CyberConnect

مشخصات ارز سایبرکانکت

نام فارسیسایبرکانکت
نام اصلیCyberConnect
نمادCYBER
تغییرات (24H)
-9.92
تغییرات (7Day)
-20.48
تغییرات (30Day)
-23.29
قیمت (USDT)$ 5.793
قیمت (IRT)354,626
رتبه#9999
سکه در گردش0
کل مقدار سکه1,000,000,000

خرید و فروش سایبرکانکت

ارزفی بستری امن برای معامله ارز سایبرکانکت فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز سایبرکانکت و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های سایبرکانکت

شبکه های اجتماعی سایبرکانکت

مختصر درباره ارز سایبرکانکت

- ارز دیجیتال سایبرکانکت با نام شناخته شده ی CyberConnect و نماد اختصاری CYBER در رتبه 9999# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CYBER با قیمت $ 5.793 تتر و معادل تومانی 354,626 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز سایبرکانکت 0 میباشد.

نمودار ارز سایبرکانکت (CYBER) - CYBERUSDT

CYBERUSDT Chart By TradingView

ارز سایبرکانکت (CYBER) چیست؟

درباره CyberConnect 

 

 

 

CyberConnect اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی web3 است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های اجتماعی را با استفاده از ERC-4337/Account Abstraction ایجاد کنند.

 

و به کاربران این امکان را می دهد تا هویت دیجیتال، محتوا، ارتباطات و تعاملات خود را داشته باشند.
 
با قراردادهای هوش مصنوعی سایبرکانکت، توسعه‌دهندگان و کاربران از تمام مزایای استفاده از محاسبات زنجیره‌ای بهره‌مند می‌شوند. نه تنها میان‌افزارها امکان اعلام منطق سفارشی برای برنامه‌نویسی قوانین خاص برای تعاملات توکنی را فراهم می‌کنند، بلکه یکپارچگی با سایر پروتکل‌ها هم به راحتی دست‌یافتنی است.
 
پروتکل سایبرکانکت با دیگر فناوری‌های وب3 به منظور ارائه ابزارهای توسعه‌دهنده کامل ترکیب می‌شود. در حال حاضر ما با XMTP همکاری داریم تا پشتیبانی از پیام‌رسانی خصوصی بین سایبرپروفایل‌ها را فراهم کنیم، با Livepeer برای ارائه پخش ویدئویی، تغییر فرمت و توزیع بی‌درنگ ویدئویی، و با پروتکل Lit برای فعال‌سازی کاربران/خالقان برای انتشار محتوای انحصاری-دسترسی. یکپارچگی با سایر پروتکل‌ها به منظور ارائه امکانات اضافی از جمله اعلان‌ها، پرداخت اشتراک جاری و بیشتر نزدیکا پشتیبانی خواهد شد.
 
هنگامی که شبکه سایبر کانکت طراحی‌های مختلفی را مد نظر قرار داد، اصول زیر همچنان محور فلسفه‌مان در ساخت یک پروتکل محوری برای توانمندی‌محور و مرکزیت کاربر برای قدرت دادن به آینده شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز باقی ماند:
 
- خودحاکمیت
در سایبر کانکت، کاربران داده‌های خود را مالکیت دارند و مستقلیتی بر داده‌های خود دارند که چگونه، کجا و برای چه استفاده‌ای است. توسعه‌دهندگان تنها با موافقت کاربران می‌توانند به داده‌ها دسترسی پیدا کنند، اجتناب از سانسور API که به معنای شرکت‌های متمرکز فناوری و پلتفرم‌های اجتماعی آن‌ها شده است.
 
- همکاری و قابلیت حمل‌ونقل
در وب3، امکان استفاده از شبکه‌های زنجیره‌ای باید از پتانسیل کاربر برای اتصال و ایجاد جلوگیری نکند. در سایبر کانکت، کاربران می‌توانند به راحتی داده‌های اجتماعی و هویت‌های آنلاین خود را با خود به ازای شبکه‌ها و پلتفرم‌های مختلف حمل کنند.
 
- ترکیب‌پذیری
به دلیل فناوری متن‌باز وب3، توسعه‌دهندگان برنامه‌های اجتماعی می‌توانند به راحتی پروتکل شبکه اجتماعی سایبر کانکت را به پشته توسعه موجود وب3 خود ادغام کرده و از اتصالات اجتماعی پیش‌فرض میان کاربران و تأثیرات شبکه گرافی اجتماعی آن برای مورد استفاده خاص خود بهره ببرند.
 
- قابل برنامه‌ریزی
توسعه‌دهندگان می‌توانند منطق اجرایی سفارشی برای اقدامات اجتماعی کاربران مانند ایجاد پروفایل، ارسال محتوا و مشترک شدن با پروفایل‌های دیگر را به راحتی پیکربندی کنند. سپس کاربران می‌توانند حساب‌های اشتراک پولی، اجتماعات با درگاه توکن ایجاد کرده و از اجتماعات مبتنی بر قوانین خود برای موارد خلاقانه و مبتنی بر ارزش بهره ببرند.
 
- قابلیت مقیاس‌پذیری
برنامه‌های اجتماعی جدید نیاز به حجم زیادی از داده برای ساخت تجربه رسانه‌های اجتماعی پویا دارند که با تجربه پلتفرم‌های موجود مطابقت یا بهتر از آن باشند. با توجه به این مقیاس، تمام داده‌های اجتماعی نمی‌توانند به زنجیره انتقال یابند به دلیل چالش‌های هزینه بالا و رقابت برای فضای محدود بلوک. پروتکل سایبر کانکت یک راه حل با عملکرد بالا و مقیاس‌پذیری بالا برای داده‌های اجتماعی ارائه می‌دهد از طریق یک راه‌حل خارج از زنجیره که داده‌ها را جداگانه مدیریت می‌کند و نیازی به ذخیره سازی در زنجیره ندارد.
 
بیشتر شبکه‌های اجتماعی کنونی تنها به طور معتدلی به برخی از اصول اینجا پاسخ می‌دهند؛ پشته فنی آن‌ها به طور ذاتی از چالش‌های امنیتی و کارکردهای پایگاه داده متمرکز رنج می‌برد و به اندازه کافی به بازگشت مالکیت داده به کاربران یا اجازه حمل و نقل داده اهمیت نمی‌دهد. از آنجا که شرکت‌های تکنولوژیکی می‌توانند به‌طور خودسرانه از ارائه گراف‌های اجتماعی خود جلوگیری کنند، توسعه‌دهندگان شخص ثالث به اندازه کم اعتماد (یا دلیل) برای ساخت بر روی آن‌ها ندارند.
 
با ظهور اخیر زنجیره‌های بلوکی و پروتکل‌های قدرت‌مند توکن، اکنون امکان دارد تا یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز که به طور واقعی متعلق به کاربر باشد، وجود داشته باشد. به عنوان یک راه‌حل تعاملی برای برنامه‌های اجتماعی غیرمتمرکز (dApps) که بر پایه زنجیره‌های بلوکی عمومی ساخته می‌شوند، پروتکل شبکه اجتماعی سایبر کانکت فاصله مهمی را که تا به حال در پشته توسعه وب3 وجود نداشته است، پر می‌کند.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید