Cortex

مشخصات ارز کورتکس

نام فارسیکورتکس
نام اصلیCortex
نمادCTXC
تغییرات (24H)
-1.18
تغییرات (7Day)
-4.49
تغییرات (30Day)
+32.12
قیمت (USDT)$ 0.550
قیمت (IRT)31,383
رتبه#341
سکه در گردش218,694,864
کل مقدار سکه299,792,458

خرید و فروش کورتکس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کورتکس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کورتکس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کورتکس

شبکه های اجتماعی کورتکس

مختصر درباره ارز کورتکس

- ارز دیجیتال کورتکس با نام شناخته شده ی Cortex و نماد اختصاری CTXC در رتبه 341# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CTXC با قیمت $ 0.550 تتر و معادل تومانی 31,383 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کورتکس 218,694,864 میباشد.

نمودار ارز کورتکس (CTXC) - CTXCUSDT

CTXCUSDT Chart By TradingView

ارز کورتکس (CTXC) چیست؟

Contrex چیست؟

بلاک چین کورتکس (Cortex) یک سیستم مستقل هوش مصنوعی غیرمتمرکز را ارائه می دهد که مدل های هوش مصنوعی را در بلاک چین ادغام می نماید. با پیاده‌سازی یک پلتفرم بلاک چین سازگار با مدل هوش مصنوعی، کاربران اجازه دارند وظایف خود را ارسال کنند، مدل‌ها را ارسال کنند، با فراخوانی قراردادهای هوشمند نتیجه‌گیری کنند و DApp‌های هوش مصنوعی (برنامه‌های غیرمتمرکز هوش مصنوعی) خود را ایجاد نمایند.

سی تی اکس سی (CTXC) چیست؟

توکن سی تی اکس سی (CTXC) به عنوان کارمزد برای تراکنش ها و اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می گردد. هنگامی که تراکنش فراخوانی می شود، هزینه های اندورفین (مشابه کارمزد گاز اتریوم) نه تنها به ماینرهایی که به بسته بندی بلوک در گره کامل کمک می کنند، اختصاص می یابد، بلکه برای پرداخت به ارائه دهندگان مدل هوش مصنوعی نیز استفاده می گردد.

1. پاداش برای ارائه‌دهنده مدل برخلاف بلاک چین سنتی، که در آن پاداش برای هر بلوک بسته‌بندی مستقیماً به ماینرها پرداخت می‌شود، تا به توسعه‌دهندگان انگیزه ارائه مدل‌های غنی‌تر و بهتر دهند، اندورفین‌هایی که قرارداد را فراخوانی می‌کنند، تنها به استخراج‌کنندگانی که به بسته‌بندی کمک می‌کنند اختصاص داده نمی‌شود. بلوک در گره کامل، اما همچنین برای پرداخت به ارائه دهندگان مدل استفاده می شود. نسبت هزینه های دریافت شده توسط قیمت بازی در بازار، مشابه مکانیزم گاز اتریوم تعیین می شود. قراردادهای هوشمند هوش مصنوعی با حداکثر قیمت اندورفین بالاتر اولویت بیشتری برای اجرا دارند. یک بار اجرای یک قرارداد باعث می شود هزینه ای از حد اندورفین * حداکثر قیمت اندورفین به همراه داشته باشد.

2. هزینه برای ارائه‌دهنده مدل برای جلوگیری از ارسال و ذخیره حملات توسط متعهدین مدل - مانند ارسال خودسرانه مدل‌های تقریباً غیرقابل استفاده یا ارسال مکرر همان مدل برای مصرف منابع ذخیره‌سازی - هر ارسال‌کننده مدل باید هزینه ذخیره‌سازی را بپردازد. تماس‌های بیشتر برای استفاده از مدل، ارائه‌دهندگان می‌توانند درآمد بیشتری کسب کنند، در نتیجه ارائه‌دهنده مدل را تشویق می‌کند تا مدل‌های بهتری را ارائه دهد.

3. پیچیدگی مدل و هزینه اندورفین Endorphin اندازه گیری مقدار منابع محاسباتی صرف شده در سطح سخت افزار در یک ماشین مجازی هنگام آوردن یک مدل داده در قرارداد در طول استنتاج است. به طور کلی، هزینه اندورفین متناسب با اندازه مدل است. کورتکس (Cortex) همچنین یک کران بالای 8 گیگابایت را برای اندازه پارامتر مدل تعیین می کند که مربوط به حدود 2 میلیارد پارامتر Float32 می باشد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید