Chromia

مشخصات ارز کرومیا

نام فارسیکرومیا
نام اصلیChromia
نمادCHR
تغییرات (24H)
+14.11
تغییرات (7Day)
+20.60
تغییرات (30Day)
-9.92
قیمت (USDT)$ 0.277
قیمت (IRT)17,132
رتبه#191
سکه در گردش812,433,994
کل مقدار سکه812,433,994

خرید و فروش کرومیا

ارزفی بستری امن برای معامله ارز کرومیا فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز کرومیا و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های کرومیا

شبکه های اجتماعی کرومیا

مختصر درباره ارز کرومیا

- ارز دیجیتال کرومیا با نام شناخته شده ی Chromia و نماد اختصاری CHR در رتبه 191# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز CHR با قیمت $ 0.277 تتر و معادل تومانی 17,132 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز کرومیا 812,433,994 میباشد.

نمودار ارز کرومیا (CHR) - CHRUSDT

CHRUSDT Chart By TradingView

ارز کرومیا (CHR) چیست؟

کرومیا (Chromia) یک بلاک چین عمومی متن باز است که توسط شرکت سوئدی Chromaway AB طراحی شده است. توکن Chroma (CHR) در می 2019 راه‌اندازی شد. فناوری پشت بلاک چین کرومیا (Chromia) از فناوری به نام «Postchain» اقتباس شده است، راه حلی که توسط Chromaway AB برای مشتریان نهادی ارائه شده است.

بلاک چین کرومیا (Chromia) یک لایه مستقل و همچنین یک راهکار لایه دو سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است.این برنامه برای بهبود برنامه های غیر متمرکز موجود طراحی شده است و امکان ایجاد نسل بعدی برنامه های غیر متمرکز را با ارائه مقیاس پذیری، بهبود مدیریت داده ها و ساختارهای هزینه قابل تنظیم فراهم می کند.

این بلاک چین از معماری منحصر به فردی به نام بلاک چین رابطه ای و همچنین از یک زبان برنامه نویسی سفارشی به نام Rell استفاده می کند. Rell برای کدنویسی طراحی شده و عملکردی مشابه SQL دارد و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از امنیت و تغییر ناپذیری بلاک چین در هنگام ذخیره و مدیریت داده ها با کارایی یک پایگاه داده رابطه ای استفاده کنند.

هر برنامه غیر متمرکزی که روی کرومیا (Chromia) اجرا می‌شود، روی زنجیره جانبی خودش که ریشه در بلاک چین اصلی دارد، کار می‌کند. این امر به هر برنامه ای اجازه می دهد تا کارآمدتر باشد و به هر توسعه دهنده آزادی انتخاب از بین ساختارهای مختلف هزینه را می دهد. به عنوان مثال، یک برنامه ممکن است از کاربران بخواهد کارمزد تراکنش ها را در CHR بپردازند (مشابه نحوه کار اتریوم یا بیت کوین)، در حالی که برنامه دیگری می تواند به اندازه کافی CHR را برای ذخیره قدرت محاسباتی در اختیار بگذارد و به خود کاربران اجازه دهد تا تراکنش های نامحدود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای انجام دهند.

کرومیا (Chromia) در حال حاضر طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی را بر دارد و از زنجیره خود به عنوان یک لایه ذخیره سازی غیرمتمرکز استفاده می کند و از پیشرفت های لایه 2 خود استفاده می کند.

تیم اصلی کرومیا (Chromia) متشکل از کهنه‌کاران صنعت یعنی  Or Perelman، Henrik Hjelte و Alex Mizrahi است. هر سه نفر ریشه‌های عمیقی در فضای ارز دیجیتال دارند که به روزهای اولیه بیت‌کوین و اتریوم بازمی‌گردد. برای مثال، Mizrahi چندین مقاله آکادمیک در مورد اجماع اثبات سهام منتشر کرده و همچنین یکی از چهره‌های کلیدی پشت Colored Coins بود، Colored Coins یکی از اولین پروژه‌هایی است که ایده «توکن‌ها» را توسعه داد که بعدها توسط اتریوم مطرح شد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید