Cream Finance

مشخصات ارز سی آر ای ای ام فایننس

نام فارسیسی آر ای ای ام فایننس
نام اصلیCream Finance
نمادCREAM
تغییرات (24H)
-7.39
تغییرات (7Day)
-8.36
تغییرات (30Day)
+1.70
قیمت (USDT)$ 69.960
قیمت (IRT)4,277,480
رتبه#352
سکه در گردش1,855,659
کل مقدار سکه2,924,546

خرید و فروش سی آر ای ای ام فایننس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز سی آر ای ای ام فایننس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز سی آر ای ای ام فایننس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های سی آر ای ای ام فایننس

شبکه های اجتماعی سی آر ای ای ام فایننس

مختصر درباره ارز سی آر ای ای ام فایننس

- ارز دیجیتال سی آر ای ای ام فایننس با نام شناخته شده ی Cream Finance و نماد اختصاری CREAM در رتبه 352# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CREAM با قیمت $ 69.960 تتر و معادل تومانی 4,277,480 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز سی آر ای ای ام فایننس 1,855,659 میباشد.

نمودار ارز سی آر ای ای ام فایننس (CREAM) - CREAMUSDT

CREAMUSDT Chart By TradingView

ارز سی آر ای ای ام فایننس (CREAM) چیست؟

سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) یک پروتکل وام دهی غیرمتمرکز DeFi برای افراد، موسسات و پروتکل ها به منظور دسترسی به خدمات مالی است. بخشی از اکوسیستم yearn.financeیعنی سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) یک پروتکل بلاک چین آگنوستیک بدون مجوز و متن باز است که به کاربران اتریوم Binance Smart Chain Polygon و Fantom خدمات ارائه می دهد.

کاربرانی که به صورت غیر فعال اتر یا wBTC را در اختیار دارند می توانند دارایی های خود را در سی آر ای ای ام (C.R.E.A.M) سپرده گذاری کنند.

پروتکل سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance)  به عنوان یک فورک Compound Finance ایجاد شده است.

سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) متن باز، بدون مجوز و مبتنی بر بلاک چین است و برای توسعه شبکه خود به کاربران ییلد فارمینگ ارائه می دهد.

این پروژه (که مخفف عبارت Crypto Runs Everything Around Me است) به طور غیرمنتظره در شبکه اتریوم در 3 آگوست 2020 از طریق استخر نقدینگی YOLO راه اندازی شد و در سپتامبر 2020 در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) فعال شد.

 توکن سی آر ای ای ام (CREAM) به کاربران این امکان را می‌دهد تا وام بدهند، قرض بگیرند، دارایی‌های خود را به اشتراک بگذارند و به اداره شبکه کمک کنند، همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا به دارایی‌هایی که باید حمایت یا از فهرست حذف شوند رأی دهند.

بنیان‌گذاران سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) چه کسانی هستند؟

جفری هوانگ (Jeffrey Huang) کارآفرین تایوانی بنیان گذار سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance)   است که پس از عرضه، خود را «دیکتاتور نیمه خیرخواه سی آر ای ای ام (CREAM) » نامید. هوانگ همچنین بنیانگذار Mithril (MITH)، پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر اتریوم است.

چه چیزی سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance)  را منحصر به فرد می کند؟

سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) به تأمین نقدینگی دارایی‌های مهم DeFi از طریق بازارسازی خودکار (AMM) کمک می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های پشتیبانی شده را قرض بگیرند و وام دهند و با ارائه هر دارایی پشتیبانی شده به عنوان وثیقه، پاداش استخراج نقدینگی را در قالب توکن سی آر ای ای ام (CREAM) کسب کنندو در ازای آن، این پلتفرم کارمزد مبادله، وام و استقراض را از کاربران دریافت می کند.

هدف این پلتفرم فهرست کردن و پشتیبانی از توکن‌های مهم برای بخش DeFi است، برای مثال بزرگترین استیبل کوین‌ها (USDT، USDC، BUSD، yCRV، و غیره)، توکن‌های حاکمیتی (COMP، BAL، YFI، LEND، CRV، سی آر ای ای ام (CREAM) و غیره)، و سایر ارزهای دیجیتال پیشرو مانند ETH، renBTC و LINK.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید