Streamr

مشخصات ارز دیتا

نام فارسیدیتا
نام اصلیStreamr
نمادDATA
تغییرات (24H)
-15.60
تغییرات (7Day)
-25.38
تغییرات (30Day)
-46.32
قیمت (USDT)$ 0.035
قیمت (IRT)2,239
رتبه#9999
سکه در گردش0
کل مقدار سکه1,000,000,000

خرید و فروش دیتا

ارزفی بستری امن برای معامله ارز دیتا فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز دیتا و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های دیتا

شبکه های اجتماعی دیتا

مختصر درباره ارز دیتا

- ارز دیجیتال دیتا با نام شناخته شده ی Streamr و نماد اختصاری DATA در رتبه 9999# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز DATA با قیمت $ 0.035 تتر و معادل تومانی 2,239 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز دیتا 0 میباشد.

نمودار ارز دیتا (DATA) - DATAUSDT

DATAUSDT Chart By TradingView

ارز دیتا (DATA) چیست؟

درباره DATA

 

Streamr (DATA) یک پروژه منبع باز و پلت فرم غیرمتمرکز است که به جای اعتماد به رمزنگاری متکی است. این یک زیرساخت داده در زمان واقعی P2P است که بستر و ابزارهایی را برای اقتصاد داده جدید در خود جای داده است.

پشته فناوری شامل یک شبکه پیام رسانی بلادرنگ مقیاس پذیر (pub/sub) است که بر روی رایانه های سراسر جهان میزبانی می شود، یک بازار برای تجارت/فروش داده و مجموعه ای از ابزارها برای کار با داده های زمان واقعی.
 
Streamr (DATA) در سال 2017 تأمین مالی شد. ایده اصلی ایجاد زیرساخت غیرمتمرکز و اقتصاد داده است. این ماموریت توسط توسعه دهندگان به عنوان "داده های غیرقابل توقف برای برنامه های غیرقابل توقف" فرموله شد. Streamr ارزش اطلاعات بلادرنگ را نشانه گذاری می کند و آن را در بازار و اتحادیه های داده خود در دسترس قرار می دهد. این برای DApps، دستگاه های IoT و موارد دیگر ساخته شده است و آنها معتقدند که این یک پروتکل حیاتی برای وب 3.0 است.
 
وظایف کوین Streamr DATA شامل ایجاد یک بازار اطلاعاتی راحت و پررونق است که بر اساس شبکه تبادل داده مناسب و قابل درک برای کاربران ساخته شده است. چگونه کار می کند: شبکه غیرمتمرکز میخانه/زیر توسط گره هایی در سراسر جهان پشتیبانی می شود که در ازای پهنای باند و اعتبارسنجی که ارائه می کنند، توکن های DATA به دست می آورند.
 
مزیت رقابتی در این واقعیت نهفته است که یک شبکه خارج از زنجیره است (به عنوان مثال، در مقایسه با یک سرویس مشابه IOTA). بنابراین، خطر مواجه شدن پروژه با مسائل مقیاس پذیری و پهنای باند بسیار اندک است. هدف تیم Streamr ایجاد یک بلاک چین خاص نیست، بلکه تمرکز بر توسعه فناوری های بهینه سازی شبکه است. اگر Streamr فاقد قابلیت های اتریوم باشد، توسعه دهندگان همیشه می توانند پلتفرم را به بلاک چین دیگری منتقل کنند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید