Clover Finance

مشخصات ارز کلاور فایننس

نام فارسیکلاور فایننس
نام اصلیClover Finance
نمادCLV
تغییرات (24H)
+2.83
تغییرات (7Day)
+5.49
تغییرات (30Day)
+14.17
قیمت (USDT)$ 0.036
قیمت (IRT)1,908
رتبه#554
سکه در گردش741,993,651
کل مقدار سکه1,000,000,000

خرید و فروش کلاور فایننس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کلاور فایننس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کلاور فایننس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کلاور فایننس

شبکه های اجتماعی کلاور فایننس

مختصر درباره ارز کلاور فایننس

- ارز دیجیتال کلاور فایننس با نام شناخته شده ی Clover Finance و نماد اختصاری CLV در رتبه 554# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CLV با قیمت $ 0.036 تتر و معادل تومانی 1,908 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کلاور فایننس 741,993,651 میباشد.

نمودار ارز کلاور فایننس (CLV) - CLVUSDT

CLVUSDT Chart By TradingView

ارز کلاور فایننس (CLV) چیست؟

کلاور فایننس (Clover) یک پاراچین مبتنی بر بستر Polkadot می باشد . کلاور فایننس (Clover) متعهد به ارائه زیرساخت بلاک چین با استفاده آسان و ایجاد یک پلتفرم زیرساخت جامع یک مرحله ای است که هدف آن کاهش آستانه و هزینه برای توسعه دهندگان می باشد.

 

کلاور فایننس (Clover) یک سیستم عامل بلاک چین می باشد که شامل لایه ذخیره سازی، لایه قرارداد هوشمند، لایه پروتکل Defi و لایه eApp است، به طور دقیق:

 

لایه ذخیره سازی: لایه پروتکل ذخیره سازی از ذخیره سازی توزیع شده داده های dApp پشتیبانی می کند. پروتکل های پشتیبانی شده IPFS، AR، CRUST و غیره هستند.

 

لایه قرارداد هوشمند: از استقرار زنجیره ای یک مرحله ای و تماس های dApp پشتیبانی می کند. کلاور فایننس (Clover) یک API سازگار با Web3 ارائه می‌کند و dApp‌های web3 موجود را می‌توان بدون نیاز به تغییر به کلاور فایننس (Clover) منتقل کرد.

 

لایه پروتکل Defi: از پروتکل های اصلی Defi مانند Swap، Lending، Insurance و غیره پشتیبانی می کند. همچنین بستری را فراهم می کند که توسعه دهندگان بتوانند پروتکل های Defi خود را بسازند. همچنین کلاور فایننس (Clover) یک کامپایلر قرارداد هوشمند drag-drop را ارائه می‌کند که استفاده آسان، بدون نقص و قابل کامپایل در WASM است.

 

لایه eApp: از تکامل از dApp به eApp (برنامه خارجی) پشتیبانی می کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند بدون نیاز به ماشین‌ها، نام‌های دامنه یا پهنای باند شبکه، eApp خود را به راحتی در کلاور فایننس (Clover) بسازند و مستقر کنند.

 

با ساختن روی Substrate، کلاور فایننس (Clover) می‌تواند از قابلیت‌های گسترده‌ای که Substrate در خارج از جعبه ارائه می‌کند، به جای نیاز به ساختن آنها از ابتدا استفاده نماید. این قابلیت‌ها شامل شبکه‌های همتا به همتا، مکانیسم‌های اجماع، عملکرد حاکمیتی، پیاده‌سازی EVM و موارد دیگر می باشد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید