Casper

مشخصات ارز کسپر

نام فارسیکسپر
نام اصلیCasper
نمادCSPR
تغییرات (24H)
-0.60
تغییرات (7Day)
+13.13
تغییرات (30Day)
-12.56
قیمت (USDT)$ 0.039
قیمت (IRT)2,227
رتبه#138
سکه در گردش11,805,400,793
کل مقدار سکه12,391,954,710

خرید و فروش کسپر

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کسپر فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کسپر و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کسپر

شبکه های اجتماعی کسپر

مختصر درباره ارز کسپر

- ارز دیجیتال کسپر با نام شناخته شده ی Casper و نماد اختصاری CSPR در رتبه 138# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CSPR با قیمت $ 0.039 تتر و معادل تومانی 2,227 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کسپر 11,805,400,793 میباشد.

نمودار ارز کسپر (CSPR) - CSPRUSDT

CSPRUSDT Chart By TradingView

ارز کسپر (CSPR) چیست؟

کاسپر (Casper) یک شبکه بلاک چین Proof-of-Stake منبع باز می باشد که بر اساس مشخصات Casper CBC (Correct-by-Construction) ساخته شده است که در ابتدا توسط توسعه دهندگان اولیه اتریوم ایجاد گردیده بود.

 

کاسپر (Casper) سه‌گانه مقیاس‌پذیری را با اجازه دادن به تیم‌های توسعه‌دهنده حل می‌نماید تا با اطمینان خاطر بسازند که شبکه برای امنیت، تمرکززدایی و توان عملیاتی بالا بهینه‌سازی می‌گردد. کاسپر (Casper) به‌عنوان یک شبکه اثبات سهام (PoS)، به مجموعه‌ای از اعتباردهنده‌ها برای حفظ شبکه متکی می باشد. اعتباردهنده‌های PoS به تنظیمات سخت‌افزاری مشابه شبکه‌های اثبات کار نیاز ندارند، و به اعتبارسنجی‌کنندگان اجازه می‌دهد تا از نظر جغرافیایی غیرمتمرکزتر باشند و فشارهای متمرکز ناشی از صرفه‌جویی در مقیاس را حذف کنند. PoS همچنین مکانیسم‌های مقیاس‌پذیری مانند شاردینگ را فعال می‌نماید، یک ویژگی آتی که به شبکه اجازه می‌دهد چندین تراکنش را به طور همزمان پردازش کند و توان عملیاتی کلی را بهبود بخشد.

 

کاسپر (Casper) از طریق سه ویژگی اصلی برای شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان بهینه گردیده است: قراردادهای قابل ارتقا، زبان‌های مناسب برای توسعه‌دهندگان، و هزینه‌های شبکه قابل پیش‌بینی آینده.

 

قراردادهای قابل ارتقا کاسپر (Casper) امکان ارتقای مستقیم قراردادهای هوشمند زنجیره ای را فراهم می نماید و نیاز به فرآیندهای پیچیده و مهاجرت را از بین می برد و رفع آسیب پذیری های قرارداد هوشمند را آسان تر می کند.

 

زبان های مناسب برای توسعه دهندگان کاسپر (Casper) از توسعه دهندگانی که با WebAssembly می سازند پشتیبانی می کند. اکوسیستم توسعه شبکه طوری طراحی شده است که به جای اینکه به زبان اختصاصی مانند Solidity نوشته شود، برای توسعه دهندگان Web2 موجود آشنا باشد. این مسیر آسان‌تری را برای توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا فوراً شروع به ساختن با کاسپر (Casper) نمایند .

 

هزینه های شبکه قابل پیش بینی (در حال توسعه) می باشد. کاسپر (Casper) قصد دارد با ایجاد هزینه‌های گاز ثابت، قابل پیش‌بینی و شفاف - از بین بردن نوسانات و بهبود تجربه توسعه‌دهنده و کاربر، رفتارهای فعال و متنوع شبکه را تشویق نماید.

 

کاسپر (Casper) توکن بومی شبکه کاسپر (Casper) است. به عنوان یک بلاک چین اثبات سهام، کاسپر به کاسپر (Casper) برای پاداش دادن به اعتباردهندگانی که در مکانیسم اجماع PoS برای ایمن سازی و حمایت از شبکه شرکت می کنند، متکی می باشد. کاربران کاسپر (Casper) همچنین به کاسپر (Casper) برای پرداخت هزینه های شبکه برای اقدامات زنجیره ای متکی می باشند. به عنوان مثال، هر انتقال توکن کاسپر (Casper) 0.0001 (10000 موت) هزینه دارد و مقدار انتقال باید 2.5  یا بیشتر باشد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید