CUDOS

مشخصات ارز سی یو دی او اس

نام فارسیسی یو دی او اس
نام اصلیCUDOS
نمادCUDOS
تغییرات (24H)
-1.65
تغییرات (7Day)
-14.24
تغییرات (30Day)
-13.05
قیمت (USDT)$ 0.013
قیمت (IRT)780
رتبه#444
سکه در گردش5,843,157,717
کل مقدار سکه8,652,956,008

خرید و فروش سی یو دی او اس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز سی یو دی او اس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز سی یو دی او اس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های سی یو دی او اس

شبکه های اجتماعی سی یو دی او اس

مختصر درباره ارز سی یو دی او اس

- ارز دیجیتال سی یو دی او اس با نام شناخته شده ی CUDOS و نماد اختصاری CUDOS در رتبه 444# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CUDOS با قیمت $ 0.013 تتر و معادل تومانی 780 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز سی یو دی او اس 5,843,157,717 میباشد.

نمودار ارز سی یو دی او اس (CUDOS) - CUDOSUSDT

CUDOSUSDT Chart By TradingView

ارز سی یو دی او اس (CUDOS) چیست؟

شبکه سی یو دی او اس (Cudos) یک بلاک چین با هدف خاص می باشد که برای ارائه محاسبات ابری با کارایی بالا، بدون اعتماد و بدون مجوز برای همه طراحی گردیده است.

شبکه سی یو دی او اس (Cudos) که به‌عنوان جایگزین مقیاس‌پذیر برای زنجیره‌های بزرگ‌تر و گران‌تر طراحی شده است، به برنامه‌های پیچیده اجازه می‌دهد تا به طور کامل روی زنجیره اجرا شوند، در جایی که قبلاً به دلیل محدودیت‌های گاز، بسیار گران بوده یا به سادگی غیرممکن بوده است. شبکه سی یو دی او اس (Cudos) بر روی یک مدل توافقی اثبات سهام (DPoS) اجرا می‌گردد، با اعتبارسنجی‌ها که تراکنش‌ها را بررسی می‌کنند و چرخه‌های محاسباتی را برای مصرف DApp‌های موجود در شبکه ارائه می‌کنند.

شبکه سی یو دی او اس (Cudos) با استفاده از Tendermint Core ساخته شده است و الگوریتم Delegated Proof of Stake (DPoS) آن را به ارث می برد. علاوه بر استفاده از Tendermint Core، شبکه سی یو دی او اس (Cudos) توسط Cosmos SDK برای دستیابی به توان عملیاتی، در دسترس بودن و امنیت بالا پشتیبانی میگردد. این معماری با استفاده از پروتکل نوپای IBC برای جابجایی دارایی‌ها بین این سیستم‌ها به‌طور ایمن، سازگاری زنجیره‌ای متقابل را با بسیاری از بلاک‌چین‌های دیگر، به‌ویژه آن‌هایی که قبلاً بر روی Cosmos SDK ساخته شده‌اند، امکان‌پذیر می‌سازد.

وعده محاسبات، که هسته اصلی ماموریت شبکه سی یو دی او اس (Cudos) است، از طریق پل‌های سفارشی و رویکردهای رمزنگاری برای قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای، فراتر از بلاک چین‌های مبتنی بر کیهان نیز گسترش می‌یابد. شبکه سی یو دی او اس (Cudos) با پلی به اتریوم راه‌اندازی می‌شود، و ما قصد داریم در آینده خدمات محاسباتی خود را به طیف وسیع‌تری از شبکه‌ها گسترش دهیم.

شبکه سی یو دی او اس (Cudos) توسط CUDOS، توکن بومی شبکه، که می تواند برای تامین مالی حجم کار (به عنوان گاز)باشد، کمک به امنیت شبکه (به عنوان سهام) می کند، و مشارکت حاکمیتی را دارا می باشد .

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید