 است. در حال حاضر، او به عنوان سرپرست پروژه دیکرید Decred (DCR) خدمت می کند. مشارکت او با ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین بیش از ده سال طول کشیده است. کد نوشته شده توسط جیک یوکام-پیات در ترکیب چندین پروژه مرتبط با بیت کوین، از جمله ایجاد شبکه لایتنینگ Daemon استفاده شده است.

Marco Peereboom مدیر فنی شرکت 0 است. او سرپرست مستقیم چندین تیم در پروژه دیکرید Decred (DCR) از جمله توسعه، امنیت و زیرساخت است. Peereboom در شرکت‌هایی مانند Dell به عنوان یک معمار ارشد فعالیت داشته است. او بیش از پنج سال در شرکت 0 بوده و مشارکت او در پروژه دیکرید Decred (DCR) برای راه اندازی موفقیت آمیز ارز دیجیتال ضروری است.

چه چیزی دیکرید Decred (DCR) را منحصر به فرد می کند؟

دیکرید Decred (DCR) یک پروژه نوآورانه است زیرا روی ماهیت غیرمتمرکز فناوری بلاک چین شرط می‌بندد تا از انحصار وضعیت رأی‌گیری در پروژه جلوگیری کند. یکی از اهداف اصلی پروتکل دیکریدDecred (DCR) این است که تضمین کند همه دارندگان دیکرید Decred (DCR) قدرت تصمیم گیری یکسانی دارند و موسسات بزرگ نمی توانند آرا را به نفع خود تغییر دهند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید